Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-08 19:25:58

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kontrakt

No popatrz... gazu zapomniałam nawet a to takie nieprzemyślane z mojej strony!

Hehe.
Chodziło mi o to, że  spotykając się z Panem pierwszy raz nie wiedziałam jak wygląda, miałam co prawda dane, ale co mi po samych danych. Mało tego zanim wyszedł po mnie na korytarz nałożyłam opaskę na oczy, wiec nic nie widziałam przez długi czas, nalegałam wręcz wcześniej żeby mnie związał, ale Pan postanowił inaczej. A hasła ustaliliśmy dopiero jak stałam przed Nim i zdałam sobie sprawę, że tak na prawdę w tej sytuacji nawet hasła mnie nie uratują
A mimo to wszystko czułam się w pełni bezpiecznie i byłam zupełnie rozluźniona

Offline

 

#22 2014-04-08 19:42:25

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kontrakt

Boże dziewczyno ! Ty naprawdę złamałaś wszystkie reguły, baa... ty złamałaś nawet te, których nie było.

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-04-08 19:42:49)

Offline

 

#23 2014-04-09 15:03:10

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kontrakt

chococarmel napisał:

Boże dziewczyno ! Ty naprawdę złamałaś wszystkie reguły, baa... ty złamałaś nawet te, których nie było.

Dokładnie tak !
Akurat trochę sobie żartuje, ale z perspektywy czasu niektóre zachowania były mało odpowiedzialne
No, ale cóż... raz się żyje

Offline

 

#24 2014-04-09 15:25:13

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Kontrakt

No to łasiczko miałaś szczęście...
Dla mnie kontrakt ma bardziej znaczenie "symbolicznego przynależenia do Pana"
natomiast nie wyobrażam sobie, żeby Domin nie zareagował na hasło bezpieczeństwa, które sam zatwierdził, jednocześnie dając uległej "furtkę"- oczywiście jeżeli to hasło zostało użyte zgodnie z jego przeznaczeniem
podczas jednego ze swoich spotkań z Panem, On sam zaproponował żebym użyła takiego hasła- a ja najnormalniej w świecie po prostu go zapomniałam... fakt, że nie było mi ono nigdy potrzebne ale...
Natomiast co do weryfikacji naszych upodobań... znalazłam w swojej skrzynce mailowej ankietę suki, dotyczącej praktyk S/M, wydaje mi się, ze jest warta przestudiowania nie tylko dla uległych, ale również dla ich Dominujących...

Offline

 

#25 2014-04-09 15:34:09

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kontrakt

Tiaa.. więcej szczęścia niż rozumu...

A co do nie zareagowania na hasło... Kiedy nie znasz kogoś i spotykasz się po raz pierwsz czy nawet drugi.. nie wiesz na kogo trafisz czy to nie będzie szaleniec, który będzie miał swoją koncepcję a z dominacją będzie miał nie wiele wspólnego...  Tylko, że ja do tego podchodze bardzo luźno, bo na ulicy owy szaleniec też moze mnie zaatakowac z nozem i zabić. Dlatego nie miałam oporów co do tego, by Pan mnie związał na pierwszym spotkaniu, bo wyszłam z założenia, że jeśli będzie chciał mnie skrzywdzić to i tak to zrobi. Ale to nie jest dobra rada dla poczatkujących

Czytałam xamiro o Twoim zapomnieniu hasła na blogu

Offline

 

#26 2014-04-09 15:58:01

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Kontrakt

ale nie ma tego wpisu, w jakich okolicznościach go zapomniałam...

Offline

 

#27 2014-04-09 16:11:34

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kontrakt

Ale jest wspomniane że zapomniałaś

Ja sama sobie wymyślałam hasło na samym wstępie spotkania, było ono specjalnie takie żebym go nie zapomniała, bo przecież ono ma czemuś służyć, więc ma być proste i intuicyjne. Poki co nigdy go nie uzyłam i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała użyć... a Pan tylko czasmai pyta czy je pamietam i czy pamietam swoje początkowe obawy i granice

Ostatnio edytowany przez Poznańska Łasiczka (2014-04-09 16:12:41)

Offline

 

#28 2014-04-09 16:24:17

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Kontrakt

ja też miałam proste hasło i je pamiętam, tylko wtedy mi wyleciało z głowy, no cóż...

Offline

 

#29 2014-04-09 16:43:52

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kontrakt

Zdarza się

Offline

 

#30 2016-07-19 14:19:08

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Kontrakt

Hej Dziewczyny,

W moim przypadku był podpisany kontrakt, trochę dla podkręcenia atmosfery też, ale przede wszystkim porządkuje on nasze relacje w domu. Wiadomo są odstępstwa od tych zasad, ale ogólnie wszystko działa. Mam dodane punkty dot. porządku, zadań jakie mnie obowiązują i z jakich potem jestem rozliczana. Mam też ustaloną dyscyplinę. No jest to stworzone pod naszą relację i powiem, że działa. Od czegoś trzeba zacząc, a mój Pan lubi jak jest porządek, nie tylko w szafie czy łazience . Pozdarwiam.

Offline

 

#31 2016-07-24 02:28:53

 Iivari

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-08-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Kontrakt

UległaSuka napisał:

W moim przypadku był podpisany kontrakt, trochę dla podkręcenia atmosfery

U nas to było głównie z tego powodu. Był też wymiar czysto symboliczny. Wyznaczał punkt, w którym przystaje się na chwilę by pomyśleć, czy na pewno chcesz takich rzeczy. Ale poza tym to bzdurny papier bez żadnej mocy prawnej. Teraz leży gdzieś w jakiejś teczce i przypomina nam o początkach Ewentualnie kontrakt jest pomocny, gdy strony się jeszcze dobrze się nie znają i nie wiedzą jak ze sobą rozmawiać.

Zamiast kontraktu polecam zwykły zeszyt, w którym Uległa zapisuje sobie instrukcje, których może nie spamiętać tak od razu oraz częste rozmowy i tresurę. Jak ktoś myśli, że kontrakt czegoś Uległą nauczy to chyba żyje w matriksie.

Redagowanie dokumentacji i tak nigdy nie należało do moich przyjemności... zostawiam to niewyżytym pracownikom urzędów
(Nie żebym coś do nich miała )


"Get down/On the ground/Don't move, make a sound/No more/No control/You do what you're told" - How to destroys angels - BBB (Big Black Boots)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden1.pun.pl www.umpoznan.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.narutokunek.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl