Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com
  • Index
  •  » FemDom
  •  » KissFromTheRose - Wrocław - szukam ułegłego/uległej

#1 2017-05-09 14:16:26

 kissfromtherose

Nowy użytkownik

50320376
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2017-05-09
Posty: 2
Punktów :   
WWW

KissFromTheRose - Wrocław - szukam ułegłego/uległej

Cześć!
Szukam kogoś, z kim się zrozumiem. Kogoś inteligentnego, elokwentnego, z kim można porozmawiać na szereg tematów, a i bez tematu wyjdzie to całkiem nieźle. Najlepiej, jeśli nasze zainteresowania będą zbieżne i kompatybilne.
Jestem kobietą dominującą, z zacięciem sadystycznym, w związku z czym interesują mnie osoby uległe i masochistyczne. Nie ograniczam się do jednej płci, choć moje dotychczasowe doświadczenie związane jest wyłącznie z mężczyznami.
Ważne są dla mnie relacje, wykluczam więc osoby zajęte (wyjątkiem od tego są otwarte i poliamoryczne związki, co chcę sama zweryfikować z partnerem/partnerką/partnerami). Nie mówię jednak o związku czy miłości, po prostu o zaufaniu, zaangażowaniu i moich własnych zasadach, w skład których wchodzi bezwzględna wierność wobec mnie (i tu znowu wyjątkiem są otwarte czy też poliamoryczne związki).

Coś więcej o mnie:
dużo oglądam (filmy i seriale), dobrze gotuję i piekę, maniakalnie słucham muzyki. Swoje zapędy artystyczne zaspokajam kolorując kolorowanki dla dorosłych i pisząc różne rzeczy. Raczej jestem domatorką, choć często chodzę do kina i regularnie bywam na spotkaniach wrocławskiej społeczności klimatycznej. Miewam dziwne pomysły, zarówno związane z klimatem, jak i kompletnie od niego oderwane (ciekawość się rodzi? Zapytaj! )
Jeśli o BDSM chodzi, to moja głowa jest otwarta na nowe. Lubię wszelkie formy zadawania bólu, od prostego bicia, przez cbt do wosku i elektro. Chętnie spróbuję zabaw z igłami, które już od dawna mnie kręcą. Moje myśli czasem błądzą w okolicach wrażeń związanych z krwią, okaleczaniem, skaryfikacjami, przypalaniem papierosami i innych, równie mocnych, rzeczy.

Na koniec dodam, że moim głównym targetem są osoby z Wrocławia i okolic, choć jeśli nie będzie problemów z regularnym dojazdem z Twojej strony - możesz mieszkać gdziekolwiek

No i jeszcze wiek: przykro mi, ale osoby starsze ode mnie o więcej niż 10 lat (mam 27 lat) nie mają szans, by mnie zainteresować.

Zapraszam do rozmowy, proszę jednak o uszanowanie treści ogłoszenia i przemyślenie swojej, ewentualnej, kandydatury.

PS. Jeśli nie są Ci obce hasła: JP2GMD, 21:37, wykop i podobne, to się nie wahaj! xD

Offline

 
  • Index
  •  » FemDom
  •  » KissFromTheRose - Wrocław - szukam ułegłego/uległej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligaf1mania08.pun.pl www.pokegame.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl