Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-09-27 02:49:13

 uchanie1

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 2
Punktów :   

Jeszcze wiele chcę poznać

Witam. Jestem uległym bi. Do tej pory mieszkałem tylko raz z dwoma MASTERAMI. I tam zdobywałem praktykę. Wydaje mi się że jeszcze mało wiem na temat uległości w BDSM. Jednak wiem że dobrze się czuję będąc uległym. I w tym dalej bym chciał się kształcić. Mój wymarzony układ to Ja - sługa + Para - dominujący Pan i Pani. Moje doświadczenie opierają się tylko na jednym 7-miesięcznym związku z dwoma Panami.
Może są tu na portalu osoby które doradzą, pokierują, nauczą mnie jak jeszcze lepiej służyć. Do tej pory dominowany byłem bardziej psychicznie niż fizycznie. Nie wiele wiem na temat bondage, elektrostymulacji, spakingu, podwieszaniu i innych technikach BDSM. Może ktoś mnie w to zechce delikatnie wprowadzi. Nie chciałbym trafić na Właścicieli którzy by mnie do tego gwałtownie użyli. Chciałbym być do tego wcześniej powoli tresowany.
Więc tutaj proszę o pomoc
Podaję swój e-mail: uchanie1@wp.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.headshotzhunters.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.slownik.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.liceum33.pun.pl