Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-09 18:57:02

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Fajnie gdyby powtał taki wątek. Moglibyśmy powymieniać się jakimiś opiniami w sprawie urządzeń itp, ale także jaki ktoś ma stosunek do danej rzeczy. Wiem, że w ' Chłosta' jest już podobny wątek o ulubionych i znienawidzonych narzędziach, ale mi chodzi o troszeczkę większy zakres tematu. Typu : co sądzisz o obroży ?

Offline

 

#2 2014-04-10 00:14:41

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Dział "chłosta" zmieniłam na "akcesoria BDSM". W tym dziale w tej chwili znajduje się wątek "ulubione narzędzia (...)" - niestety tylko w domyśle musi pozostać "do chłosty", nie mam możliwości zmiany tego.

Offline

 

#3 2014-04-10 07:58:31

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Może i tak być w sumie Niszo, chodziło mi o narzędzia do chłosty i te ... yyy... drugie, sprawiające przyjemność w inny sposób

Offline

 

#4 2014-04-10 10:59:46

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Wiem Karmelko, ale już któraś osoba z kolei podpowiada, że jest zbyt wiele kategorii na stronie głównej i że się mnożą jak króliki Dlatego uznałam, że lepiej będzie zrobić ogólny dział o akcesoriach i tam umieścić również chłostę jako taką, aleee... Jeśli masz lepszą koncepcję czy pomysł to dawaj, bo ja nie do końca chyba wiem, jak byłoby to najlepiej załatwić.

Offline

 

#5 2014-04-10 11:10:47

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Nie, uważam, ze jest super. A co do kategorii, to chyba dobrze, że jest ich wiele ? Więcej można rozwinąc tematów do rozmowy . Ach... ile dyskusji

Offline

 

#6 2014-05-05 23:27:49

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Akcesoria BDSM, bądź jakoś tak ;p

Akcesoria i gadżety to temat rzeka.
Na pewno warto poświęcić im więcej czasu i uwagi.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bud.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl