Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#41 2014-05-07 12:17:56

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Cytat, z bardzo poważanego przeze mnie autorytetu - mnie samego


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#42 2014-06-25 11:14:32

angel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Havoc, znam kogoś kto bardzo podobnie się o sobie wyraża jak Ty

Co do symboli, posiadam obróżkę, kupioną w zwykłym sklepie zoologicznym. Pan zakłada mi ją co wieczór, i tak długo jak rano jestem w domu chodzę w niej. Czuję się w niej "bardziej przynależna". No i uwielbiam, gdy Pan za nią ciągnie, czy to, zeby mnie poprowadzać  po podłodze, czy w czasie seksu.

Offline

 

#43 2014-06-25 13:04:40

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Może on i ja to ta sama osoba, tylko jeszcze o tym nie wiemy?


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#44 2014-06-25 14:28:37

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Nie mam obroży. Nadal na nią czekam. Dla mnie niesie przeogromny ładunek emocjonalny. Ma podobne znaczenie jak obrączka. A jej przyjęcie i nałożenie jest aktem najwyższego stopnia przynależności.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#45 2014-06-25 14:42:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Alamajka, a długo czekasz już na swoją obrożę?

Offline

 

#46 2014-06-25 14:52:04

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Jesteśmy w związku prawie rok, więc znacznie krócej niż Ty.
No i kolejna różnica- nie jest to związek "oficjalny". Takie też posiadamy Dlatego obroża miałaby jeszcze dodatkowy wydźwięk. Tylko poprzez zgodę na jej zapięcie mogłabym sformalizować w pewien sposób to, co nas łączy. W innym wątku pisałam, że mam tatuaż, którym się oznakowałam dla Pana. Był poniekąd (oprócz innych znaczeń) wyrazem mojej gotowości na krok najwyższej wagi.
Pan uczy mnie cierpliwości. Wie, że jej brak uznaję za swoją największą wadę i pomaga mi z nią walczyć. Czekanie na obrożę jest najlepszą szkołą.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#47 2014-06-25 19:43:58

malenstwo

Gość

Re: Symbole - obroża i kłódka.

i jakby tu....
u nas obroża pojawiła się jakiś czas temu, i nie miała zupełnie mieć żadnego znaczenia symbolicznego.
Ot pojechałam do sklepu typu: od trumien po gwoździe- kupicie u nas wszystko, i kupiłam najmniejsza jaka tak była. No i stało się. Obroża pominmo tego, że nie była planowana jako coś ponad gadżet, stała się symbolem mojego poddania Panu. Gdy tylko wraca do domu, co wieczór proszę, żeby mi ją załozył. Nie wolno mi tego robić samej, jak i nie wolno mi jej samej zdjąć. Ale tak mi z nią dobrze na szyi, że ostatnio gdy odwoziłam Pana na lotnisko pojechałam w obróżce wcale tego nie zauważając Oczywiście zanim wyszliśmy z auta Pan mi ją zdjął. Ale miny wszystkich, którzy gdzieś stali obok, na sąsiednich pasach, gdy akurat na czerwone trafiliśmy- bezcenne

 

#48 2014-06-26 12:09:54

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Na czerwonych światłach można różne kwiatki zobaczyć Od całusów, przez szybkie obciąganie (przy odpowiednio długim korku ) aż po ściąganie obroży jak widać

Swoją drogą ciekawe jest to, że jest tyle różnych możliwości a jednak strasznie dużo osób ostatecznie ląduje z obrożą. I w większości przypadków ma ona wydźwięk psychologiczny a nei tylko użytkowy.

Hmm... A może ja po prostu na takich ludzi trafiam ;>?

Offline

 

#49 2014-06-26 23:02:37

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Ja jeszcze na obciąganie co prawda  nie natrafiłam ale nie wykluczam ujrzenia takiej sytuacji. Tyle jeszcze korków przede mną, ahhh...

Co do obroży, to chyba wszyscy możemy się zgodzić, że dla każdego znaczy co innego. Chociaż w większości przypadkach i tak efekt końcowy jest taki sam

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-06-26 23:03:05)

Offline

 

#50 2014-06-27 22:10:41

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Symbole - obroża i kłódka.

I to jest właśnie ciekawe, że efekt jest bardzo, bardzo zbliżony. Niby każdy ma swoje BDSM a jednak masę w nich elementów bardzo podobnych, zbliżonych.

Offline

 

#51 2014-07-20 09:16:03

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

To ja po dłuższej nieobecności pochwalę się- dostałam obrożę!!! Podobno nie miało to stać się tak szybko. Miałam dłużej na nią popracować. Ale zdarzyło się coś szczególnego, coś, co zrobiłam sama od siebie (nie wnikajmy, bo sie i tak nie przyznam ), co, cytuję "wyrwało Pana z butów" i doszedł do wniosku, że to jednak jest właściwa pora. Jedno moje przedsięwzięcie pokazało mu podobno więcej, niż oczekiwał i dlatego stało się to, na co czekałam.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#52 2014-07-20 10:23:19

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Symbole - obroża i kłódka.

No to ja Ci z całego serducha gratuluję i cieszę się razem z Tobą!

Offline

 

#53 2014-07-20 17:21:02

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

nisza_E napisał:

No to ja Ci z całego serducha gratuluję i cieszę się razem z Tobą!

Dziękuję bardzo!!!!
Pasek skóry, zapięcie, malutki medalionik, a cieszy jak cholera


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#54 2014-11-17 14:45:15

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Czy ktoś z was się może orientuje gdzie można zamówić obrożę według własnego projektu? W gruncie rzeczy najbardziej zależy mi na wcześniejszym dobraniu materiałów i ewentualnym zobaczeniu czegoś podobnego...

Offline

 

#55 2015-01-23 17:21:29

mtawala

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Dla mnie obroża była tylko rekwizytem dla uległej. Niby wiedziałem, że różni ludzie różnie to odbierają, ale ten wątek mnie zadziwił.
nisza_E jeśli szukasz czegoś niestandardowego, napisz na PW.

Offline

 

#56 2015-01-28 12:47:14

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

mtawala napisał:

Dla mnie obroża była tylko rekwizytem dla uległej. Niby wiedziałem, że różni ludzie różnie to odbierają, ale ten wątek mnie zadziwił.

Może dlatego, że my kobiety jesteśmy bardziej emocjonalne i przywiązujemy uwagę do szczegółów, detali, które często wydają się być nieistotne.
A taka obroża daje nam poczucie przynależności, jest jakby pieczęcią.

Ciekawa jestem Twoich wyrobów, może byś mógł- jeżeli administracja pozwoli, pokazać nam jakieś zdjęcie

Offline

 

#57 2015-02-18 13:06:50

toshiba

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Najlepszym naszym rekwizytem BDSM jest knebel tego typu http://www.sklep-intymny.pl/product-pol … anami.html   partnerka jest maksymalnie skrępowana a do tego ta kulka kneblująca... coś dla bardzo uległych

Offline

 

#58 2015-02-19 08:55:10

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Powyższy produkt niespecjalnie się sprawdza. By stabilnie i solidnie osadzić knebel typu ballgag trzeba czegoś więcej niż jeden pasek dookoła głowy, nawet tak szeroki jak w tym przypadku. Chyba, że ściągnie się go tak, że prawie rozrywa kąciki ust. A jeśli dołożyć do tego przypięte po obu stronach głowy nadgarstki, to jego funkcjonalność jeszcze maleje.
Do łączenia funkcji knebla i uprzęży unieruchamiającej dłonie lepiej nadaje się bardziej rozbudowana wersja ogłowia.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#59 2015-03-01 18:03:00

KamilPlaszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

A tak poza tematem. Gdzie można kupić dobrze wykonaną obroże?




______

Ostatnio edytowany przez KamilPlaszka (2015-03-01 18:03:40)

Offline

 

#60 2015-03-03 08:42:35

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Symbole - obroża i kłódka.

Naprawdę dobrze wykonaną to najlepiej zamówić. Jest w Polsce kilku producentów robiących dobry sprzęt, choćby Mastero czy Restrictionwear.

Jeśli chcesz kupić gotowe rozwiązanie, to polecam wizytę w sekshopie a nie zakup przez internet. Wtedy można wziąć do ręki, przyjrzeć się konstrukcji, materiałom i wykończeniu. Kupując na Allegro czy w sklepach internetowych masz dużą szansę kupić chińskie badziewie, tyle, że efektownie sfotografowane. Różnica w cenie nie będzie aż tak duża, a w jakości i komforcie używania - znaczna.

Zawsze można tez pobawić się w "małego rymarza" i przy odrobinie talentu i doświadczenia w obróbce i łączeniu skóry zrobić własną.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desert-operations.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl