Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-05-07 12:09:13

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Seks analny.

Ja chyba za bardzo lubię swój tyłek i na dzień dzisiejszy pozostaje dziewiczy 
A tak poważnie,rozumiem Was wszystkich,ale jakoś nie mogę się przekonać..


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#22 2014-05-07 12:20:28

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Dziewicza pupa... tyle nowych wrażeń do odkrywania...
Kusisz


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#23 2014-05-07 12:27:07

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Seks analny.

Lajla zawsze kusi ale mam podobnie do Ciebie. Jak na razie zakazane, oddzielone grubym murem z wartownikami co 5 metrów

Offline

 

#24 2014-05-07 12:32:19

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Pospiech i nadmiar entuzjazmu (przynajmniej na początku) to wrogowie przyjemności czerpanych z tego typu seksu.

Niemniej prawie wam zazdroszczę... macie jeszcze tyle przyjemnych rzeczy do odkrycia.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#25 2014-05-07 13:17:19

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

de facto - kusisz


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#26 2014-05-18 12:19:19

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Seks analny.

Havoc napisał:

Pospiech i nadmiar entuzjazmu (przynajmniej na początku) to wrogowie przyjemności czerpanych z tego typu seksu

Nadmiar entuzjazmu ? Czy mógłbyś to zgłębić ? Bo według mnie dobre nastawienie psychiczne co do tego, jest świetnym pomocnikiem. Oczywiście nikt nie będzie już na początku wyobrażał sobie, że pójdzie gładko, pięknie i bez bólu.

Offline

 

#27 2014-05-18 21:06:31

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Nadmiar entuzjazmu, to w tym kontekście próby penetracji bez wględu na to czy partnerka jest już odpowiednio przygotowana: rozluźniona, nawilżona i podniecona.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#28 2014-05-20 21:48:44

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Seks analny.

A, no chyba, że z takiej perspektywy. Tu się mogę z Tobą zgodzić.

Offline

 

#29 2014-05-20 22:01:09

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Seks analny.

E tam, dla takiego delikwenta co ma nadmiar entuzjazmu to raczej nie będzie nic nie przyjemnego No gorzej z "ofiarą radosnej chuci"

Offline

 

#30 2014-05-20 23:31:33

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Well... przemoc i opór mają swój urok. A kiedy jest ciasno i gorąco to penetrujący, pomimo początkowych trudności, dostaje swój "kawałek tortu". Znacznie gorzej ma osoba penetrowana.

Ostatnio edytowany przez Havoc (2014-05-21 14:07:19)


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#31 2014-05-21 13:19:02

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Seks analny.

Mało tego, że ma gorzej może to skutkować trwałym urazem psychiczny. O zrażenie się do czegoś wcale nie jest trudno i chyba tam, gdzie ogromną rolę gra odprężenie, takie przeżycie może być decydujące i że tak to ujmę kupa wyjdzie z seksu analnego.

Zresztą niesamowite jak wiele aspektów fizyczności zależy od kondycji psychicznej.

Offline

 

#32 2014-05-21 14:06:52

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Bo seks zaczyna się w głowie a nie między nogami.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#33 2014-05-22 16:04:58

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Seks analny.

U mężczyzn również?

Offline

 

#34 2014-05-23 08:39:42

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Seks analny.

Oczywiście, choć w przypadku wielu droga miedzy głową a kroczem jest znacznie krótsza niż w przypadku płci piękniejszej.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#35 2014-06-20 10:15:59

angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Seks analny.

Uwielbiam seks analny, mój Pan także. Nie kochamy się w ten sposób zbyt często- niestety, ale zawsze jest to oczekiwane przeze mnie. I zgodzę się z pozostałymi, to wymaga zaufania do partnera. Jedyne co mnie krępuje, to gdy Pan mnie informuje o tym, że ma na to ochotę i mówi abym "przygotowała tyłek". Zawsze się zawstydzam wtedy.

Offline

 

#36 2014-11-17 23:07:19

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Seks analny.

To jest też ciekawy aspekt, bo przyjemność to jedno, erotyka to drugie a pozostaje jeszcze element wstydu, który jak przypuszczam nie jest bez znaczenia: dla jednych na plus dla innych na minus. Dyskutowaliśmy na temat tego, że jednych to podnieca innym odbiera całą przyjemność.

Nawet jeżeli dla kogoś przygotowanie ani sam seks analny nie są upokarzające to myślę że jest w tym spory potencjał żeby taki wstyd wywołać.

Offline

 

#37 2015-01-18 11:04:54

su.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Seks analny.

to ciekawe, bo ja na przykład w momencie kiedy poznałam swoje najbardziej skryte potrzeby - stwierdziłam, że już chyba nie ma nic, bo mogło by wywołać u mnie "obrzydliwość", albo stwierdzenie "jak można to robić?!".
stałam się zdecydowanie bardziej tolerancyjna.
Seksu analnego nie lubię, ale może tylko dla tego, że nie znalazłam jeszcze partnera, który umiałby mnie do tego idealnie przygotować (pieszczoty, nawilżenie). Sama lewatywa, to rzecz normalna - korzystam, jeżeli wiem, że Pan będzie mnie chciał tam popieścić.


"piękne masz ciało.
brakuje na nim tylko śladów chłosty."

Offline

 

#38 2015-02-01 11:35:39

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Seks analny.

Ogólnie seks analny zawsze jako tako mnie.... intrygował. Do tego stopnia że sama zbaraszkowałam to miejsce u siebie. Od tamtego czasu orgazm analny jest dla mnie o niebo lepszy. Odkryłam również zasadę  ( w moim przypadku ) - im bardziej boli na początku tym większy i intensywniejszy orgazm.
Choć to pewnie nie będzie reguła która obejmie wszystkie kobiety, wiadomo każde ciało jest inne i potrzebuje innych bodźców.
Dla mnie odbyt zawsze był ... nadwrażliwy. Wystarczyła pozycja w której ...mam nadzieje że to nikogo nie zgorszy..... jajka obiją się o anus,by przy odrobinie koncentracji dojść przez tyłek właśnie.
Kiedy byłam mocno rozochocona, wystarczyło pocieranie stringami plus stymulacja łechtaczki ( a czasem i bez tego )  .

Wiadomo że w przypadku seksu analnego nie można za bardzo szarżować , bo trzeba się rozluźnić... bla bla bla.... czyli to co wszyscy tutaj pewnie wiedzą. Trzeba mieć też sporą dozę zaufania do drugiej osoby, bo można w tym przypadku szybko kogoś zrazić , do tego typu stosunku.

Ostatnio edytowany przez Borealiss (2015-02-01 11:36:26)


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#39 2015-03-30 20:37:47

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Seks analny.

su. napisał:

to ciekawe, bo ja na przykład w momencie kiedy poznałam swoje najbardziej skryte potrzeby - stwierdziłam, że już chyba nie ma nic, bo mogło by wywołać u mnie "obrzydliwość", albo stwierdzenie "jak można to robić?!".

To mnie akurat zainteresowało - cóż takiego możesz potrzebować, że już nic Cię nie obrzydzi? Oczywiście jeśli nie wtykam nochala w nie swoje sprawy

Borealiss napisał:

Wystarczyła pozycja w której ...mam nadzieje że to nikogo nie zgorszy..... jajka obiją się o anus

tu znów w drugą stronę - czemu miałoby zgorszyć Toż to raczej nie miejsce gdzie seks to tylko "po Bożemu" i pod kołdrą

Offline

 

#40 2015-10-03 01:58:04

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Seks analny.

Mój Pan bardzo lubi seks w dupkę, już kiedyś kupił taki średni plug, ale niestety było ciężko go włożyć i kończyło się płaczem Obecnie wziął się za to wszystko bardziej radyklanie, częściej dostaję w dupkę, przed mam wkładany plug w celu rozciągnięcia. Oczywiście przed seksem analnym lewatywa przy Panu lub na osobności, jeśli Pan zleci mi to wcześniej.

Jest ciasno, gorąco i mega pobudzająco (za każdym razem prawie kapie mi z cipki, a Pan wypiera wtedy dupkę, ponieważ cipka robi się zbyt luźna).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bap-poland.pun.pl www.kadry.pun.pl www.blogowisko.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.arlublin.pun.pl