Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#41 2014-04-04 21:30:07

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

Niszo, każdy widzi pewne rzeczy w inny sposób, i tak być powinno
Natomiast co wyobraźni, podświadomości i snów- to wszystko wbrew pozorom jest ze sobą bardzo ściśle powiązane,
natomiast zastanawia mnie co cię przeraża w kontroli własnego snu??
ja lubię bawić się psychologią i jej odłamami, lubię eksperymentować na sobie i ludziach--choć przyznam... czasami jest to cholernie niebezpieczne...
a jak zapatrujesz się na pomysł poddania uległej seansowi hipnotycznemu?

Offline

 

#42 2014-04-09 11:51:42

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

Tak, to prawda że różnica w patrzeniu jest bardzo wartościowym elementem i bardzo to szanuję. Niestety, mam taką brzydką przypadłość, że kocham mieć rację I czasem zdarza mi się przekonywać kogoś, kto wcale przekonywany być nie chce - choć staram się tego w każdy możliwy sposób unikać

Co do poddawania uległej hipnozie to nie bardzo rozumiem jaki miałoby to mieć cel?

Offline

 

#43 2014-04-09 16:42:45

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

mnie nie uda ci się przekonać, do swoich racji, i raczej problem polega nie na istocie spojrzenia, a raczej na sposobie przekazywania informacji
natomiast co do hipnozy, są różne aspekty jej stosowania, np. aby wydobyć źródło lęków, głęboko ukryte fantazje itp.

Offline

 

#44 2014-04-09 17:27:35

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

No ale to chyba w takim układzie nie bardzo ma znaczenie czy kobieta jest uległą czy nie koniecznie - hipnoza to hipnoza. Myślałam, że pytasz w jakimś konkretnym, BDSM-owym aspekcie.

Ma dla mnie duże znaczenie skąd pewne elementy pochodzą i czym były pierwotnie. Jeśli chodzi o samą hipnozę, szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. Choć chyba nie byłoby to dla mnie komfortowe gdyby ktoś śturał w mojej podświadomości

Offline

 

#45 2014-04-09 19:19:16

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

hipnoza jest czasami stosowana w typowej dominacji psychologicznej, czasami wspierana wierszykami haiku, znam osobiście Mastera, który je pisze i czasami wprowadza w "życie" swojej uległej, a stosuję się ją do większej kontroli

Offline

 

#46 2014-04-09 19:39:02

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Uległość idealna

A ja tam nie wierzę w hipnoze więc raczej nigdy nie spróbuję tych praktyk

Offline

 

#47 2014-04-10 00:02:45

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

Prawda jest taka, że jednak nasza podświadomość ma ogromny wpływ na wiele aspektów. Ale chyba jednak preferuje naturalne metody działania. Ciężka praca i pot na czole :-)

Ja nawet zdjęć nie retuszuję

Offline

 

#48 2014-04-10 12:05:14

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Uległość idealna

Ja retuszuję - wycinam głowy osób, których nie lubię Buhahahah.... < szatański śmiech >

Offline

 

#49 2014-04-10 20:55:07

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

no weź... a co wklejasz zamiast wyciętych głów??
a hipnoza... no cóż... fajna zabawa, pod warunkiem, że znasz jej działanie

Offline

 

#50 2014-04-10 21:10:12

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Uległość idealna

A wiesz, różne rzeczy, węże, skrzynki pocztowe, wszystko co pasuje bardziej niż ta twarz ;p ( wiem, straszny ze mnie człowiek. Ehhh... )

Offline

 

#51 2014-05-08 09:58:20

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Uległość idealna

Odnośnie hipnozy - potwierdzam.Byłam świadkiem takowej i przyznam,że gdybym osobiście tego nie widziała to również w zyciu bym nie uwierzyła.

Myślę to wymaga pewnych zdolności i na pewno pochłania wiele energii.

Zgodze się z xamira,myśle ze odpowiednia hipnoza może pomóc (o ile ktoś potrafi robic i wykorzystywać to właściwie )


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#52 2014-05-08 10:35:47

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość idealna

Znaczy, ja nie przeczę że działa. Mam świadomość tego, że działa. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że osobiście obawiałabym się takiej zabawy z podświadomością - ale nie dlatego, że ktoś mi zrobi tym krzywdę bo nie umie, tylko dlatego że może mieć to bardzo różne konsekwencje. A poza tym, w kontekście BDSM po prostu chyba trochę inaczej widzę tor, po którym chciałabym dochodzić do pewnych "wyników".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.boxmanager.pun.pl www.cagiva.pun.pl www.shamanword.pun.pl www.fallen-sword.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl