Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2017-02-23 12:17:02

 cyklista-45

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Ogromne plugi analne

Witam
To raczej nie ten dział, ale nie znalazłem odpowiedniego.
Od kilkunastu miesięcy bawię się swoim odbytem wkładając tam coraz większe gadżety. Na dzień dzisiejszy jestem w stanie bez większych problemów włożyć 20cm stożek o średnicy 10cm, ale chciałbym jeszcze więcej. Zakupiłem więc większy plug "Red Boy" o średnicy 11,5cm, oraz kulę "B52" o średnicy 10cm. Od kilku dni trenuję na tym największym plugu, a dzisiaj spróbowałem wprowadzić B52. Po mocniejszym naciśnięciu wszedł (a raczej wpadł) do środka dosyć łatwo, jednak dość mocno zabolało i pojawiła się odrobina krwi. Co prawda tylko chwilowo, ale jednak mnie to zaniepokoiło.
Pytanie brzmi co robię źle i jak ocenić granice. Wiadomo jak będzie mocno boleć to nie będę starał się wciskać na siłę, ale co w sytuacji takiej jak dzisiaj że wskoczył dosyć łatwo a jednak krew się pojawiła.
Druga sprawa to taka że przy siadaniu na tym największym plugu, kiedy już dużo nie brakuje aby zaczął się chować w dziurce odczuwam spory ból, ale nie zwieracza, tylko jakby kości miednicy.
Czy jest taka ewentualność że moja anatomia jednak nie pozwoli na tak duże gabaryty. czy jest to jedynie kwestia treningu, a jeśli tak to proszę o porady, (jak często i w jaki sposób trenować aby nie zrobić sobie krzywdy).
W internecie widzę sporo filmów, gdzie równie jak ja szczupli faceci wsadzają sobie takie giganty bez problemu i ja też tak bym chciał :-)

Minęły dobre dwie godziny od wsadzenie sobie B52 i (co optymistyczne) nie ma żadnego krwawienia (było tylko to lekkie zaraz po wsadzeniu), ale za to tyłek mnie boli (głównie kość ogonowa) tak że nie mogę usiąść.
Czy to normalne i minie, czy może coś sobie jednak uszkodziłem?

Ostatnio edytowany przez cyklista-45 (2017-02-23 13:47:30)

Offline

 

#2 2017-04-03 18:16:32

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ogromne plugi analne

Pewnie już dawno nieistotne (jak tu jeszcze zaglądasz daj znak życie ), ale może komuś to pomoże w przyszłości - cokolwiek by się nie robiło zawsze warto ze zdrowym rozsądkiem. Jeżeli pojawiają się niepokojące objawy, to zawsze warto skonsultować się z lekarzem, bez względu na to jak upokarzające miałoby to być.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desert-operations.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.zubr.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl