Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-08 16:50:58

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Kary psychiczne a fizyczne

I tu własnie problem, bo lanie chyba nigdy nie będzie dla mnie karą... Poza tym wdając się w dyskusję na forum spankingowym wyrobiłam sobie pewne zdanie na temat kar cielesnych. Na szczęście mój Pan ich nie stosuje, a brak rozmowy z Nim przez dobę, czy brak lania jest dla mnie o wiele dotkliwszą karą.

Offline

 

#2 2014-04-08 21:06:18

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

No a czy kary pt. klęczenie na grochu czy stanie w kącie byłyby dla Ciebie karą?

No a poza tym jeszcze, myślisz że lanie nie byłoby karą bez względu na wymiar? Tzn czy może stać się ono dla Ciebie karą?

Offline

 

#3 2014-04-08 21:22:34

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Klęczenie na grochu zdecydowanie przyjemne by nie było
Klęczenie w kącie... przypomniałaś mi o karze, o której zapomniałam Kiedyś o 15 minut przedłużyłam sobie drzemkę i za kare miałam klęczeć w kącie bez patrzenia na zegarek... to trwało straaasznie długo, ale przez cały czas patrzyłam sobie na plamy na ścianie i myślałam o tym co zjemy...,   owiele bardziej dotkliwe są kary psychiczne...

A jeśli chodzi o lanie... Zdarzyło się już parę razy tak, że po laniu Pan pytał dlaczego nie powiedziałam hasła, a ja myślałam, że to dopiero rozgrzewka. A są dni kiedy czuję się średnio, albo nie najlepiej i wtedy pojedyncze uderzenia powodują duże ała.

Ostatnio edytowany przez Poznańska Łasiczka (2014-04-08 21:24:35)

Offline

 

#4 2014-04-11 11:57:42

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Kary psychicznie zawsze są znacznie bardziej uciążliwe. Lanie zniesiesz, poboli, poboli i przestanie. Kara psychicznie pozostaje w umyśle na dłuższy czas.

Mój Pan na początku naszej znajomości stosował mnóstwo "edukacyjnych kar". Do dzisiaj pamiętam te cholerne sprawozdania które pisałam. Ponieważ wiecznie o nich zapominał to Pan zaczął mi z czasem wyznaczać ilość znaków jaka się musi znaleźć w takim sprawozdaniu. Doszliśmy do magicznej liczby 15 000 znaków (około 4 strony A4).

Offline

 

#5 2014-04-11 13:02:47

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Tu sie zgodze..kary psychiczne to straszliwa zmora.
Jak dla mnie jets to cos czego sie boje, i są kary których obawiam sie najbardziej, ktore wiem ze Pan zastosuje gdy zrobie cos straszliwego..na razie nic takiego nie zrobiłam i jakos mysl o takim karze powoduje ze odechciewa mi sie szaleństwa

Offline

 

#6 2014-04-12 09:21:33

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Są też osoby, które uważają, że oczekiwanie na karę jest najgorsze i że często właśnie to jest elementem kary psychicznej.
Niestety, ja jestem jakaś popsuta, na mnie to w ogóle nie działa, stresuje się dopiero jak Pan wyciąga palcat

Tak czy inaczej rozumiem to, że dla wielu osób faktycznie tak jest, godziny czy dnie oczekiwania mogą być wykańczające i faktycznie może się odechcieć.

Offline

 

#7 2014-04-12 11:18:36

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Tak, czas oczekiwania dla mnie akurat jest najgorszym paskudztwem.
Choć w ostatnim czasie zmienia mi się powoli i zaczynam się obawiać gdy już ma się " TO " stać.
Tyle że w zasadzie to Pan mnie nie kara...:c

Ale najgorsze to jest w moim mniemaniu też stawianie pod ścianą.
Np: wczoraj chciałam powiedzieć Panu o moim odczuciu podczas gdy on ...ten tego.
No i naprowadzałam Pana, i Pan już wiedział - ale i tak kazał mi zołza powiedzieć.
I ja powiedziałam że nie, i po takiej chyba 15 minutowej 'walce' powiedziałam.
Bo jak to Pan mówi, ' zawsze masz wybór' - i dostałam wybór.
Albo powiesz albo śpisz w nogach.
A dla mnie spanie w nogach to jest..coś co powoduje niewyobrażalny smutek, łzy, panikę i jest to coś co sieje wewnętrznie we mnie spustoszenie.
Więc i tak powiedziałam, ale nerwów i stresów się najadłam ;P
Może i w nogach mogę leżeć i stópki całować i masować ale jeśli miałabym tam spać..to ... czarna rozpacz.

Offline

 

#8 2014-04-12 23:28:56

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Ooooooh, jak słyszę "zawsze masz wybór" to mnie po prostu krew zalewa. Często mówię Panu, że tak naprawdę to ja chyba jednak nie chcę mieć żadnego wyboru i niech już on lepiej wybiera. A najgorsze jest to, że on to wszystko wie i bez mojego biadolenia.

Offline

 

#9 2014-04-13 22:17:56

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

dla mnie chyba najgorszą karą był zakaz kontaktu wzrokowego. choć nie powiem, że słowa "zostaniesz ukarana" nie pozostawały bez echa...

Offline

 

#10 2014-04-13 22:30:20

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Na mnie to zupełnie nie robi wrażenia. Mnie można gadać pod ogon, dopóki palcat nie dotyka skóry pośladków. Dla mnie jest to wygodne

Offline

 

#11 2014-04-14 12:00:19

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Mnie rownież krew zalewa jak słyszę masz wybór...
Ale podobnie na mnie jak na Tobie Ni, ' zostaniesz ukarana' wrażenia nie robi

A kontakt wzrokowy, to jest najtrudniejszy ale nie jako kara tylko jako wymaganie. Mam ogromny problem z patrzeniem w oczy i z utrzymaniem kontaktu wzrokowego.

Offline

 

#12 2014-04-14 12:05:07

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

O to dla mnie problematyczne byłoby NIE patrzeć Panu w oczy.

Offline

 

#13 2014-04-14 12:17:36

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Ja mam duży problem wlasnie z patrzeniem w oczy, ale to nie tylko w stosunku do Pana..

Offline

 

#14 2014-04-21 22:36:25

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

ja nie wyobrażam sobie nie patrzenia w oczy Pana, natomiast co do stwierdzenia, to bardziej sposób wypowiedzi a nie same słowa powodowały "paniczny strach"

Offline

 

#15 2014-04-24 22:10:30

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

To ja się xamiro z Tobą zgadzam. Można o lizakach i meszku mówić w sposób, który powoduje cierpnięcie skóry na całym ciele

EDIT:
To jakie kary dają lepsze efekty to jedno, a wiele osób uważa że kary cielesne, czy ból nie dają żadnego efektu wychowawczego - w przypadku masochisty są tylko grą wstępną.

A ja tak do końca to nie wiem. Jednak podświadomie unikamy bólu i im większe natężenie tego bólu tym bardziej odstraszający efekt, bo w teorii przed popełnieniem kolejny raz tego samego błędu, jak u psa Pawłowa włącza się lampka alarmowa. Nie mniej jednak pamięć ludzka jest ulotna a pokusa do grzechu ogromna - tyle tylko czy w przypadku kar fizycznych nie działa to dokładnie tak samo?

Offline

 

#16 2014-06-25 16:24:00

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Chociaż lanie samo w sobie sprawia mi przyjemność, to również może być karą. Da się tak. Po prostu oboje mamy inne nastawienie psychiczne wtedy. To wystarcza, żebym odczuwała to dotkliwie.
Kary psychiczne są jednak największą traumą. Było kilka i każda bolała cholernie (brak kontaktu i kilka innych o podobnym wymiarze). Dla mnie to tortura, ale dzieki temu zrozumiałam pare rzeczy.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#17 2014-06-25 20:57:55

malenstwo

Gość

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Jak to mój Pan powiedział: lanie w ogóle na ciebie nie działa, bo bez względu na to ile, jak, bądź czym dostaniesz, to efekt jest zawsze taki sam: podniecenie
chociaz, są owszem kary fizyczne, których nie cierpie i sama myśl o nich powoduje, że umiem jako tako powrócić na własciwe tory. Osobiście jednak uważam, że kary psychiczne są dużo gorsze.
Czekanie na karę hmm, ja zawsze czekam, bo zdarza mi się narozrabiać jak nie ma Pana w domu, wobec tego czekam czasami i kilka tygodni. gorzej jak Pan decyduje o tym, ze wymierzy mi karę dopiero przed ponownym powrotem do pracy. Wtedy każdy dzień jego tygodniowego bądź dwutygodniowego pobytu w domu jest JEDNYM WIELKIM CZEKANIEM, bo raz że wolałabym karę dostać od razu i mieć wtedy czyste konto na czas Jego pobytu, a dwa zdarza się niestety, że do początkowej kary dochodzą inne i wtedy juz nie jestem taka wesolutka

 

#18 2014-06-27 22:13:32

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Maleństwo, a skoro tak to u was wygląda to czy bywa tak, że musisz ukarać sama siebie?

Offline

 

#19 2014-06-27 22:43:58

malenstwo

Gość

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Z karaniem samej siebie... kurde, ja tego tak nie odbieram. w sumie mam kary zadane przez Pana jak Go nie ma , a ja czasem cos narozrabiam. Najbardziej "popularna" to zakaz masturabacji. Mam dośc duze libido i mogłabym sie piescic czasami kilka razy dziennie. a nie moge. Albo moge, a nawet muszę, tylko nie moge miec orgazmu. ale to taka raczej forma "ustawiania" mnie, bo jak narozrabiam, to i tak Pan "wypłaci" jak wróci. Sama sobie bólu jako tako nie sprawię, i Pan tego ode mnie nie żąda.
Ale nauka np dyscypliny i posłuszeństwa jest jak najbardziej mozliwa na odległość. Teraz np, muszę wstawać o określonej porze i meldować sie co 15 min (czy przyadkiem nie położyłam się z powrotem ), bo zaspałam raz.

 

#20 2014-06-30 21:27:25

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary psychiczne a fizyczne

Wiesz, tak jak czytam to mam wrażenie, że w waszym wypadku to taka trochę gra wstępna. Mylę się? Choć ja właśnie w ten sposób pojmuję kary "edukacyjne" jak napisałaś - zaspałaś to teraz się melduj co 15 minut.

Często spotykam się z tym, że kara jest taką właśnie grą wstępną pomiędzy partnerami. Oczywiście zwraca uwagę, ale w ostatecznym rozrachunku jest przyjemna lub prowadzi do przyjemności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indonesia.pun.pl www.superanime.pun.pl www.cinemacity.pun.pl www.silkroadoferty.pun.pl www.amoursucre.pun.pl