Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-05-22 21:26:26

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Kary edukacyjne

Było o karach fizycznych, było i o psychicznych. Teraz czas na kary edukacyjne.

Tak naprawdę, to nazwa tego rodzaju kary jest takim trochę "masłem maślanym", bo każda kara powinna mieć wydźwięk edukacyjny. Różnicę pomiędzy tymi trzema typami widzę w ten sposób: kary fizyczne nie mają żadnego związku z przewinieniem (napyskowałam Panu, więc dostaję w dupę); kary psychiczne mogą mieć związek z przewinieniem, ale mają raczej być wpłynięciem na psychikę (napyskowałam Panu, więc powie mi że jest mu strasznie przykro); natomiast kara edukacyjna ma ścisły związek z przewinieniem i ma coś pokazać (napyskowałam Panu, więc mi Pan wysmaruje język mydłem).

Jaka jest wasza opinia o tego typu karach?

Offline

 

#2 2014-05-22 21:47:00

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kary edukacyjne

Pewnie po prostu nigdy porządnie w tyłek nie dostałam, ale dla mnie "prawdziwą" karą jest tylko ta psychiczna. Bolące cokolwiek nigdy wystarczająco motywujące nie jest, a smutny/zawiedziony Pan i owszem. Jeśli chodzi o te trzecie, edukacyjne to nie mam doświadczenia. Jedyny przykład który mi się nasuwa to zakaz dochodzenia z powodu zbytniego skupienia się na swojej, a nie Pana przyjemności. Dotkliwa, ale tylko przez okres "dręczenia" i nadal fizyczna więc średnio skuteczna.

Offline

 

#3 2014-05-23 15:27:40

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary edukacyjne

A kara psychiczna jest bardziej trwała?

Myślę, że wszystko zależy od tego jak się do tego podejdzie. Bo tak w gruncie rzeczy, jeśli jesteśmy uległe dlatego, że chcemy to w gruncie rzeczy każda kara powinna być skuteczna, bo powinna zasadzać się na naszej chęci zmiany (więc de facto, nie powinna być karą). Czyż nie...?

A z drugiej strony taki jest ideał, a realia?

Offline

 

#4 2014-06-26 20:51:16

malenstwo

Gość

Re: Kary edukacyjne

W życiu nie rozróżniałam kar na np edukacyjne. Ale jak przeczytałam Twój wpis Niszo, to w sumie chyba się z takimi spotkałam , np:
Miałam brzydki nawyk wystawiania języka. Mój Pan tego nie toleruje, nawet w formie żartu. Wielokrotnie za to byłam karana klamerkami na język, ale przez długi czas mało skutecznie I w końcu! trafilismy na takie klamerki,, które Pan musiał troche przerabiać, gdyż ich ścisk był zbyt mocny. No i po kolejnym wystawionym jezorze dostałam te mocne klamerki (bez osłabionego ścisku). Mój język pozostanie teraz na długo za zębami Na samą mśl o tym wspomnieniu mam łzy i strach w oczach. Nauczyłam się, jupi! żałuje tylko, że do tego trzeba było sie posunąć, a sama prośba Pana nie wystarczała

 

#5 2014-06-27 21:12:16

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kary edukacyjne

Maleństwo, a powiedz mi w takim razie, czy uważasz że kara fizyczna (ból) ma wydźwięk edukacyjny? Tzn chodzi mi o to, czy za np. rok czy dwa, kiedy zapomnisz już jak to bolało, wspomnienie nie będzie tak żywe to powtórzysz swoje przewinienie, czy raczej uważasz że efekt jest trwały?

Offline

 

#6 2014-06-27 21:29:19

malenstwo

Gość

Re: Kary edukacyjne

W tym wypadku, uważam to za efekt trwały póki co. Ból był nie do zniesienia. Juz nawet pozbyłam się z głowy mysli: "a teraz wystawiam Ci jęzor w myślach, a Ty nie widzisz!". Nie mam pojęcia jak bedzie za kilka lat. wszystko się zmienia z biegiem czasu.
Jestem masakrycznie trudną uległa. Prawie zawsze mam jakieś "ale" i sto problemów na minutę. Staram się i Pan twierdzi, że są postępy
ale jak mi to kiedys powiedzial; nie wyobrazam sobie ciebie jako całkowicie posłusznej, bo to nie bylabyś ty.
Trochę mnie tym podbudował, bo tym "ideałem suki" to ja nigdy nie bedę

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl