Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-05-07 22:55:44

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Ukazanie swojej twarzy

Proponuje pokazanie swojej zdjęcia swojej twarzy bez żadnych masek. Do odważnych świat należy.
To ja jako pierwszy na odwagę dla innych.
Oto link do zdjęcia: usunięto
Informuje,  że zdjęcie trzeba pobrać, by zobaczyć/obejrzeć.

Ostatnio edytowany przez Pan M (2016-02-01 00:42:29)


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#2 2014-05-07 23:01:51

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Tak, trafiłaś w sedno. Wiem, że nie wyglądam na 19 lat.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#3 2014-05-13 16:46:28

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Pan M, wydaje mi się, że dominującemu o wiele łatwiej pokazać twarz, bo nawet w razie rozpoznania nie zostanie pochopnie osądzony. Jako mieszkanka niewielkiego miasta nie mogłabym sobie pozwolić na pokazanie twarzy... Z drugiej strony jestem niesamowicie ciekawa wyglądu bywalców tego forum.

Offline

 

#4 2014-05-13 19:05:02

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Zgadzam się z Tobą. W naszym społeczeństwie kobety ( w szczególności uległe) są piętnowane przez reszte ludzi. Prosty przykład. Załóżmy że facet współżył z kilkoma kobietami jest postrzegany jak nie wiadomo kto. Jeśli kobieta przeżyła bu upojne noce z paroma facetami jest postrzegana jako prostytutka. Cała prawda.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#5 2014-05-17 16:37:32

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Wiesz, akurat uważam ( w odniesieniu do BDSM ) Twój przykład za troszeczkę bez związku. Ponieważ patrząc na akceptację klimatu, to raczej osoby dominujące są tutaj bardziej potępiane. Od razu w ich umyśle pojawia się czerwona lampeczka z oznakowaniem ' zboczeniec, sadysta... '. Jeżeli już jakiś typowy człowiek osądza uległe kobiety, to raczej wydaję mi się, że jest to coś typu - biedna dziewczyna, tak bardzo mi jej szkoda, pewnie miała problemy w dzieciństwie. My raczej wzbudzamy litość.

Ale jakoś na razie powstrzymam się przed ujawnieniem twarzy

Offline

 

#6 2014-05-17 23:18:29

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

chococarmel, obawiam się że jednak odbiór uległych kobiet w "szerokim społeczeństwie" jest znacznie bardziej pejoratywny. Jedynie dobre wychowanie powstrzymuje mnie przed przytoczeniem słów, którymi bywają określane.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#7 2014-05-18 11:40:45

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Oczywiście, że nie są w szerokim pojęciu akceptowane, ale to tak samo jak cały ogół. Jednak jeżeli tak popatrzeć poprzez ocenę społeczeństwa, to zdecydowanie osoby dominujące są bardziej piętnowane - jak to ujął Pan M.

Offline

 

#8 2014-05-18 20:58:50

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Dominujący, zwłaszcza mężczyzna, wpisuje się w archetyp "silnego faceta". Co w naszym, było nie było patriarchalnym społeczeństwie, pozwala na uzyskanie bardzo pobłażającego stanowiska "większości". Vide powiedzenie: "jak się baby nie bije, to w niej wątroba gnije".


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#9 2014-05-22 22:36:29

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Mało tego, wbrew pozorom wydaje mi się, że tylko u skrajnych feministek ta potrzeba "silnego mężczyzny" (zwłaszcza teraz w erze męskich rurek, wykolczykowanych uszu i wymalowanych chłopięcych rzęs i nie daj babciu Krysiu brwi) jest odrzucana.

Nie wiem na ile moje odczucie jest dobre, ale wydaje mi się, że emancypacyjny kurz pomału zaczyna opadać, a kobiety znów zaczynają wracać do "klasycznego" modelu. Oczywiście ulepszonego, odartego z niedoskonałości dotychczasowego patriarchatu, ale jednak.

Gdzieś przeczytałam, że zwiększające się zainteresowanie BDSM jest między innymi spowodowane zniewieścieniem mężczyzn w społeczeństwie i tym, że brakuje faceta, który będzie w stanie wziąć na swoje barki odpowiedzialność za drugą osobę. Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia zielonego.

Offline

 

#10 2014-06-28 16:44:53

malenstwo

Gość

Re: Ukazanie swojej twarzy

Zaskoczyla mnie ta propozycja z "ukazywaniem twarzy"
Jednak moja anonimowość jest dla mnie ważna. Pomimo tego, że forum nie mogą przegladać niezarejestrowani użytkownicy, nie ośmieliłabym sie pokazać swojej twarzy. Zresztą nie widzę w tym celu. Czy wyglad ma naprawdę takie znaczenie?
I tak jak moi przedmówcy uważam, że niestety nie zyjemy w dokońca tolerancyjnym społeczeństwie, nie potzrebuję sensacji na moim zadupiu



Havoc napisał:

"jak się baby nie bije, to w niej wątroba gnije".

Mój Pan mówi: "kobieta jest jak kosa, jak nie klepana- całe życie tępa chodzi"

 

#11 2014-06-30 21:39:03

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Oczywiście że wygląd nie ma znaczenia, zwłaszcza na tego typu forum. Ale poznając kilka osób z klimatu byłam bardzo zaskoczona ich wyglądem i w sumie to było strasznie fajne doświadczenie dla mnie.

A co do tej prywatności, to zaskoczyło mnie ile osób na fetlifie pokazuje twarze. Na jednym zdjęciu rozwarte nogi, ociekająca sokami cipka; na następnym maska na twarzy i dziewoja obciąga ile sił w szczenie, a na kolejnym sweet focia z ukochanym z ostatniej wycieczki: turystyczne laczki, słoneczne okulary i szczerzy się pannica do kamery

Offline

 

#12 2014-06-30 22:01:56

malenstwo

Gość

Re: Ukazanie swojej twarzy

Ja w sumie zanim sie spotkałam z ludźmi, to najpierw jednak fotki poszły wiec zaskoczenia aż tak wielkiego nie było. no lae nie w głowie mi upublicznianie swojej twarzy, dupy, czy czego tam jeszcze. Ja mam dzieciaki, i ie chiałabym, zeby moi synowie kiedys natknęli sie na takie rzeczy. a co raz w internet jest puszczone, to juz tam zostaje.

 

#13 2014-07-01 21:58:48

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Ukazanie swojej twarzy

Nawet jeżeli nie ma się dzieci, to nigdy się nie wie czy się mieć nie będzie, nawet jeżeli się nie planuje. No chyba, że się nie może, no ale to jakby poza tematem.

Mało tego, życie może się potoczyć bardzo, bardzo różnie. Zwłaszcza, że w tej chwili bardzo często pracodawcy sprawdzają swoich potencjalnych pracowników przez internet w bardzo różnych źródłach.

Offline

 

#14 2014-07-01 22:11:15

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Ogółem takie pokazywanie swoich zdjęć w miejscach, gdzie rozmawia się na bardzo prywatne tematy ( ponieważ chyba nie poruszamy takich wątków z ludźmi poznanymi na ulicy ) jest według mnie bardzo głupie. I tak jak pisane było wyżej - nikt nie wie jak potoczy się jego życie i jakie mogą być późnej tego konsekwencje.

Offline

 

#15 2014-07-01 22:14:51

malenstwo

Gość

Re: Ukazanie swojej twarzy

Ja mogę siebie co najwyzej opisać
i jako istota próżna- zrobiłabym to zapewne w samych superlatywach

 

#16 2014-07-01 22:38:30

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Wysoka, szczupła, niebieskooka blondynka z długimi nogami, miseczką D i tyłkiem, na którym można postawic szklankę ?

Ostatnio edytowany przez chococarmel (2014-07-01 22:38:57)

Offline

 

#17 2014-07-01 22:45:26

malenstwo

Gość

Re: Ukazanie swojej twarzy

Karmelko: ja- maleństwo, małe, chude, ale byk

 

#18 2014-07-01 22:51:57

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

Ha ha ha Czyli jednak przyznajesz się do swoich rogów ?

Offline

 

#19 2014-07-01 23:01:51

malenstwo

Gość

Re: Ukazanie swojej twarzy

jakich rogów??? Mam nadzieje, ze mi mój Pan za ta miedzą, zadnych nie doprawia
Nigdy nie twierdziłam, że jestem wzorem cnót

 

#20 2014-07-01 23:37:14

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ukazanie swojej twarzy

I dobrze Maleństwo wzory cnót są zbyt nudne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.zs24torun.pun.pl