Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-04-09 18:40:25

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Kulki gejszy

Właśnie, mi na przykład się bardzo podobają kulki gejszy, podobno świetnie wzmacniają mięśnie miednicy i robią to w bardzo przyjemny sposób ;D

Offline

 

#2 2014-04-09 18:44:30

Poznańska Łasiczka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-27
Posty: 143
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Tak wzmacniają, ale czy przyjemny... ja czasem zapominam, że je w sobie mam, a przeważnie zapominam ich uzywać    A czasem czuje je w sobie, ale tych wewnętrznych "wibracji" nie.

Offline

 

#3 2014-04-09 19:01:59

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Jak na razie czytam właśnie opinie ludzi na ten temat ( dopiero zamierzam je sobie kupić, ale jakoś tak nigdy nie mogę znaleźć czasu, żeby się za to zabrać, bądź po prostu zapominam ). Właśnie słyszałam o tym, że jak już się dłuższy czas je stosuje, to przestają już działać tak jak powinny, bo jakby to nazwać - 'uodparniamy ' się na nie.

Offline

 

#4 2014-04-17 11:57:19

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Ja też słyszałam wiele opinii o kulkach gejszy ale reasumując zdania są podzielona.
Tak jak napisaly dziewczyny - mają wzmacniać miesnie kegla w celu polepszeniu doznań,ale własnie tak jak mówi Łasiczka podobno wiele "przyjemności" w samym noszeniu ich jakoś nie ma.

Ja też miałam pomysł,aby coś takiego sobie sprezentować


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#5 2014-04-17 11:59:40

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kulki gejszy

A mnie sam pomysł jakoś odrzuca ;D

A z tym uodparnianiem to może trochę jak z podnoszeniem ciężarów - jakby się przez rok podnosiło 5 kg, to podejrzewam że po pół roku już by to nie robiło żadnego wrażenia.

Offline

 

#6 2014-04-17 19:40:03

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

To ile trzeba by było wymyślić urządzeń i nietypowych przedmiotów by człowiek przez całe życie był zaspokojony

Offline

 

#7 2014-05-05 21:56:55

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Ludzka inwencja w kwestiach rozkoszy (i śmierci) jest nieograniczona.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#8 2014-06-25 10:03:48

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Posiadam. Polecam. Nie dają może jakichś niesamowitych doznań fizycznych, ale faktycznie wzmacniają mięśnie kegla. Ja najbardziej lubię ich wymiar psychiczny, np. kiedy Pan każe mi je założyć, kiedy jadę na zakupy, albo na obiad do mamy. Lubię ja zabrać ze sobą na spotkanie i mieć zaaplikowane ręką Pana, kiedy np. idziemy coś zjeść i niespodziewanie wyrwane  przez Niego w najmniej przewidywalnym momencie.
Mam dwa rodzaje: lżejsze lateksowe z dodatkowymi kuleczkami w środku. te polecam poczatkującym. I drugie ciężkie metalowe- kiedy mięśnie są już dosyć silne. Wolę te drugie. Lubię metal w klimacie (metalowy plug analny, metalowe kajdanki etc.)


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#9 2014-11-17 14:48:52

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Kulki gejszy

A jak to jest z orgazmem? Rzeczywiście można osiągnąć orgazm dzięki nim?

Offline

 

#10 2015-02-01 11:12:40

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Osiągnąć orgazm można i przez samo pocieranie łechtaczki , choćby zrulowanymi naciagniętymi majtkami.
Kulki gejszy  , na początku były intensywnie pobudzające, przy każdym  kroku czuć pozytywne wibracje ( xD ) to jest coś. Jednak czas "korzystania" powinien być mocno ograniczony, kiedy mamy chodzić w tym cały dzień, praktycznie ścianki pochwy już są przyzwyczajone do pocierania. Chyba że... ktoś się mocno na nich skupia , to już inna para kaloszy.
Kiedy kulki są używane w łóżku  - jako niekończąca się tortura " przybliżania i oddalania orgazmu " owszem są bardzo efektywne


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#11 2015-03-13 11:23:00

Marcin_79

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kulki gejszy

Kulki gejszy dają rozkosz i mogą doprowadzić do orgazmu, ale głównie mają właściwości prozdrowotne i mają na celu wzmacnianie mięśni kegla. Polecam poczytać o ich właściwościach: http://lizak.com.pl/blog/kulki_gejszy/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizykamedyczna.pun.pl www.tacyjakty.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.wojnaninja.pun.pl www.ligaf1mania08.pun.pl