Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-17 19:38:02

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Ja miałam swój w języku jeszcze za czasów gimnazjum ( ale na szczęscie już piekło za mną ) i szczerze jakoś zbytnio mi się nawet nie podobał. Po prostu byłam typowym głupim dzieciakiem ( jak większość zresztą ) i był taki wielki szpan, że - oooo... masz kolczyk w języku ?! Wow, super, świetny itp. Ponownie bym go raczej nie zrobiła, chociaż wielkim plusem jest to, że praktycznie nic nie boli i szybko się goi, chociaż w tym czasie ma się lekkie problemy z jedzeniem, no ale tydzień na samych płynnych posiłkach można przeżyć

To z pępkiem to wiedziałam, ale pierwszy raz się dowiaduje, że trzeba wszystkie. Ile to można nowych rzeczy dowiedzieć będąc na forach BDSM !

Offline

 

#22 2014-04-18 11:38:50

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

Ja nie miałam dla szpanu - po prostu mi się to bardzo podobało i  nigdy się nim jakoś mocno nie afiszowałam
nie wiem czemu,ale wydaje mi się ze teraz kiedy mam dziecko to już chyba nie wypada,ale nie wiem takie głupie czasem mam podejście do roznych spraw,staroświeckie

pewnie, Karmelko - masz racje, u mnie też sie szybko zagoiło

Nie wiem czy w każdej klinice i w każdym przypadku ale nam tłumaczono ze to dla bezpieczeństwa kazano zdejmować.

Nooo dokładnie ! całe życie się uczymy


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#23 2014-04-18 12:41:10

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Oj tam dziewczyno, jak przez dziecko nie wypada ? Zawsze trzeba robić na co się ma ochote ( oczywiście w granicach rozsądku ) i nie przejmować się opinią publiczną. Przecież toTy go będziesz nosić, a nie ludzie z Twojego otoczenia. Jeżeli Ci się podoba, to się nie powstrzymuj. Pomyśl sobie jak Twoje dziecko Ci kiedyś mówi - mamo masz kolczyk ? Aleee fajnieee... . Wiesz taka nowoczesna mama ;D

Offline

 

#24 2014-04-21 22:58:34

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

mnie się cholernie podobają kolczyki na sutkach, co raz częściej po zmianie pracy myślę o przekłuciu ich, ale czy się odważę?? hm....

Offline

 

#25 2014-04-22 10:30:20

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

Wiem,że to trochę głupi tok myślenia ,że mi nie wypada bo mam dziecko itd ale jakaś taka pod tym względem chyba ograniczona jestem pożyjemy, zobaczymy może w końcu się zdecyduje.

czasami ludzie robią pewne rzeczy a później żałują - ale cóż... podobno lepiej robić i żałować ,niż kiedyś pluć sobie w brodę ,że się nie zrobiło


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#26 2014-04-22 10:59:11

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Wiesz, jeżeli naprawdę będziesz się tym przejmowała, to przecież zawszę możesz go wyjąć.

Offline

 

#27 2014-04-22 13:08:36

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

to tak nie do końca Lajlo- dziecko w niczym nie przeszkadza, sama je posiadam, bardziej chodzi o  Twój komfort psychiczny

Offline

 

#28 2014-04-23 10:05:43

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

tak, domyślam sie,że dziecko to nie przeszkoda ale jakoś własnie chyba tylko siedzi mi to w głowie

xamiro pisałaś o przebiciu sutków - ja nie miałam i nie chciałabym ale słyszałam ,że to jest specyficzny ból..
daj znać jeśli się zdecydujesz


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#29 2014-05-05 23:25:48

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Piercing

Jeśli piercing sutków i innych stref intymnych, to tylko u doświadczonego piercera. Na szczęście jest ich coraz więcej.
Fuszerka może prowadzić do groźnych powikłań, więc nie można zdawać się w tej kwestii na "entuzjastycznych amatorów"
Kolczyki w sutkach uwrażliwiają je znacząco, a przy tym pięknie wyglądają.
Kolczyki przy łechtaczce również zmieniają odczucia przy pieszczotach, zaś te w wargach sromowych to raczej piercing estetyczny.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#30 2014-05-07 14:12:06

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Nie, mi się podoba kolczyk w sutku ( taki mały, delikatny ), ale w życiu bym się nie zdecydowała na kolczyki poniżej pępka, nawet mimo odczuć i całej tej erotycznej otoczki. W życiu, a nawet i po śmierci.

Offline

 

#31 2014-05-07 14:33:19

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

po śmierci Karmelko, a to ciekawe

mnie sie nie podobają,ani w sutkach ani poniżej pasa - jedynie język


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#32 2014-05-07 14:53:51

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Piercing

Ach... Lajlo, co tym językiem wtedy można zrobić Jest tyle możliwości

Offline

 

#33 2014-05-07 15:06:00

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

Pewnie Karmelko, wiem o czym mówisz
ale brak kolczyka w języku raczej nie ujmuję wszelakich umiejętności a dodaje doznań


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#34 2014-05-07 15:22:36

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Piercing

Kolczyk w języku jest przereklamowany, wygląda fajnie, ba podniecająco, ale w odczuciach zmienia niewiele więcej niż aparat na zębach.

Kolczyki w sutkach uwielbiam , a z kolczyków "poniżej pępka" szczególnie lubię piercing Christina.
Przy czym szczególnie ten drugi goi się o niebo lepiej niż w przypadku kolczykowania języka czy pępka.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#35 2014-05-07 15:41:02

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

W rozmowach o piercingu w różnych takich dziwnych miejscach, zawsze przypomina mi się historia jak dziewczyna z kolczykiem w języku (albo w języczku), obciągając swojemu facetowi zaczepiła się o jego kolczyk w penisie i niestety utknęli w tej niezbyt szczęśliwej sytuacji

Offline

 

#36 2014-05-07 15:46:41

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Piercing

Jak mawiają nasi sojusznicy zza Oceanu Atlantyckiego "shit happens".

Ja jednak mam w tej kwestii same pozytywne doświadczenia.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#37 2014-05-08 02:15:19

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

Ja też jestem fanką kolczyków i posiadaczką (lub byłą posiadaczką) kilku. Niestety, do tego jestem strasznym tchórzem. I stwierdziłam, że strasznie ładnie wygląda ten kolczyk Christina, ale na samą myśl aż mnie zaczęło boleć. A poza tym Pan by pewnie nie pozwolił

Offline

 

#38 2014-05-08 08:32:19

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Piercing

Nie będziesz wiedziała, jeśli go nie zapytasz. być może jemu to się również bardzo spodoba. Wtedy wspólna motywacja będzie silniejsza niż strach.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#39 2014-05-08 09:50:47

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Piercing

Oczywiście, spróbuj - może się uda
bo... kto pyta, nie błądzi
ja lubię wiedzieć i pytam zawsze i o wszystko co mnie interesuje,a przynajmniej staram się


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#40 2014-05-08 10:37:57

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Piercing

A my bardzo często "gramy" w "co by było gdyby" Więc raczej rzadko zdarza się sytuacja, w której nie miałabym chociaż mglistego pojęcia jaka byłaby opinia Pana na nawet najbardziej abstrakcyjne sytuację (oczywiście rzadko nie oznacza nigdy ). I podobnie z kolczykiem - kiedyś przebrnęliśmy przez wszystkie znane mi miejsca kolczykowania ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cyber-swiat.pun.pl www.zubr.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl