Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-03-23 19:24:30

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Niewygodne pozycje

Pozycją której chyba nie cierpię najbardziej ze wszystkich, to pozycja a'la twister. Wszystkie kończyny poskręcane, i każdy najmniejszy ruch powoduje to paskudne rozciąganie mięśni. Nawet nie jestem przekonana czy uda mi się wytłumaczyć jak ona wygląda - ręce przywiązane do kostek, ale "przeciągnięte pod głową; nogi po turecki, a do kostek przywiązane ręce.

A zazwyczaj dodatkowo nie wiem co gorsze - ciągnięcie mięśni przy ruchu czy próba utrzymania ich bez drgnięcia

Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami i pomysłami

Offline

 

#2 2014-03-28 12:32:54

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Niewygodne pozycje

Dla mnie bardzo niewygodną pozycją i bardzo bolesną, jest typowa pozycja na pieska. Do czegokolwiek..
Boli i jest bardzo nieprzyjemna- i jak już dojdzie do jej wykonania to cały klimat pryska

Offline

 

#3 2014-03-28 16:01:10

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

A z kolei ja nie cierpię klęcząc mieć pupy bardzo nisko nad stopami. Skrajnie wyczerpuje mięśnie. Choć akurat nie sprawia to że klimat pryska - bardziej jak Pan mi każe robić brzuszki i mi się przygląda. Chociaż to chyba nie jest pozycja

Offline

 

#4 2014-03-28 16:51:52

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Niewygodne pozycje

Wiesz sa miejsca gdzie wlasnie robienie brzuszków jest jedna z pozycji
Wiec moge zrozumieć ;D hahaha

Offline

 

#5 2014-03-28 17:39:14

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Jak to są miejsca ? Chyba nie zrozumiałam

Oprócz tego to ja generalnie nie lubie pozycji w których Pan może mi się przyglądać. To dla mnie strasznie krępujące.

Offline

 

#6 2014-03-28 19:26:12

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Niewygodne pozycje

Ja np przez pewien czas po zakończeniu poprzedniej relacji zgłębiałam sobie mocno wiedzę domów zbiorowych uległych- czego przykładem(dla mnie idealnym) jest KINK. Tam była uległa, która miała problem z nadwagą ale zapracowała na awans w postaci pozwolenia i regularności w udziale imprez " Na piętrze " - tam też miała ustalone inne zupełnie pozycje. Wszystkie dziewczyny miały 12 podstawowych i zależnie od ich Pana dodatkowe. Jedną z pozycji dodatkowych, która była zastosowana przez jej Pana- wtedy zdaje sie Stefano- była pozycja brzuszka... tzn jak robimy brzuszek i się podnosimy-to w momencie podniesienia musiała tak wytrzymywa stale z napiętych brzuchem, przy czym chyba 14 pozycja czy jakoś tak była już samym w sobie robieniem brzuszków.
A meijsca to typowa zagranica bo niestety u nas w Polsce podejście do uległości jest bardzo ograniczone moim zdaniem. Nie w każdym przypadku, lecz mimo to w większości.

Ja generalnie nie lubie byc ogladana przez Pana, nie czuje sie atrakcyjna - choc z biegiem czasu zaczyna sie to zmienia. Ale nie wiem czy kiedyś uda mi się polubic ten moment i te pozycje gdy Pan mi się przygląda.

Offline

 

#7 2014-03-30 12:50:14

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Ja myślę, że żeby poczuć się atrakcyjną to najpierw trzeba w ogóle zaakceptować swój wygląd. O ile np. są takie elementy, których nie da się zmienić - np. ktoś ma zwyczajnie krzywy ryj; o tyle na wiele aspektów mamy wpływ, takich jak np. waga czy kształt piersi.

Ale tak rozmawiając z różnymi uległymi, okazuje się że bardzo często na samoakceptację ma wpływ "uwielbienie" ze strony partnera. Ponieważ on uważa, że jestem piękna, to faktycznie musi oznaczać. Aczkolwiek to chyba jest też trochę powiązane z zaufaniem i przekonaniem o tym, że Pan ma "zawsze" rację.

Offline

 

#8 2014-03-30 13:23:21

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Niewygodne pozycje

Tak, to prawda. Najpierw trzeba się zaakceptowac - i w sumie to to jest największym problemem

Hm...ale czy to zaufanie i przekonanie? może trochę ale wydaje mi się że bardziej to leży w nas..np we mnie ;D

Offline

 

#9 2014-03-31 12:53:39

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

No ale przecież zaufanie i przekonanie leży w nas w dużej mierze. Chociaż z drugiej strony, często tak mam, że bardziej wierze np. komuś obcemu jak mi powie, niż Panu, bo uważam że jest zaślepiony moją osobą <aaaach ta moja skromność:D>

Offline

 

#10 2014-03-31 23:42:38

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

wydaje mi się, że właśnie zaakceptowanie siebie samej jest najprostsze, po to mamy lustra, żeby  najpierw zobaczyć, co możemy zmienić, a potem, żeby widzieć, jak to się zmieniło...
Wiadomo że budowy kostnej organizmu się nie zmieni, ale poza tym praktycznie wszystko jest w zasięgu naszej ręki, zależy jak do tego podejdziemy...

Offline

 

#11 2014-04-01 07:01:21

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Xamiro, a o czym konkretnie piszesz, bo mnie przychodzi do głowy tylko waga.

Chociaż prawda jest taka, że to jest chyba jeden z najczęstszych problemów jakie się pojawiają wśród ludzi.

Offline

 

#12 2014-04-01 21:38:55

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Niszo, to nie tylko jest kwestia wagi, to jest ogólne spojrzenie na siebie samą--jestem jaka jestem, jestem sobą
moja siora jeszcze parę lat temu stwierdziła, że nabawi się kompleksów przez lalkę barbie-- bo jest ładna, chuda i cholernie bogata, a ja dodałam-- i pusta jak beczka po kapuście...-- nie, dziękuję
Owszem wagę możesz kontrolować... ale kogo widzisz codziennie w lustrze?-- uśmiechniętą dziewczynę, czy skwaszoną niuńkę, która obwinia cały świat za niedoskonałości w swojej figurze, charakterze, czy manierach?
Pielęgnuj, to co lubisz w sobie, zwalczaj to co możesz a z resztą naucz się żyć-- to jest najprostszy sposób na zaakceptowanie siebie i  to działa

Offline

 

#13 2014-04-02 01:13:43

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Pisałaś o lustrze - rzeczą którą da się zmienić, a która jest widoczna w lustrze jest waga. Krzywego ryja nie zmienisz, choćbyś się nie wiem jak starała.

Co do cech charakteru, to wydaje mi się, że niewielu jest ludzi, którzy mają świadomość wad swojego charakteru, a jeszcze mniej takich, którzy czują się z tym nie-ok.

Przykre jest to, że w dzisiejszym świecie kobiety (poprawcie mnie jeśli tutaj uogólniam) wstydzą się swoich mężczyzną, wstydzą się wykonać najmniejszy ruch, bo jeszcze pojawi się niechciana fałdka, której u P. Kożuchowskiej na okładce "Jestem-Naj" zupełnie nie widać. Żadna sprawy sobie nie zdaje, że Pani Kożuchowska sama siebie na tej okładce nie poznaje, bo retusz Photoshopem przerósł jej oczekiwania.

Ale sieję offtopa

Dążyłam jednak do tego, że oprócz samego braku wygody w niektórych pozycjach, pojawia się też problem wstydu. A może to tylko u mnie się on pojawia?
Cholernie boję się tego, że będę śmieszna, że będę wyglądać w danej pozycji pokracznie, że z wysiłku puszczą mi mięśnie i kończyny rozjadą mi się we wszystkie strony jak szczeniakowi na płytkach.
A to z kolei rodzi kolejne pytanie :>

Offline

 

#14 2014-04-02 21:24:23

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Ale Niszo na to też jest sposób, głupi, bo głupi, ale działa, przynajmniej u mnie--umiejętność śmiania się z samej siebie, pod warunkiem, że "to rozjechanie kończyn" jest efektem np. braku wprawy, a nie np. kontuzji
spróbuj efektu zdjęć-- poproś Pana, żeby ci pstyknął fotki, a potem oglądając spróbuj się dobrze bawić, twoje zachwyty nad co bardziej pokracznymi pozycjami, czy żartobliwe ganienie samej siebie za te nieszczęsne kończyny, które zrobiły ci na złość i się rozjechały, pomogą ci spojrzeć z zupełnie innej strony, na pomysły Pana

Offline

 

#15 2014-04-02 23:55:21

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Xamiro, jestem zdania że na wszystko jest dobry sposób i jak tylko się go szuka to na pewno się go znajdzie. Czasem tylko "Pańska" i "sucza" metoda się nie pokrywają:D

Offline

 

#16 2014-04-03 21:06:37

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Niewygodne pozycje

Ale niszo czasami warto próbować

Offline

 

#17 2023-07-02 16:30:43

 Windforce1977

Nowy użytkownik

Skąd: G. Śląsk
Zarejestrowany: 2023-06-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Niewygodne pozycje

Moja najbardziej ulubiona pozycja to klasyczny hogtie, knebel, opaska na oczy, sznur łączący kostki z głową. I oczywiście wiązanie sznurem. Lubię tak być związany w kobiecych seksownych ubraniach. Czuję się wtedy niesamowicie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slownik.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl