Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-11-18 01:13:37

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Abstynencja seksualna

Miałam okazję natknąć się ostatnio na temat braku kontaktów fizycznych w przypadku relacji FemDom. Założenie jest proste - Domina nie uprawia seksu z uległym.

Poparcie teoretyczne? Równie proste: seks jest kwintesencją męskiej dominacji, więc Domina z uległym seksu uprawiać nie powinna, bo zaburza sposób w jaki uległy postrzega Dominę.

Tyczy się to zarówno seksu w wydaniu klasycznym jak i seksu oralnego. Jednym słowem: żadnego obciągania.

Dla mojej małej zaściankowej główki: nie do ogarnięcia.

A jakie jest wasze podejście do sprawy?

Offline

 

#2 2014-11-18 18:13:13

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Abstynencja seksualna

Seks jest boski, w każdej postaci i w każdym typie relacji.
Chyba jestem seksoholikiem...?


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#3 2014-11-22 22:32:13

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Abstynencja seksualna

Tylko po co pozbawiać się przyjemności? To trochę jak "na złość mamie odmrożę sobie uszy".

Offline

 

#4 2014-11-22 23:01:22

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Abstynencja seksualna

To chyba bardziej dla aspekty psychologicznego - po pierwsze napięcie, które "przypomina"; a po drugie pogłębienie zależności. Trochę na zasadzie braku masturbacji czy pieszczot, że tak to ujmę, własnoręcznych (chociaż to chyba na to samo wychodzi) w przypadku relacji Domin/uległa.

Ja się tylko tak zastanawiam - jeżeli jest taka relacja oparta na spotkaniach, to co, chłopina się z Panią kontaktuje, napięcie się pojawia, ale nie wolno mu się dotykać, więc czeka na spotkanie, na spotkaniu Domina zadaje mu ból, torturuje go, alee żadnego obciągania i żadnego seksu. Ewentualnie Pani może mu kazać się samemu dotykać. A jak nie, to jak z pełnymi jajkami wszedł do hotelu, tak wychodzi.

Ja może jestem zbyt hedonistyczna, ale ja bym się w takim układzie chyba nie widziała.

Mogłabym to rozważać jeżeli mówimy o niewolnictwie - wtedy rzeczywiście taki niewolnik jest wyłącznie dla swojej Pani, mówiąc brzydko, jego potrzeby nie mają znaczenia, uległy jest tylko zabawką, narzędziem do zaspokajania potrzeb Pani; w rozumieniu BDSM...

Offline

 

#5 2015-02-01 12:20:49

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Abstynencja seksualna

Nie pojęte dla mnie...
Ale jestem tolerancyjna.. i przy dłuższych oględzinach.... sprawy , może udałoby mi się zrozumieć .


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.laetatio.pun.pl www.forumquendi.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl www.6brygada.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl