Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-06-25 15:28:42

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Lewatywa

Tak jakoś się składa, że On zawsze się dowie, chociaż ja nie powiem, nie zasugeruję, nie pokażę. Jasnowidz normalnie! Będę wysylać sygnały mentalne i stanie się
A tak na serio- wiem już jak przekazać bez przekazywania, jak pokazać bez pokazywania i jak zasugerować bez sugerowania.
Nie sprawia mi przyjemności coś, co Mu zasugeruję. To zawsze musi być tak, że jest zrobione, bo On ma w sobie potrzebę zrobienia tego dla własnej przyjemności.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#22 2014-06-25 15:39:00

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Lewatywa

Wzór cnót uległej.
W takim razie pozostaje mi jedynie pogratulować Wam takiego związku. i zrozumienia.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#23 2014-06-25 15:58:29

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Lewatywa

Havoc napisał:

Wzór cnót uległej.
W takim razie pozostaje mi jedynie pogratulować Wam takiego związku. i zrozumienia.

Dziękuję.
Jestem ze "starej szkoły" uległych Taki obiekt muzealny niemalże
I fakt, że idealnie trafił swój na swojego. nie zakładałam nigdy, że można uzyskać aż taką kompatybilność. Czasami mam wrażenie, że to nie dzieje się realnie.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#24 2014-08-21 17:07:29

 Shibaridiemus

Nowy użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-08-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lewatywa

ciepłe mleko też fajnie wygląda w działaniu

Offline

 

#25 2015-10-02 01:20:20

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywa to dla mnie forma upokorzenia. Szczególnie jeśli robi mi ją Pan i potem muszę czekać np. 10 min. Nie można wytrzymać... a na koniec przy Panu do miski się wypróżnić.

Offline

 

#26 2016-04-01 13:53:23

 spermopompka

Nowy użytkownik

Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2016-03-23
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Lewatywa

Lewatywa jest dość niewdzięcznym słowem. U większości budzi raczej niesympatyczne skojarzenia niemniej nie u wszystkich. Składa się z iluś tam czynności dokonywanych powoli, które doprowadzają mnie do dość dziwnego stanu, niemniej zbliżającego się małymi krokami.

Offline

 

#27 2017-02-05 21:12:34

xxx211

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lewatywa

Lewatywka... coś cudownego, przyjemnego i boskiego... Uwielbiam to uczucie kiedy wpływa ciepła woda w pupcie, eh... nawet jeśli lekko brzuszek boli to masaż bardzo pomaga... to tak niesamowicie relaksuje... mi robiła Domina (nie był to układ jakiś na stałe ani forma związku dlatego Domina a nie Pani) przyjemne było te przetrzymanie... To jak znęcała się nademną jak nie mogłem pójść do WC. Pupa pełna, już prawie nie wytrzymuje i to lecenie do WC. Nie podobało mi się tylko, że WC było pod kontrolą Dominy... Lubie się wstydzić w aspekcie erotycznym oczywiście ale tylko wtedy kiedy ufam... kiedy jest to układ na dłużej. Nie koniecznie jedno razowe...
A co do innych sytuacji... czasami sam prowokuje wykonanie lewatywy... czasem w przychodni czasem prywatnie koleżanka pielęgniarka mi pomaga.... Każda lewatywa jest dla mnie przyjemna... mniej lub bardziej... oczywiście wole jak leże na łóżeczku i mogę się relaksować... nie przyjmować się niczym... podczas wykonywani koleżanki nie mogę... ale sprawia mi przyjemność eksponowanie pupy... czy to podczas zastrzyku czy lewatywy... to jest mega przyjemne...
Mniej przyjemne jest kiedyś się szykowałem do badań i piłem środek na przeczyszczenie a potem jeszcze 2 lewatywy... to mniej przyjemne jest... bo zwyczajnie męczące i uciążliwe...
Przyjemne jest również jak robi się mała lewatywę np. 4 gruszkami po czym wsadza się koreczek w pupcie i dochodzi się... Ah.... przyjemne to jest ale na to trzeba czasu i prywatności co nie zawsze jest dostępne...
Nie próbowałem jeszcze lewatywy z mleka itd...
Nie wstydzę się samego wykonywania lewatywy bo jest to piękne uczucie i niesamowicie relaksujące ale nie przepadam za samym scatem więc zakończenie jest raczej dla mnie tylko... Być może gdybym niesamowicie komuś ufał to może... by obecność nie przeszkadzała bo jakiekolwiek zabawy scatem wykluczone -obrzydzają mnie. To granica bezwzględna.
Lewatywę robiły mi 4 osoby z czego jedna parokrotnie.

Ostatnio edytowany przez xxx211 (2017-02-05 21:17:02)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boxmanager.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.cagiva.pun.pl