Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-03 23:01:30

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E. L. James

mnie się zawsze wydawało (może tylko), że każdy z nas gdzieś w środku jest "spaczony", natomiast, czy będziemy mięli odwagę przyznać się przed samym sobą do tego to inna kwestia

Offline

 

#22 2014-04-03 23:22:51

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E. L. James

Ja tam się za całkiem normalną nadal nie uważam Chodziło mi o moment, w którym pojawiła się we mnie myśl, że świat bdsm może być realny, że funkcjonuje poza światem wirtualnym. Nie był to jakiś przełomowy moment, ale znalazłam w jakimś sensie "usprawiedliwienie" dla moich fantazji Wcześnie po prostu nie spotkałam się nigdy w literaturze z motywem uległości, nikt nigdy z moich znajomych nawet nie poruszał takiego tematu w luźnych rozmowach, więc wydawało mi się, że może to nie istnieje. Heh, ciężko mi wytłumaczyć, o co mi chodzi

Ale że to gniot straszny to no niestety nie zaprzeczam Swoją drogą ciekawe czy język jakim jest napisana polska wersja językowa to wina tłumacza, czy samego oryginału.

Offline

 

#23 2014-04-03 23:30:31

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E. L. James

Oryginału, uwierz mi. Widziałam wersję elektroniczną po angielsku, jest znacznie gorsza. Ale współczuję Pani Wiśniewskiej, no coż... kobieta się starała

Offline

 

#24 2014-04-04 09:00:20

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E. L. James

Cały  świat zorganizowany jest w ten sposób, że wszystko ma swoje plusy i minusy i nawet pan Grey z całym swoim bogactwem nie jest w stanie temu zaradzić:P

Ja nie przeczę, że dla części ludzi mogło to być coś dobrego, ale wiele osób uważa, że dobrze że pojawiła się taka książka bo nie postrzega nas się już jako zwyrodnialców i nie-ludzi. Z jednej strony się z tym zgadzam, a z drugiej uważam że może nie jesteśmy już zwyrodnialcami, ale za to - dla odmiany - staliśmy się zwichrowanymi, połamanymi przez los, dysfunkcyjnymi jednostkami.

A oprócz wylęgarni "uległych", na pewno znalazło się kilka takich kobiet jak nieskonczona, które dzięki książce coś sobie uświadomiły.

Aczkolwiek wydaje mi się, że w tym wypadku mógł być wilk syty i owca cała - ale to jak to się ładnie mówi, "co autor miał na myśli, to tego nikt nie dojdzie".

Offline

 

#25 2015-02-01 12:43:20

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E. L. James

Szmira nic więcej - w moim odczuciu. Wszystko się tam ze sobą kłóci.
Nie podoba mi się ani sam styl w jakim napisano książkę - słownictwo poraża, a w sumie jego brak.
Ona jest hm... naiwna i bez wyrazu
On zaś trochę taki zniewieściały się zrobił.
Przeczytałam by mieć swoje zdanie ( Ah... nawet kupiłam bo w Biblio ich nie było ) ale się rozczarowałam a książki podarowałam mojej miejskiej bibliotece, choć gdybym wiedziała że się zrodzi przez to tyle pseudo - suk i Masterów , to może bym je spaliła .


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.headshotzhunters.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.symulatory.pun.pl