Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-14 10:40:27

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Lewatywa

Swoją drogą lewatywa dla wielu osób jest czymś bardzo erotycznym. Oczywiście dla osób w klimacie, jako forma tortury.

Offline

 

#2 2014-04-14 10:54:05

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Lewatywa

Dla mnie to by była czysto psychiczna tortura...

Offline

 

#3 2014-04-14 11:07:27

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Lewatywa

Mówisz? Ja nigdy co prawda tego nie przeżyłam, ale z opowiadań i relacji wydaje mi się, że nie jest to wyłącznie psychiczna tortura,

Offline

 

#4 2014-04-14 11:49:43

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Lewatywa

U mnie tak samo jak u Nieskończonej ( o ile dobrze zrozumiałam ) źle zadziałałaby psychika. Nawet nie sam ból fizyczny, co jakby takie upokorzenie, na które nie jestem w tej mierze przygotowana. Uważam to za coś ohydnego, niech pewne ludzkie fizjologiczne tajemnice nie wychodzą na światło dzienne.

Offline

 

#5 2014-04-14 11:52:52

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Lewatywa

Tzn. pewnie nie jest. Ale jakby miał mi ktoś wykonywać lewatywę, to dla mnie to jest to na tyle upokarzające, że myślę, że aspekt psychiczny wziąłby górę i dyskomfort fizyczny by uleciał w takim momencie. Tak mi się wydaję, ale również nie przeżyłam, więc sobie tylko gdybam.

Offline

 

#6 2014-04-14 11:55:24

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Lewatywa

Karmelko, ale przecież wychodzą I to dość regularnie

Ale jestem oblecha paskudna

A tak poważnie, to pewnie tak. Dyskutujemy, co najmniej jakbyśmy to przeżywały 3 razy w tygodniu. Fajnie gdyby był tu ktoś kto faktycznie wie jakie to uczucie. A z drugiej strony, odczucia to na tyle indywidualna kwestia, że chyba niczego by to nie rozjaśniło.

Offline

 

#7 2014-04-14 12:08:40

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywa jak dla mnie, tzn przy Panu jest upokorzeniem lecz niezbyt podniecajcym.
Zazwyczaj jednak w momencie gdy wlewamy jest płyn, tylko wtedy Pan jest obecny.

Zanim jednak, to sama próbowałam robic lewatywy w domu, i przyznam ze w jakims stopniu sprawiało mi to przyjemnosc co Pan postanowił wykorzystać.
Tyle zze jednak moja wrażliwość jest dosc duża i czesto kończyło sie to dużym bólem brzucha, tak wiec z założenia lewatywę robie wtedy kiedy trzeba

Offline

 

#8 2014-04-14 17:45:13

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Lewatywa

Ja sama próbowałam lewatywy jeszcze kilka lat temu nie myśląc o relacji, ani seksie analnym. Po prostu, gdy byłam na kursie zdrowego żywienia prowadząca zasugerowała, że czasem warto ją sobie zrobić dla oczyszczenia jelit. Ale spróbowałam raz drugi i trzeci i stwierdziłam, że nie czuję sie lepiej, a właściwie to nawet mam po niej problemy z fizjologią. No i po tych kilku latach lewatywa do mnie wróciła, kiedy Pan zażądał że na spotkaniu mam być wyczyszczona, a że w moc herbatek nie wierzyłam to poszła lewatywa.
Później na szczęście jeszcze tylko raz do niej wróciliśmy, gdy Pan już był u mnie pewnego razu kazał mi uklęknąć i się wypiąć a jak poczułam końcówkę gruszki już wiedziałam co jest grane, byłam troszeczkę zła na Pana, bo zrobił ją letnią wodą, a nie ciepłą, bez soli i jeszcze parę innych moim zdaniem błędów, ale nie czułam upokorzenia, zresztą mnie ciężko upokorzyć czy poniżyć. Zresztą jak tylko poczułam, że dłużej klęcząc z wodą w sobie nie wytrzymam pobiegłam do toalety, a później wzięłam prysznic. A o wiele mniej komfortowo niż przy lewatywie czułam się, gdy musiałam się wysiusiać przy Panu.
I właściwie ta lewatywa byla tylko jednym z elementów pokazujących, że Pan może zrobić ze mną co chce.

Offline

 

#9 2014-04-14 17:50:46

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Lewatywa

Dla mnie o wiele mniej upokarzające by było się wysiusiać, niż zrobić lewatywe. Mnie jest w stanie upokorzyć bardzo wiele czynników, po których od razu się chowam i cały świat jest wtedy beee...

Bo gdyby o sam ból chodziło, a raczej nieprzyjemne uczucie, to w sumie jest mi to obojętne.

Offline

 

#10 2014-04-14 17:56:29

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Lewatywa

Przy lewatywie patrzę na to w ten sposób, że wystawiam pupe, Pan gruszką wlewa wodę i odbywa się to w zasadzie tak samo jakby wkładał pluga. Albo jak ogólnie jestem do niego wypięta tyłem to widzi  to samo.

Co innego, gdyby Pan też towarzyszył mi podczas opróżniania się to bym chyba umarła ze wstydu.

A jednak jak siusiam to odgłos siusiania i jeszcze jakieś gazy się zdarzą... brrr... straszne

Offline

 

#11 2014-04-14 18:05:47

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Lewatywa

W sumie odgłos siusiania mi nie przeszkadza potrafię przy bliższych znajomych, to i pewnie przy Panu. Ale jednak trudno mi jest sobie wyobrazić sobie lewatywe, a po tym całą zabawę, nie wiem, cy byłabym w stanie się po tym podniecić i tak po prostu uczestniczyć w dalszej 'akcji'.

Offline

 

#12 2014-04-14 18:35:29

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Lewatywa

Akurat po mojej lewatywie, wzięłam prysznic i poszliśmy spać, także to było tylko pro forma.

A co do siusiania.. jak już pisałam ja się nie jestem w stanie wypróżnić jeśli wiem, że ktoś to może słyszeć ( las np. publiczna toaleta, czy współlokatorka za ścianą)

Offline

 

#13 2014-05-05 22:51:35

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywa pozwala przygotować uległą do analu, oczyścić ciało kąpielą a wnętrze enemą. Większa ilość wody, ciepłej lub chłodnej bywa też formą kary czy  nawet "tortury", zwłaszcza gdy po wlewie użyć pluga uniemożliwiającego jej wypłynięcie.
A seks analny z uległą wypełnioną lewatywą to też nieapomniane przeżycie.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#14 2014-06-20 10:25:47

angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywę robię, bo chcę się czuc komfortowo. Robie to sama, i nie wiem czy bym "przeżyła" jakby Pan to zrobił.
chociaz nigdy nic nie wiadomo, teraz wpadł na pomysł, że bedzie mi towarzyszyc w toalecie podczas sikania. Jest to dla mnie okropnie krępujace i pierwsze razy ze łzami w oczach były. Teraz juz lepiej, a On jest ze mnie dumny, że przełamuję wstyd. Nie, nie jesteśmy zwolennikami pissu, chodzi tylko o to, zebym nie wstydziła się swojego Właściciela.

Offline

 

#15 2014-06-25 09:40:29

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywę wykonuję sama przed każdym spotkaniem. W takiej formie jest dla mnie obojętna emocjonalnie i fizycznie. Traktuję ją na równi z goleniem nóg
Gdyby Pan chciał zrobić, zrobiły, a ja zapadłabym się pod ziemię ze wstydu. Ale, że lubię się wstydzić, a ciężko uzyskać ten stan, to fajnie by było, gdyby sobie przez przypadek przeczytał to, co teraz napisałam


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#16 2014-06-25 10:07:15

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Lewatywa

Zawsze możesz nienachalnie położyć gdzieś na widoku gruszkę do wlewów czy inny sprzęt do enemy.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#17 2014-06-25 11:05:02

angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Lewatywa

Ja nienawidzę swojego wstydu. Pan jest w stanie zawstydzic mnie nawet spojrzeniem. Drażni mnie to we mnie. Chociaż On uważa, to za "urocze", że niby ślicznie wygladam: zaczerwieniona, ze spuszczonymi oczami i spuszczona głową.
Samo to, gdy pyta czy jestem przygotowana- tzn czy lewatywa zroboina, wywołuje u mnie rumieńce i bezgłośne potakiwanie głową. A przecież Panu sie odpowiada, a nie potakuje

Offline

 

#18 2014-06-25 11:46:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Lewatywa

Ale tak w sumie to chyba sprowadza się do pewnego "rytuału" - Ty się wstydzisz, Panu się podoba.  Wszyscy w pełni zadowoleni A swoją drogą to powinnaś się cieszyć, skoro Pan lubi jak się wstydzisz, a wstydzisz się na samo pytanie to ratuje Cię to przynajmniej przed Panem oglądającym jak robisz sobie lewatywę. A może jednak to nie taki plus... ';-)

Havok, grunt to subtelnym być ;-)

Offline

 

#19 2014-06-25 13:48:39

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Lewatywa

Havoc napisał:

Zawsze możesz nienachalnie położyć gdzieś na widoku gruszkę do wlewów czy inny sprzęt do enemy.

Przy moim zamiłowaniu do "gierek" i przy Jego inteligencji, to jednak zbyt oczywiste


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#20 2014-06-25 15:24:07

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Lewatywa

Wierzę w Ciebie - sugestia sugestii?


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokegame.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.ligaf1mania08.pun.pl www.radioalfa.pun.pl