Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-14 17:46:39

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

abdl

Jest to dla mnie coś jakby troszeczkę dziwnego. Z jednej strony troszeczkę zalatuję mi pedofilją, ale z drugiej - przecież nikomu krzywda się nie dzieje. Jeżeli obie strony to kręci, to niech robią co se chcą. Jednak takie praktyki wydają mi się wręcz niesmaczne.

Offline

 

#2 2014-04-14 17:47:36

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: abdl

Jejku, ja to niedouczona jestem ;P Myślałam że na chybił trafił wpisałaś literki, bo nie miałaś pomysłu na tytuł <facepalm>

Offline

 

#3 2014-04-14 17:48:37

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: abdl

nisza_E napisał:

Jejku, ja to niedouczona jestem ;P Myślałam że na chybił trafił wpisałaś literki, bo nie miałaś pomysłu na tytuł <facepalm>

To ja też się do tego grona niedouczonych zaliczam, bo pomyślałam to samo

Offline

 

#4 2014-04-14 17:54:51

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: abdl

ha ha ha

Nie, tu chodziło mi o te zabawy w pieluszki, sukieneczki, odgrywanie małego dziecka i wgl opieka nad nim. Dla mnie na przykład nie ma tu żadnego bodźca erotycznego.

A Ty Ni powinnaś dobrze to znać z poprzedniego forum ! Był taki temat, pamiętam.

Offline

 

#5 2014-04-14 17:58:58

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: abdl

YYyyhm... to ja wysiadam przy takim czymś...
Swoją drogą słyszałam od jednego faceta, że dla niego całkowicie wygolona cipka wygląda jak u malej dziewczynki i to zakrawa o pedofilię... więc zależy od podejścia.

W sumie ja na co dzień czasem zachowuję się jak rozkapryszone dziecko Popłaczę, potupię nóżkami, poseplenię

Ale z pieluszek i sukieneczek wyrosłam

Offline

 

#6 2014-04-14 17:58:59

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: abdl

Jak dla mnie to jest już wyższy stan bycia popapranym. Nie jest w stanie pojąć swoim małym rozumem, co ktoś może w tym widzieć podniecającego. I też mi to zalatuje może nie samą pedofilią, ale skłonnościami do niej. Nie nie nie i jeszcze raz nie

Offline

 

#7 2014-04-14 18:03:18

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: abdl

Ja pewnie widząc takie praktyki, posikałabym się ze śmiechu ( wtedy dopiero trzeba by było pieluszki ). Jak dla mnie jest to kompletnie aseksualne.

Offline

 

#8 2014-04-14 23:29:46

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: abdl

Dla mnie również.

A ja pamiętałam koncepcję tylko tam się to nazywało diaperem, a tutaj jakimś ichniejszym skrótem zajechałaś i się pogubiłam

Offline

 

#9 2014-04-14 23:42:48

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: abdl

Aaa... Diaper Love ? W sumie nadal nie wiem czym to się różni, nie pogłębiałam bardziej tematu, bo wydawało mi się to bezcelowe. Ale ciekawe czy to są dwa różne odłamy jak GOR i BDSM albo nawet DD, czy to jest praktycznie to samo, tyle, że pod inną nazwą...

Offline

 

#10 2014-04-15 11:05:37

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: abdl

Jeśli mam być szczera, dotyka to takich sposobów działania, że jakoś mnie to specjalnie nie rusza i nawet nie interesuje.

Offline

 

#11 2014-04-17 12:12:59

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: abdl

Nie, nie , nie i jeszcze raz nie !

Dla mnie to podchodzi już pod ciągaty pedofilskie..

nie widze w tym nic podniecającego i tak jak napisała chococarmel - wręcz aseksualne.


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#12 2014-04-18 16:18:33

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: abdl

Mnie to ciekawiło czy nie bierze się to czasem z jakichś przeżyć w dzieciństwie ? Bo w sumie pedofilia ( a szczerze jakoś się jedno z drugim wiąże ) zazwyczaj wiąze się z jakimiś tam problemami w okresie rozwoju.

Offline

 

#13 2014-04-22 10:02:43

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: abdl

Czytam aktualnie pewną książkę i był ten temat poruszany.
Wszystko może mieć związek z dzieciństwem czy tez jakimiś przeżyciami,ale to też kwestia chyba charakteru i potrzeby.Nie mam pewności ale,chyba nawet większy procent facetów niż kobiet to kreci przebieranie w pieluchy,karmienie butelką etc.

ja nadal podtrzymuje,ze pierwsze co kojarzy mi się z właśnie zaburzeniami w zakresie pedofilii.


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tozkielce.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.bb-zip.pun.pl www.narutoninjawars.pun.pl www.tz.pun.pl