Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-11 17:22:03

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Przypalanie

I wydaję mi się, że już tutaj nie chodzi o miłą zabawę woskiem. Po przeczytaniu kilku postów na innym forum dowiedziałam się, że jest to bardzo lubiana przez Dominy ( jak i uległych ) zabawa z papierosem. Jak dla mnie jest to straszne, a w szczególności, że taki papieros ma wręcz tysiące związków i bardzo łatwo o zakażenie. A co wy o tym myślicie ? Ja w życiu nie podjęłabym się tej 'zabawy'.

To chyba zalicza się do medical, co nie ?

Offline

 

#2 2014-04-11 18:24:11

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przypalanie

Zdecydowanie wydaje mi sie ze medical.

Co do ulubionych zabaw domin- to wiem że to prawda ;P
Sama miałam okazje poznać smak przypalania. I nie, nie wyobrażam sobie jak ktos moglby czerpać z tego przyjemnosc.
Poza tym tak jak chococarmel mowisz jest to bardzo ryzykowne, i łatwo o zakażenie..
I zdecydowanie nie jest to wosk

Offline

 

#3 2014-04-11 19:05:15

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Przypalanie

Ja tylko raz miałam możliwość spróbowania odczuć przypalania - gdy raz moja koleżanka zamiast w popielniczkę, trafiła w moją rękę. No podniecającego bym tego nie nazwała

A ty, Lind ? Jaką ty masz historię ? Zwierz się nam, tytaj sami swoi ;p

Offline

 

#4 2014-04-11 19:43:36

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przypalanie

Ja swoja historie pozostawie dla siebie, ale przypalalam siebie sama. O tyle moge powiedziec.
Blizny zostały niestety do teraz.. Ot tyle

Offline

 

#5 2014-04-11 21:05:23

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Dla mnie zbyt niebezpiecznie i w ogóle jakoś specjalnie mnie to nie kręci chyba. Poza tym nie lubię brzydkich blizn, a mam do nich ogromną tendencję.

Offline

 

#6 2014-04-12 11:02:33

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przypalanie

tak, po przypaleniach zostają paskudne blizny, o czym czasem decyduje nie tylko ciało ale też my sami.
Znam dziewczynę która bardzo lubi uczucie przypalenia, nie koniecznie papierosem..a blizn za wielu nie ma.
To wszystko zależy, lecz na prawdę ja osobiście nie rozumiem dlaczego sprawia to taką przyjemność dominującym kobietom.
Może chodzi o to że w przypadku przypalenia, ból jest narastający a nie chwilowy.
Czyli że moment przypalenia jest tak na prawdę początkiem paro-sekundowej wędrówce po ścieżce bólu..
Albo może to być też sposób na łatwiznę,  w końcu zadadzą ból a nie muszą się zbyt wysilać i myśleć czy tu przypadkiem aby nie jest nerka lub coś co przy np: chłoście mogłoby ulec uszkodzeniu.
Tak sobie myślę

Offline

 

#7 2014-04-12 14:57:30

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Przypalanie

Wydaję, że Dominy po prostu kręci patrzenie na ich ból, z tego czerpią swoją satysfakcję. Wiesz, co czytając wiele różnych wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że je niezbyt obchodzi, czy coś mogło ulec uszkodzeniu. Chociaż trzeba przyznać, że niektóre naprawdę więdzą co, gdzie i jak ścisnąć, czy uderzyć.

Offline

 

#8 2014-04-12 19:48:48

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przypalanie

Są takie to fakt- na szczescie.
Choc wiekszosc niestety podchodzi do tematu tak jak chococarmel mowisz..nie mysli, a to smutne :c

Offline

 

#9 2014-04-12 23:18:00

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Ale tu znowu wracamy do tematu Domin...

Nie wiem czy kiedyś coś mnie przekona, że one nie są okrutne w takim bardzo negatywnym znaczeniu.

Offline

 

#10 2014-04-13 15:38:04

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Przypalanie

Mnie chyba też nie

A wracając do tematu, ostatnio przeczytałam, że przy dosc czestych zabawach z gaszeniem na skorze moze dojsc do zmian nowotworowych i skutki takich 'rozrywek' mogą być widoczne po paru latach. I nie mowa tutaj o kilku bliznach, ale o poważnych schorzeniach. Ciekawi mnie, czy w ogóle ludzie wchodzący w tego typu rzeczy, przed podjęciem się działań w ogóle zdają sobie sprawę z wynikających póżnej zagrożeń ? Czy w jakiś sposób zagłębiają dany temat czy tylko mówią - fajne, spróbuję ?

Offline

 

#11 2014-04-13 23:06:55

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Mnie się wydaje, że w tej chwili wszystko jest rakotwórcze, wszystko powoduje takie czy inne choroby i ludzie pomału przestają na to zwracać uwagę. Na zasadzie "carpe diem, jutro pomrzemy" czy jak to tam sobie było.

Offline

 

#12 2014-04-14 12:11:37

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Przypalanie

Karmelko, jest to prawda.

Co do rakotwórczych rzeczy, produktów- niestety, w tej chwili tak jak Ni mowisz wszystko jest rakotwórcze.

Ale fakt jest faktem, ludzie nie myślą czesto o konsekwencjach tylko idą na żywioł. A potem maja problem...

Offline

 

#13 2014-04-14 12:30:25

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Chowamy się przed papierosami, czy spalinami bo rakotwórcze bo to bo tamto, a tak naprawdę biorąc pod uwagę Kraków to niejednokrotnie były komunikaty żeby w miare możliwości nie wychodzić z domu i nie otwierać okien, bo norma zanieczyszczenia powietrza została przekroczona 200-krotnie.

Aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że coś nie tak jest jeśli w relacji BDSM zupełnie zignorowane jest bezpieczeństwo. Wydaje mi się, że trudno wtedy o takie zaufanie. Chyba, że obie strony mają to głęboko i szeroko.

Offline

 

#14 2014-04-14 15:31:21

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Przypalanie

Ale skoro w takim układzie nie ma zaufania, to co to za BDSM ? Dla mnie to już szybciej taka jakby imitacja klimatu.

Offline

 

#15 2014-04-14 16:19:01

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Przypalanie

Zaufanie zaufaniem, ale mimo to uległa powinna mieć swój rozum. Dominujący też jest człowiekiem, nie bogiem, czasem może się pomylić.

A takie ranki po papierosie mogą być niebezpieczne, szczególnie jeśli się tego jakoś nie zdezynfekuje/oczyści, potem czymś ubrudzi i zakażenie gotowe.

Offline

 

#16 2014-04-14 17:38:38

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Przypalanie

Tyle, że niestety na świecie istnieją ludzie ci ogarnięci i wiedzący jakimi zasadami powinno iść ich życie, jak i osoby rodem z 'Królewny Śnieżki', którzy nie mają kompletnie pojęcia na czym, co i jak polega. To jest przykre zjawisko, ale występuje w społeczeństwie coraz częściej.

Offline

 

#17 2014-04-21 22:50:53

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

przypalanie papierosem to pikuś wobec pomysłów niektórych Dominujących, ja spotkałam się z określeniem przypalania w sensie wypalania na ciele uległych inicjałów, bądź innych znaków mających na celu zidentyfikowanie uległej z jej Dominującym, zresztą fartem udało mi się uniknąć czegoś podobnego

Offline

 

#18 2014-04-24 22:09:05

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

To akurat temat pojawił się w wątku o znakowaniu i na pewno jest to dość kontrowersyjne. O ile jeszcze koncept znakowania rozumiem, o tyle np. zrobienie na skórze trwałej blizny, wypalonej, bezkształtnej, ot tak - dla zabawy. Dla mnie jest przerażający. Ale jak to mówią - dla każdego coś pięknego we świecie istnieje.

Offline

 

#19 2014-05-07 09:23:30

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Przypalanie

Ja też nie rozumiem ( nawet jako osoba dominująca) tej formy dominacji. Zgodzę się z wami zbyt ryzykowna.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#20 2014-05-07 10:01:14

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Przypalanie

Piętnowanie, podobnie jak skaryfikacja czy nawet tatuaż, to dosyć ostateczne formy znakowania.
Owszem, mogą karmić ego właściciela i stanowić dla uległej dowód do dumy, jednak dosyć często okazuje się, że "związek na całe życie" kończy się po kilku miesiącach lub latach. A blizny pozostają

Poza tym to jednak trwałe uszkodzenie skóry, które mnie jako estetę raczej odrzuca niż podnieca.
Jeden z moich ulubionych cytatów z kultowego niegdyś serialu: "...tygrysa ubić, a skóry nie zniszczyć... ""


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bud.pun.pl