Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-09 18:41:43

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Dominacja z dołu

Hahahahaha... Mój Pan od początku wiedział, że ja potrafię tak obrócić kota ogonem, żeby było po mojemu... zresztą te kilka lat w w kółku teatralnym plus praca w telemarketingu czegos mnie nauczyły i wykorzystuje to w życiu codziennym... a jak Pan słucha czasami rozmów z mamą to mam wrażenie, ze chce krzyknąć "fe nieładnie, fe kłamczucha!" albo jak Mu opowiadam jak załatwiłam sprawę w dziekanacie czy urzędzie... Ostatnio powiedział mi, że czasami od razu widzi jak próbuję Nim manipulować, a czasem dostrzega to dopiero z perspektywy czasu, ale jest czujny

Offline

 

#2 2014-04-10 00:23:28

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja z dołu

Przeniosłam tutaj ten post jako wstęp do rozmowy - dominacja z dołu może być problematyczna.

No bo z drugiej strony jak nie ulec kocim oczom rodem ze Shreka ?

A tak poważnie: wiemy już że ze mnie i Łasiczki straszne manipulatorki, a jak to jest z wami? Zdarza wam się podominować z dołu?

Offline

 

#3 2015-04-19 11:48:13

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dominacja z dołu

Dominacja z dołu. Fajne określenie dziewczyny. Czy mi się zdarzyło? Podejmowałam próby. Aczkolwiek wszystkie nieudane. Za każdym razem Pan się zorientował co jest grane i próby dominacji oddolnej udaremniał skutecznie. Czasem przy tym karząc, czasem nie. Tylko teraz pytanie? Czy ze mnie taka beznadziejna manipulatorka, czy to Pan taki przenikliwy? A dodam, że na studiach w imię "większego dobra" czy też w rodzinnych sprawach zdarzało mi się uciekać do manipulacji i nie było raczej problemu...

Offline

 

#4 2015-04-20 10:13:31

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Dominacja z dołu

Cały czas próbuję,  i cały czas mi nie wychodzi.
Ale się nie poddam!
A tak poważnie- nie umiem "nie kombinować", i uważam to za swój wielki problem.

Offline

 

#5 2015-04-20 10:51:13

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja z dołu

To też ciekawa sprawa - bo ja byłabym mocno niepocieszona, gdyby się udało. Zresztą z moim poprzednim partnerem udawało się regularnie i właśnie dlatego stał się "poprzedni"...

Offline

 

#6 2015-04-20 11:05:06

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dominacja z dołu

Ja pewnie też byłabym niepocieszona, gdyby mi się udało. I gdy mi się NIE udaje czuję wręcz jakąś satysfakcję i radość z tego powodu, że Pan znów mnie przejrzał. A jednak podobnie jak maleństwo, czasem mam tak, że chęć kombinowania jest silniejsza ode mnie, no i po prostu muszę no. Muszę spróbować. Już nawet nie dla efektu, a kombinowania samego w sobie chyba.

Offline

 

#7 2015-04-20 11:06:31

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dominacja z dołu

No tylko czy to tak na poważnie czy to trochę taka... Hm... Gra?

Offline

 

#8 2015-04-20 11:14:19

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dominacja z dołu

Hm... Dobre pytanie, wiesz? Sama się nad tym czasem zastanawiałam. Kiedy to robię, robię to na poważnie. Czyli jest to z mojej strony autentyczna, często nawet nieświadoma zupełnie i niezaplanowana (choć i tak się zdarza) próba tej dominacji oddolnej. Ale kiedy się nie uda czuję satysfakcję, że Pan mnie przejrzał. Że się nie dał. Choć chwilę wcześniej starałam się sprawić by jednak się dał. Hm... Może to gra? Jeśli gra to prędzej z samą sobą niż z Panem. Jakaś bardzo dziwna i specyficzna. Może to moja przewrotna natura? Sama momentami tego nie rozumiem. A w ostatnim czasie coraz rzadziej też takie próby podejmuję, gdyż Pan wyraźnie stwierdził, że nie lubi gdy to robię i zabronił.

Offline

 

#9 2015-10-03 01:48:33

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dominacja z dołu

Mój Pan  w swoich zamiarach nie daje się wyprowadzić na manowce. Chociaż, jeśli temat nie jest tak ważny i jest np. zmęczony po pracy to odpuszcza, czyli albo lżejsza tresurka, albo czas wolny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubr.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.euphoria.pun.pl