Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-03-28 11:34:38

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Sekretarka

http://static1.stopklatka.pl/library/16/11/g-2.jpg/1.0/g-2.jpg
Mój ukochany film, do którego wracam bardzo często. Opowiada historię relacji, która wychodzi samoistnie. Bez ustaleń, bez pytań, bez zbędnych ceregieli. Po prostu się to dzieje.

Jedna z moich ulubionych scen, którą już w różnych miejscach opowiadałam kwadryliard razy w różnych miejscach, kiedy główna bohaterka otrzymuje zadanie nie ruszania się z miejsca i na pytanie osoby z zewnątrz czemu się nie rusza, odpowiada "Bo nie chcę". Dla mnie - kwintesencja tematu relacji.

A jaka jest wasza opinia na temat filmu? Coś was szczególnie ujęło? Ulubione sceny?

Zabrzmiałam jak ankieta LOTu: "Jak się państwu podobała podróż? Było: dobrze/super/rewelacyjnie"
Może wcale wam się nie podobał i uważacie go za kiczowaty?

Offline

 

#2 2014-03-28 13:00:24

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Sekretarka

Jak dla mnie film jest genialny, często również do niego powracam- dla mnie ujmująca była jej przemiana.
Samookaleczanie - które później zaniknęło, wspaniałe !!!

Co do ulubionych scen..
Jedna z nich jest ta gdy on ją kąpie..na samym samym końcu, no i ta sama co u Ciebie niszo- czyli z tym nie ruszaniem się

Co do całości filmu, fajnie i ciekawie zrobiony - zdecydowanie w moim stylu

I nie zabrzmiałaś jak ankieta co najwyżej jak ankieterka

Offline

 

#3 2014-03-28 13:53:22

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

Chociaż mnie się jedna rzecz nie podobała - motyw retrospekcji czy jak to się tam nazywa. Sam początek filmu.

I ten moment jak Edward wsadza Lee marchewkę w zęby. Dla mnie jest po prostu śmieszny, aleee to dla mnie. Kogoś może to kręcić.

Offline

 

#4 2014-03-28 15:05:17

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Sekretarka

Tak to prawda retrospekcja była zrobiona dość dziwnie w porównaniu do całego filmu...absolutnie nie zgrała się z całością .
Co do marchewki ja do tego dodam siodełko to było do bani

Offline

 

#5 2014-04-01 21:53:15

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Sekretarka

Jakiś czas temu dostałam ten film od kolegi,ale ciągle pendriva noszę w torebce i nie mogę się zebrać aby obejrzeć słynną "Sekretarkę" - mam nadzieje,że pochlebne opinie nt.filmu nie zepsują mi smaku

Jak tylko obejrzę , na pewno napiszę swoją opinię 


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#6 2014-06-22 21:26:06

 ondyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Sekretarka

Film naprawdę bardzo dobry .
Końcówka to dla mnie kwintesencja uległości.

I choć nie mam pojęcia czemu, to  scena kiedy Edward myje Lee bardzo mnie wzrusza.

Lubię też scenę , w której wracając pierwszy raz samej przez park na rozkaz Edwarda, uznaje , ze już nie jest sama.

Z całą pewnością obejrzę go jeszcze nie jeden raz.



Ach no i muszę wspomnieć o tym hipnotycznym spojrzeniu Edwarda. Wiem, że to aktor, ale działa na mnie okrutnie , niby wstydliwe ,a jednak przesycone tajemnicą i pewnością siebie. Siłą  i  delikatnością. Fascynujące...

Offline

 

#7 2014-08-08 12:36:02

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Sekretarka

Udało się. Znalazłam chwilę aby go obejrzeć.
Niestety chyba z racji tej całej reklamy ludzi wokół mnie, film mnie nie zachwycił.( możliwe ze nastawiłam się na efekt wow, zwyczajnie czegoś mi brakowało ale sama do końca nie wiem czego )

Reasumując - film mi się podobał ale bez większej euforii.
Dla mnie mało..za mało..


Pamiętam jej rozżaloną minę jak nie otrzymała klapsów..takie sfrustrowanie , rozczarowanie i to jak czekała.. musiała się podle czuć.


Motyw z marchewką nieco zabawny, to fakt - ale siodło mi osobiście się podobało

Zgodzę się z ondyna - koniec to niczym kwintesencja uległości,cala scena, jej poddanie..jego "opieka " i zachwyt nad nią.

Ostatnio edytowany przez lajla10 (2014-08-08 12:38:36)


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#8 2014-08-08 18:15:03

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

A ja mogę zapytać o której scenie dokładnie mówicie i jak rozumiecie tę "kwintesencję"?

I pytanie do lajli, co chciałabyś aby było w takim filmie. Czego było za mało?

Offline

 

#9 2014-08-08 18:31:12

malenstwo

Gość

Re: Sekretarka

Mój Pan bezwstydnie zasnął na tym filmie
Ja obejrzałam, ale chyba z tego co pamiętam- na dwa podejścia. Podobał mi się i owszem. Bardzo dobrze dobrani aktorzy. Film ciekawy, ale ne jest to ten typ, który oglądać bym mogła po kilka razy, jak to mam z niektórymi dziełami. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale najpredzej wtedy, gdy uda mi się zmobilizować mojego Pana, żeby w końcu obejrzał
Najlepsze w filmie wg mnie- gdy bohaterka zaczyna rozumieć czego jej potrzeba, gdy dojrzewa do wszystkiego, i to daje jej siłę i pewnośc siebie

 

#10 2014-08-08 22:12:29

milica

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sekretarka

To ja mam odmienne zdanie na temat tego filmu, bo dla mnie cały ten Dominujący to cienias, który chciałby a boi się. Jest taki jakby niezdecydowany. Moim zdaniem to ona go zdominowała To ona wiedziała czego chce. Facet ogólnie jak dla mnie był bez jaj.


Być dla Kogoś niczym, ale i wszystkim zarazem. Być Jego częścią.

Offline

 

#11 2014-08-09 13:33:59

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

Jak to mowia, kazda potwora znajdzie swego amatora. chyba o tym jak i czy facet jest dominujacy swiadcza efekty w postaci uleglej kobiety. Wedlug mnie caly myk polega na osiaganiu efektow, a nie na tym jak to wyglada z zewnatrz.
Ja akurat to, ze byl taki a nie inny urzekalo.
----
Przepraszam za brak polskich znakow. Obiecuje uroczyscie wiecej nie ruszac sie nigdzie bez laptopa

Offline

 

#12 2015-01-18 11:06:51

su.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Sekretarka

tyle razy o nim słyszałam, a jeszcze nie obejrzałam. trzeba się poprawić!


"piękne masz ciało.
brakuje na nim tylko śladów chłosty."

Offline

 

#13 2015-01-18 12:53:18

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

Zachęcam

Offline

 

#14 2015-01-28 06:44:01

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sekretarka

nisza_E napisał:

Zachęcam

@nisza, za Twoim poleceniem obejrzałam wczoraj "Sekretarkę". Nie wiem czy ktokolwiek z Was miał tak samo, ale wyraźnie czułam to napięcie między Edwardem a Lee. Dwa razy się poryczałam: jak ją zwolnił dając jej czek i w momencie kiedy ją umył. Scena kiedy niesie ją na rękach do mieszkania i kąpie, jest jak dla mnie najpiękniejszym chyba momentem w tym filmie. Oprócz tego oczywiście kiedy siedzi i posłusznie nie odrywa rąk czekając na niego. Coś pięknego. No i sama odtwórczyni głównej roli jest jak dla mnie mistrzynią, zagrała niesamowicie.

Offline

 

#15 2015-01-28 12:02:16

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

Ciekawa jestem czy ona w ogóle miała kiedykolwiek coś wspólnego z klimatem

A tak poważnie - zgadzam się, te sceny o których pisałaś brunetko, dla mnie również są super (wtedy nie idę po herbatę ). Jednak z każdym kolejnym obejrzeniem tego filmu coraz bardziej lubię tę cześć, w której wspólnie zaczynają budować relację. Kiedy żadne z nich nie wie na ile może sobie pozwolić.

Offline

 

#16 2015-02-01 12:30:34

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sekretarka

Mój też jest ulubiony... Nie dość że porusza problem natury kobiety ( w tym przypadku cięcie się ) , to jest bardzo barwnie ukazany . Choć znalazł by się jakiś minus.
Bardziej podobała mi się postać Szefa niż samej Sekretarki. Denerwował mnie momentami.... to chyba dlatego


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#17 2015-02-01 13:56:27

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Sekretarka

Szefa też najwyraźniej denerwowała ;d

Offline

 

#18 2015-02-01 13:58:30

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sekretarka

Niszo to jej urok Fajnie że choć czasem pokazała swój temperament. Ale jak zobaczyłam reakcję szefa na glizdę to mało nie oplułam ekranu ze śmiechu :-x Bezcenne


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guinvictus.pun.pl www.blogowisko.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl www.bap-poland.pun.pl