Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-09-03 16:10:29

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

problemy z logowaniem

Od kilku dni powtarza się za każdym razem ta sama historia: wpisuję login i hasło (poprawne!), klikam loguj, dostaję informację, że wszystko ok. i nastąpi przekierowanie. nie następuje. Wyskakuje informacja, że nie mam uprawnień do przeglądania forum. Za drugim razem (bez opuszczania strony) loguje poprawnie. Niby nic wielkiego, bo w końcu dostaję się tutaj, ale kłopotliwe to trochę.
U mnie tylko tak jest?


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#2 2014-09-03 20:07:11

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

Znaczy ja na przykład w ogóle się nie wylogowuję z tej strony, po prostu w momencie wejścia na tę stronę automatycznie jestem zalogowana

Offline

 

#3 2014-09-04 20:40:57

malenstwo

Gość

Re: problemy z logowaniem

Alamajko, i u mnie cos takiego się zdarza ale wyłacznie, gdy próbuję zalogować się przez telefon. Na komputerze jeszcze nie miałam takiego problemu.

 

#4 2014-09-05 14:17:33

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

a u mnie własnie ten problem pojawia się tylko na kompie, podwójne logowanie, przez tel idzie sprawniej.


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#5 2014-09-07 23:53:33

 SkylineAffinity

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

Rozwiązanie jest prostsze, niż można przypuszczać Wystarczy tylko się upewnić, że za pierwszym razem, jak wchodzimy na forum, na początku adresu wpisujemy 'www'. To jest adres, na który zapisywane są bodajże ciasteczka. Inaczej po pierwszym logowaniu zostajemy i tak przekierowani na ten właśnie adres - dlatego za drugim razem logowanie się wówczas "udaje"

Offline

 

#6 2014-09-09 09:35:39

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

No to sprawa jest jednak bardziej skomplikowana
Wchodzę na stronę identycznie, jak wtedy, kiedy każdorazowo logowało mnie za pierwszym razem


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#7 2014-09-09 09:39:34

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: problemy z logowaniem

Muszę poprosić mężczyznę mojego życia, żeby na to zerknął, ale jak mu w tym tygodniu powiem że chcę od niego JESZCZE coś, to mi chyba łepek urwie, więc mam nadzieję, że nie jest to dla was bardzo uciążliwe, bo niestety będzie musiało jeszcze chwilkę zaczekać.

EDIT:

Czy problem nadal się pojawia? Powinno być lepiej.

Ostatnio edytowany przez nisza_E (2014-09-29 21:23:17)

Offline

 

#8 2016-10-05 01:08:40

 Crystal

Użytkownik

Skąd: Szkocja
Zarejestrowany: 2016-10-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

Podpinam się do tematu. Mam problem z logowaniem - wpisuję nazwę użytkownika i hasło, przekierowuje mnie i... wciąż jestem niezalogowana i bez dostępu do pełnego forum. Dopiero po drugim logowaniu jest ok. Problem jest od mojej pierwszej wizyty tutaj, niezależnie czy loguję się z komputera czy smartfona.


"A mój duch wzleciał wysoko, szybował po całych niebiosach."

Offline

 

#9 2016-10-05 11:21:12

 Iivari

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-08-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: problemy z logowaniem

Ja też kiedyś nie mogłam się zalogować za pierwszym razem, a teraz już tak. Czemu? Nie mam zielonego pojęcia.
Za to teraz nie mogę się wylogować.


"Get down/On the ground/Don't move, make a sound/No more/No control/You do what you're told" - How to destroys angels - BBB (Big Black Boots)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumquendi.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl www.6brygada.pun.pl www.laetatio.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl