Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-02-05 18:28:53

JacaGD

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 3
Punktów :   

Strap on czyli co i jak?

Witam forumowiczów
sprawa wygląda następująco
poszukuje od pewnego czasu strapona ale napotkałem pewien problem
Gdy znajduje już takowe przedmioty w sexShopach to są ona albo długie i cienkie
Albo krótkie i grube, albo długie i grube. Żaden z wyżej wymienionych mi nie odpowiada a szukam
strapa który nie będzie duży a mniejszy i cienki ze względu na mój początek w takowych praktykach.

Jakieś rady gdzie szukać bądź na co patrzeć podczas poszukiwań/zakupów?

Pozdrawiam
JacaGD

Offline

 

#2 2015-02-10 09:13:37

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Strap on czyli co i jak?

Rozejrzyj się za uprzężą do mocowania strap ona nie na "gniazdo" ale na "pierścień".
Korzystając z tego pierścienia daje się do niej umocować zwykłe dildo czy wibrator, a w ich przypadku masz już pełny wybór kształtów i rozmiarów.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#3 2016-10-04 14:56:25

 Crystal

Użytkownik

Skąd: Szkocja
Zarejestrowany: 2016-10-03
Posty: 17
Punktów :   

Re: Strap on czyli co i jak?

Strap on na pasie wygląda zabawnie, przynajmniej dla mnie. Ostatnio jednak znalazłam na stronie jednego sex shopu strap on, który może sprawiać przyjemność obu stronom - nie tylko stronie biernej. Mianowicie jest to jakby podwójne dildo, którego jedna część jest wygięta pod kątem tak, aby można było ją włożyć w cipkę i w ten sposób się je mocuje. Drugą końcówką, która ładnie "wyrasta" z pomiędzy nóg, dajemy przyjemność partnerce/partnerowi.
Przyznam szczerze, że choć bliżej mi do uległej niż dominującej, to chciałabym kiedyś przelecieć kogoś strap on'em. Bez znaczenia, czy kobietę, czy mężczyznę, ale mój partner jako dominujący jest stanowczo na "nie". no cóż. Pomarzyć można.


"A mój duch wzleciał wysoko, szybował po całych niebiosach."

Offline

 

#4 2016-10-04 17:22:07

 Iivari

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-08-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Strap on czyli co i jak?

Crystal napisał:

Strap on na pasie wygląda zabawnie, przynajmniej dla mnie. Ostatnio jednak znalazłam na stronie jednego sex shopu strap on, który może sprawiać przyjemność obu stronom - nie tylko stronie biernej. Mianowicie jest to jakby podwójne dildo, którego jedna część jest wygięta pod kątem tak, aby można było ją włożyć w cipkę i w ten sposób się je mocuje. Drugą końcówką, która ładnie "wyrasta" z pomiędzy nóg, dajemy przyjemność partnerce/partnerowi.
Przyznam szczerze, że choć bliżej mi do uległej niż dominującej, to chciałabym kiedyś przelecieć kogoś strap on'em. Bez znaczenia, czy kobietę, czy mężczyznę, ale mój partner jako dominujący jest stanowczo na "nie". no cóż. Pomarzyć można.

Mam taki jeden na stanie i szczerze powiedziawszy jest średni, ale też nie wykosztowałam się na niego jakoś bardzo, więc nie narzekam.
Jeśli ktoś się zastanawia nad takim zakupem, to będą, wam kobitki, potrzebne bardzo silne mięśnie kegla. Mój jest dość ciężki i cóż... bez pomocy ubrań nigdy by mi się nieudało przelecieć nawet pękniętej dętki Grawitacja robi swoje. Może inne modele są lżejsze.
Co do plusów to ładnie się prezentują, nie ma szans na obtarcie się paskami oraz dają przyjemność obu stronom.


"Get down/On the ground/Don't move, make a sound/No more/No control/You do what you're told" - How to destroys angels - BBB (Big Black Boots)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tozkielce.pun.pl www.narutoninjawars.pun.pl www.tz.pun.pl www.pokemon-adventure22.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl