Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-07-25 00:11:16

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Piss

Jako, że jest to jedyna praktyka, co do której mamy z Panem skrajnie różne podejścia, usiłuję przybliżyć się do tematu.
praktykujecie? Lubicie? jeśli tak, to może macie rady, jak ogarnąć temat?


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#2 2014-07-25 11:51:07

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piss

Znaczy ja osobiście niespecjalnie lubię, ale dlatego że upokorzenie jako takie nie jest moim konikiem, a moczu jako takiego się brzydzę.

Natomiast - nie ma jest to w żaden sposób niebezpieczna. Mocz jest jałowy, więc nie robi żadnych szkód. Nawet picie moczu nie jest szkodliwe (a niektórzy nawet twierdzą, że ma działanie pro zdrowotne).

Tutaj w grę wchodzą raczej opory psychiczne, a w tym chyba nie bardzo można pomóc.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to żeby zastanowić się co jej powodem tej bariery.

Słyszałam też, że częśc osób które się do tego "przygotowywały" chodząc do toalety "obsikiwały" sobie dłoń. Ale to raczej taka "bajka", nie wiem na ile to prawda i na ile dało to jakikolwiek efekt

Offline

 

#3 2014-07-25 20:48:37

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piss

Dzięki.
Medyczną teoretyczną podstawę znam i niczego ona nie zmienia.
Chodzi o sam fakt, o zapach.
Z własnym sikaniem nie mam problemu. Nie brzydzi mnie nasikanie sobie do wanny, w której się kąpię.
Dostałam rok na to, że poproszę sama. Nie było w tym czasie nacisków i prób.
Kończy mi się czas, a nadal jestem w punkcie wyjścia.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#4 2014-07-25 21:44:46

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piss

Ja jak nasikam do wanny to też mnie nie brzydzi, ale jak mam sama nasikać sobie na rękę to jakoś nie jestem już taka hop do przodu jak mi się wydawało

Hmm... Tak naprawdę Ty jedna jedyna jesteś w stanie sobie cokolwiek poradzić.

Offline

 

#5 2014-07-25 23:41:07

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piss

Dobra- na rękę też mogę sobie nasikać No problem. Gdybym wymyśliła jak, to i w każde inne miejsce pewnie też
To jest opór przed cudzym moczem.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#6 2014-07-25 23:57:14

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piss

Hmm... No nie wiem. To chyba tylko pozostaje "ekspozycja". Podejrzewam, że telepatycznie problem się nie rozwiąże Jakoś nie umiałam nigdy sama siebie przekonać do tego, że coś mi pasuje, podczas gdy było inaczej. Natomiast czasem okazywało się, że strach ma wyłącznie wielkie oczy

Offline

 

#7 2014-07-26 10:39:20

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piss

najlepsza byłaby "przymusowa ekspozycja" Ale się uwziął, że nie tak, że mam sama chcieć, poprosić. To jest u nas norma na rzeczy, które mi nie odpowiadają tak do końca. Nic na siłę, bo to by mi ułatwiło sprawę za bardzo. Satysfakcja płynie z tego, że sama dobrowolnie do czegoś mam się przekonać.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#8 2014-07-26 11:06:37

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piss

Hm... Ale ja chyba tak do końca nie rozumiem. Co, masz sama siebie przekonać, że mocz Cię nie brzydzi? Czy że chcesz spróbować dla Pana? Czy co konkretnie?

Offline

 

#9 2014-07-26 13:20:18

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piss

Jeśli coś mi nie odpowiada (a nie jest praktyką, którą wykluczyliśmy w początkowej fazie ustaleń), to nie zostanę do tego zmuszona. Nie pojawi się "na siłę". Kiedy dowiaduję się, że On coś z tego zakresu chce, to muszę sama poprosić o wykonanie tego.
Tak jest z pissem- Jemu zależy, ja nie mam ochoty, a mam ją mieć
Wiem, że zakręcona logika, ale po prostu nie umiem tego lepiej wytłumaczyć.
Dostaję czas, żeby z "nie chcę" zrobiło się "błagam". Chęć zaspokojenia Jego potrzeb ma stać się silniejsza niż moja niechęć.
Do tej pory były dwie takie sytuacje i metoda zadziałała bezbłędnie.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#10 2014-07-27 18:19:07

malenstwo

Gość

Re: Piss

U nas nie ma pissu, ale mam pewne podejrzenia, ze się niedlugo pojawi... i sama nie wie wiem co o tym myśleć
Nie wykluczyliśmy tej praktyki, i mój Pan chyba zaczyna krążyc koło tematu. Czyli małymi kroczkami- towarzyszę Panu w sikaniu i trzymam gdy to robi. Jeżeli stanie na tym, ze "male kroczki" nas do czegoś doprowadzą, to prawdopodobnie po moim standardowym: ale dlaczego? ja się boję! ja chyba nie chce...  i na to się w końcu zdecydujemy albo raczej mój Pan się zdecyduje

 

#11 2014-07-28 23:31:52

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Piss

Spontanicznie klepnęłam dzisiaj na kolana i wybłagałam.
Przeżyłam, jestem cała, nie ubyło mnie nigdzie
Szału nie ma, ale satysfakcja w Jego oczach była bezcenna.

Pomogło mi najbardziej ambicjonalne podejście do sprawy: "ja nie dam rady"?
Dam radę za każdym razem, skoro jest to ważne, oczekiwane i sprawia Panu przyjemność.

Malenstwo, przypomniałaś mi, jak trzymałam swojemu byłemu przy sikaniu. Po 16 lat chyba mieliśmy i głowy pełne dziwnych pomysłów.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#12 2014-07-29 09:35:36

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piss

Ja też kiedyś trzymałam, ale jak się okazało fizyka sikania jest mi zupełnie obca i skończyło się na moczu koło kibelka

Alamajka, strasznie się cieszę, że Ci się udało :-)

W naszym przypadku Pan dużo pracy wkładał w to, żebym nie podchodziła do zadań ambicjonalnie, bo przez to miałam w dużym poważaniu to, jak on oceniał moje starania. Byłam albo zadowolona z wykonanego zadania albo nie - bez względu na to, co sądził Pan

Offline

 

#13 2014-07-29 12:27:19

malenstwo

Gość

Re: Piss

Super, że się przełamałaś.
Niszo, pierwszy raz też "nasikałam" koło kibelka- i musiałam posprzątać więc raz dwa się nauczyłam jak to robić

 

#14 2014-07-30 11:02:04

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Piss

Ja pamiętam...pamiętam! PIssu doświadczyć- nie doświadczyłąm ale też przy sikaniu trzymałaqm
Ale śmiesznie było, bo za mocno trzymałam...stało się to tylko raz i już nigdy więcej nie było powtórki ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guinvictus.pun.pl www.kadry.pun.pl www.blogowisko.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl www.bap-poland.pun.pl