Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-09 13:25:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Dominacja w wymiarze publicznym

W jednym z wątków pojawił się temat dotyczący uległości w obecności osób trzecich lub całkiem publicznie.

Jakie są wasze doświadczenia, opinie?

Offline

 

#2 2014-04-09 16:46:49

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

to jest coś niejednokrotnie powoduje wstyd u uległych... spojrzenie osób trzecich, zwłaszcza tych, którzy o klimatach nic nie wiedzą, ale jednocześnie super doświadczenia, wszystko zależy od podejścia

Offline

 

#3 2014-04-09 16:54:07

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Wszystko zależy jak rozumiana dominacja psychiczna, ja na przykład czułabym pewne poniżenie gdyby Pan rozkazywał mi przy ludziach, pokazywał moją przynależność do niego i oddanie, baa... nawet sama bym to robiła sprawiałoby mi to przyjemność i  to w jakimś stopniu czułabym podniecenie w związku z tym. Jednak nie chciałabym, by publicznie wymierzał mi kary bądź nimi groził. To by nie tyle było poniżające ( chociaż pewnie spłonęłabym ze wstydu ), co troszeczkę niesmaczne, w szczególności przy osobach spoza klimatu. Jeszcze ktoś by pomyślał o przemocy domowej ;p

Offline

 

#4 2014-04-09 17:05:26

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Kiedy myślę o dominacji w miejscach publicznych przypomina mi się wpis Happy Slave o tym jak u znajomych siedziała z klamerką. I to jest dopiero podniecajace kiedy Ty wiesz, Twój Pan wie, ale musisz się kontrolować, bo przeciez nie chciałabyś żeby to wyszło przy znajomych
Co do innych bardziej otwartych sytuacji, zawsze gdzieś z tylu głowy w miejscach publicznych mam lęk przed tym, że napatoczy sie ktoś znajomy, a jednak nei chciałabym sobie popsuć opinii na uczelni np.
Oczywiście gdyby Pan mi kazał ukleknąć na chodniku z rękami za głową.. zrobiłabym to , nie bez wahania, ale zrobiłabym.
Gdyby w lesie chciał przetrzepać tyłek, myśl o tym, że ktoś może nadejść... też podniecająca, ale już tak otwarcie w miejscu baaardzo publicznym, w sensie pełnym ludzi, chyba czułabym ogromne zażenowanie, wystawiając goły tyłek do ludu...
Natomiast nie wyobrażam sobie spaceru na smyczy, ale to bardziej kwestia tego, że w ogole sobie poki co nie wyobrażam bycia na smyczy nawet w domu, bo mi od razu się to kojarzy z petplay a na szczęście Pan tego nie lubi ( na szczęście, bo ja też nie )

Offline

 

#5 2014-04-09 17:05:57

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

ja bym czegoś takiego nie uznała za poniżenie, choć nie powiem, że nie ma się "idiotycznych" odczuć, zwłaszcza jak nie zdajesz sobie sprawy, że jesteś obserwowana przez "obcych"
mnie napadają takie odczucia, gdy widzę uznanie w oczach takich niespodziewanych gapiów...

Offline

 

#6 2014-04-09 19:46:30

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Taka słowna dominacja w miejscu publicznym czy wśród znajomych to mogłaby być dla mnie może i podniecająca. Szczególnie jeśli wszyscy w okół myśleliby, że to tak w żartach, a ja i Pan wiedzielibyśmy, że to na serio.

Ale akcje w stylu chodzenie na smyczy czy klękanie przed Panem na chodniku... nieee, nie dałabym rady. Nie wiem jak bardzo ktoś musiałby mieć na mnie wpływ, żebym się na coś takiego zgodziła.

Offline

 

#7 2014-04-09 22:43:45

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

A ja chyba jestem do szpiku kości zepsuta i narcystyczna. Ja bym chciała, żeby wszyscy Ci którzy "patrzą", wiedzieli dokładnie jak to wygląda i jaka jest sytuacja

Nie wiem skąd u mnie taka potrzeba, ale o ile np. nie chciałabym być kara w obecności osób trzecich, czy nie chciałabym żadnych wspólnych sesji czy sesji z obserwatorami; o tyle np. bardzo podoba mi się, jeśli Pan jest moim Panem w obecności osób trzecich. Nie wiem czy rozumiecie...

Może tak... Pan jako mój Pan zachowuje się inaczej w stosunku do mnie kiedy jesteśmy sami a inaczej kiedy nie. W tym sensie że inaczej na mnie patrzy, dotyka mnie w inny sposób. I np. kiedy rozmawiamy z kimś, kto wie o naszej relacji to Pan czasami traktuje mnie w ten wyjątkowy sposób. A ja się wtedy czuję najszczęsliwsza na całym świecie. Nawet jeśli ta osobę trzecią to kompletnie wali

Offline

 

#8 2014-04-09 22:55:01

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

To dość normalne ( do pewnego stopnia oczywiście ). Chcesz pokazać, że należysz do Pana, i on tak na prawdę do ciebie . Chcesz pokazać jak silna więź was łączy ( Boże... brzmi to jak z jakiegoś romansidła ). Tyle, że wiesz, chcesz pokazywać to przy ludziach, ale tylko gdyby BDSM był powszechny i uważany za coś naturalnego, nie wybiegającego od normy, czy chorego. Jednak nie wyjdziesz dziś na zatłoczoną ulicę i nie krzykniesz ' kocham jak Pan zakłada mi klamerki na sutki, a potem daje mi ostre lanie ! '. Tak samo Pan jest bardziej otwarty przy osobach, które wiedzą o waszym związku klimatycznym, a hamuje się, gdy jesteście wśród 'waniliowych' znajomych

Offline

 

#9 2014-04-09 23:59:20

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Oczywiście masz rację - tak to niestety działa, stąd mój idylliczny świat opisany na blogu. A z drugiej strony - może kiedyś dorosnę do tego, żeby jednak być gotową na takie działania w normalnym świecie.

Myślę, że może tak być.  Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale czasami jest tak że czuję się tak jakby poza moją uległością nie istniało nic innego. Ani szkoła, ani praca ani dom. Nic. Tylko ja i On (to dopiero jak z romansidła ) i wtedy myślę, że nie zastanawiałabym się nawet 10 minut żeby uklęknąć na środku ulicy.

Offline

 

#10 2014-04-10 08:22:47

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

To widzę Niszo, że jesteś otwarta bardziej niż ja. Ale powiem ci, że ja mam trochę inne wyobrażenie o wymarzonym świecie. Chciałabym aby BDSM był w nim bardziej powszechny i szanowany, tak samo jak inne odchyły sd normy ( oczywiscie chodzi mi tu o norme ustaloną przez ogół społeczeństwa ) typu np homoseksualizm, chociaż to jest zły przykład ponieważ pederaści i lesbijki są w jakimś stopniu tolerowani. Chodzi mi o to, że gdyby dla mnie istniała taka Idylla, jakby cały mój urok z Panem przestał działać. Według mnie ta otoczka tajemnicy, że prakycznie tylko my wiemy co jest między nami, jest tutaj bardzo znacząca, te okradkow spojrzenia mówiące wszystko, nieśmiały uśmiech, błysk w oku. Ja bym osobiście nie chciała by ta bańka od tak prysła.

Offline

 

#11 2014-04-11 11:08:57

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Ale czemu bardziej otwarta? Ze względu na to że dopuszczam myśl o gotowości czy ze względu na idylliczny świat?

Ciekawa jest ta magia o której piszesz. Już gdzieś to się przewinęło tutaj. Łasiczka chyba o tym pisała. Dla mnie to działa trochę inaczej. Dla mnie ta magia jest tylko pomiędzy nami i całą reszta nie ma na to wpływu. Wydaje mi się że miałabym nawet większe stany "odjechania" w takim świecie, bo Pan mógłby się mną pochwalić <bleeeh, ale jestem podła egoistka i jeszcze mam parcie na szkło >

Offline

 

#12 2014-04-11 12:03:31

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Ze względu na twoją gotowość

Ha ha ha ;D
W sumie racja, ale także ty mogłabyś się takim Panem chwalić . Jednak trudno jest mi zaakceptować taki idylliczny świat. Lubię tą różnorodność, która jest teraz na świecie. Chyba by trochę takie monotonne dla mnie było gdyby wszystkie pary byłyby w związkach BDSM, chociaż fajnie by było gdyby było troszeczkę więcej takich upośledzonych ludzi jak my . Tak to ma się przynajmniej urozmaicenie .

Offline

 

#13 2014-04-11 12:14:49

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Niesądze żeby cokolwiek się wtedy zmieniło - czy wpływa na Ciebie w jakikolwiek sposób to, że Jan Kowalski lubi seks pod kołdrą przy zgaszonym świetle, a Marysia Lewandowska się puszcza?

Offline

 

#14 2014-04-11 16:48:23

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Nie, tyle, że spotykając ludzi na swojej drodze, nie mamy ochoty poznawać ciągle takich samych. Chcesz zapoznać osoby, które wniosą do twojego życia coś nowego. I ja także patrzę na takie osoby pod względem seksualności. Mogę jednocześnie poznać opinie i może coś nowego zrozumieć, rozmawiając z ludzmi, którzy inaczej postrzegają erotykę ( przypuśmy : z kobietami, które widzą seks, jako - 10 minut, po kołdrą, przy zgaszonym świetle, w pozycji na misjonarza a potem lulu, tak samo jak na przykład nimfomanki, która nie wyobraża sobie dnia bez pięciu 'numerków' dziennie )

ps : wiem, przykład może trochę głupi, ale chodziło mi o jakiś kontrast ;p

W takim iddylicznym świecie raczej trudno by mi było wyobrazić sobie tą pierwszą kobietę. Przecież ona by zawału dostała widząc klamerki na sutki bądź zatyczkę analną

Offline

 

#15 2014-04-11 18:36:19

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

A ja to lubie dominację w miejscu publicznym, i w sumie to to mnie kręci bardzo mnie to kręci ^^
A jakakolwiek reakcja Pana w miejscu publicznym, powoduje momentalną powódź miedzy moimi nogami

Offline

 

#16 2014-04-11 21:07:18

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Z jednej strony masz rację, ale weź pod uwagę, że każda jedna relacja tego typu jest inna. Dlaczego nie mogliby być w relacji BDSM a kochać się pod kołdrą przy zgaszonym świetle  - co to komu przeszkadza To już Pan musi demonem seksu od razu być:D?

Offline

 

#17 2014-04-11 23:00:25

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

TAK !!! Bo Pan Kowalski byłby taki trochę nudny

Offline

 

#18 2014-04-12 08:59:47

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Ale miałabyś na świecie różnych Dominów przecież I Dominy. I życie każdego z nich byłoby zupełnie inne. Podobnie przecież jest tutaj. Gdyby każdy związek był identyczny nie mielibyśmy o czym tutaj rozmawiać

Offline

 

#19 2014-04-12 11:25:59

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Pewnie że tak. Musi być inność !
MI to się trafiło we wcześniejszym związku ze ten seks na prawdę stał odłogiem, a teraz...teraz to ja się muszę ogarniać żeby być w stanie nadążyć na bieżąco za swoim Panem

Musi być inność, z resztą nie musimy się monotonii obawiać bo na szczęście każdy jest inny
Allllllllleluja

Offline

 

#20 2014-04-15 23:53:44

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Dominacja w wymiarze publicznym

Ale nie sądzicie, że w razie powstania takiego idyllicznego świata, każda ( no nie, może większość ) dążyłaby do takiego samego natężenia uległości ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bud.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.zs24torun.pun.pl