Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-01-23 07:41:07

88karlo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 2
Punktów :   

CBT czyli tortury penisa i wszystko co z tym zwiazane

Moim zdaniem brakuje tu tego wiec dorzucam i czekam na Wasze wypowiedzi co o tym myślicie i jakie macie doświadczenia

Offline

 

#2 2015-01-23 10:28:00

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: CBT czyli tortury penisa i wszystko co z tym zwiazane

Ja się szczerze powiedziawszy na tym kompletnie nie znam ani w ogóle nigdy mnie to nie dotykało (być może dlatego, że jestem uległa ), ale zawsze interesowało mnie na ile takie praktyki są bezpieczne. Ostatnio przeglądając zdjęcia na FLu, zastanawiałam się, czy przypadkiem zdjęcie na którym kobieta wbija obcas (szpilkę) w główkę penisa faceta nie jest przypadkiem photoshopem. Wydawało mi się to strasznie niebezpieczne. A jaka jest rzeczywistość? Czy rzeczywiście tortury penisa i jąder (to też się z tym wiąże, prawda?) są dla mężczyzny bezpieczne?

Offline

 

#3 2015-01-23 19:16:54

88karlo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: CBT czyli tortury penisa i wszystko co z tym zwiazane

na codzien wole dominacje ale od czasu do czasu lubie jak ktos sie mna zajmnie pod tym wzgledem chodzi o mojego penisa. kilka krotnie moja partnerka stawała bosa stopa na nim nawet swoim całym ciezarem jakies 53kg co było bardziej podniecajace i jak dla mnie bez bolesne zdarzały sie tez takie zabawy w obcasach choc to juz momentami podczas seslizgnecia obcasa bywalo bolesne dla skóry. Co jeszcze moge powiedzec moim zdaniem nie jest to jakos niebezpieczne dla zdrowia a co do wbijania obcasa w głowke to widziałem to tez i nie wiem nie mam z kim obacnie choc delikanie sprawdzic i sie przekonac moze jak sie znajdzie chatne do zabaw z mojej okolicay to sie przekonam i opisze

Offline

 

#4 2015-04-04 21:52:42

gentleman24

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: CBT czyli tortury penisa i wszystko co z tym zwiazane

Ponoć kiedyś takie telefony służyły do tortur podczas przesłuchań w celu wymuszania zeznań.Podłączano dwie końcówki kabla delikwentowi do jaj-a przesłuchujacy kręcił korbką aż podejrzany wszystko wyśpiewał,bądz sie przyznał  .

Nie mogę już znalezć tego ogłoszenia(widziałem je kilka lat temu)-Chodzi mi o Ladt Wiolette z Łodzi-miała w swoim anonsie na roksie zdjecie swojego niewolnika,który miał na jajach dwie zacisnięte klamerki przez jakieś szmatki(żeby nie było śladów),a Lady Wioletta stała przy takim właśnie telefonie na korbkę-ma około 60volt.

Co o tym sądzicie?Sami przyznacie,że takie przesłuchanie przez domine to bardzo podniecająca praktyka .

Dr.Manuela czy inne dominy zajmują sie czymś takim?

Właśnie anons Lady Wioletty gdzieś znikną a strona jej studia BDSM-którą podajecie nie działa;podaje link do artykułu na waszym forum(z nie działającym linkiem do studia BDSM Lady Wioletty);

www.sadomania.pl/forum/6-Wra%C4%B9%C5%B … 2%85#59757

Znalazłem jedynie ogłoszenie Madame Elzy-W poscie powyżej-chodzi mi o coś takiego-jak na zdjęciu 3;
www.eamore.com.pl/101413

http://www.sadomania.pl/forum/9-CBT/436 … r-i-penisa

Offline

 

#5 2015-04-04 22:34:56

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: CBT czyli tortury penisa i wszystko co z tym zwiazane

Chciałam tylko zauważyć, że sadomania (jak mówi zresztą link w przeglądarce) to nie jest nasze forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.silkroadoferty.pun.pl www.amoursucre.pun.pl www.superanime.pun.pl www.7ds.pun.pl www.indonesia.pun.pl