Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-05-22 21:37:51

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Magic wand

W polskim wydaniu brzmi to co najmniej śmiesznie (magiczna różdżka?) - nie mniej jednak, zawsze wydawało mi się, że to najlepsze urządzenie jakie w ogóle przemysł mógł wytworzyć (), do momentu gdy nie spotkałam niewiasty, która z pełnym przekonaniem stwierdziła, że jest to coś, czego nienawidzi najbardziej na świecie.

A jakie są wasze odczucia, doświadczenia?

Offline

 

#2 2014-05-23 08:35:23

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Magic wand

Zdecydowanie doskonałe urządzenie. To wymysł szatana, za który dziękują miliony kobiet.

Przy czym jeśli już Magic Wand to zdecydowanie firmy Hitachi. Rynek pełen jest podróbek, jednak do niedawna wyrób Hitachi był  najlepszy/najsilniejszy.

Kreatywny użytkownik znajdzie dla tego gadżetu całe mnóstwo zastosowań - daje się stosować do pobudzania rozmaitych stref i w urozmaicony sposób. Pomocne w tym mogą być też końcówki/nasadki o jakie może być rozbudowywany.

A tak na marginesie, to urządzenie świetnie sprawdza się też jako zwykły masażer do mięśni.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#3 2014-05-23 11:35:55

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Magic wand

A orientujesz się może jakie było jego pierwotne przeznaczenie? Bo o ile kojarzę, to stworzony był głównie jako zwyczajny masażer do mięśni....?

Jakby się dało to bym pokłony biła Nawet jeśli Pan od czasu do czasu użyje jej przeciwko mnie

Offline

 

#4 2014-05-23 11:53:29

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Magic wand

Hitachi Magic Wand pojawił się na rynku amerykańskim w 1968 roku jako urządzenie do masażu, rehabilitacji i relaksu. Jednak bardzo szybko trafił do kanonu zabawek erotycznych. Niemniej oficjalna klasyfikacja ciągle pozycjonuje ten gadżet jako urządzenie rehabilitacyjne, dlatego w sprzedaży można go wciąż znaleźć w działach zdrowie i uroda.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#5 2014-07-24 18:06:29

Sznuroweczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Magic wand

Ja wolę lelo. Odczucia ciut lepsze, ale to pewnie kwestia w moim przypadku innej osoby.
Ale za plus uznaję mobilność. Nie ma kabelka, ładuje się baterię i już.
Można umyć wodą całe, bo tak zostało skonstruowane.
Ma śliczny fioletowy kolor.

No ja osobiście rozpromieniam się na widok lela.
Nie wiem co bardziej. Kocham je czy nienawidzę.
Tak jak Havoc napisał doskonałe urządzenie.
To takie moje marzenie by mieć je w domu:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubr.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl