Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-08-05 22:28:32

malenstwo

Gość

Klamerki

Pytanie mam...
Jako, że naprawde rzadko stosowalismy z Panem klamerki na wargach sromowych czy na łechtaczce, i raczej "na krótką metę" ciekawa jestem, waszych doświadczeń. Jak długo można je tam trzymać? Bardzo to lubię, ale wiadomo- ze wszystkim mozna przeholować. Ostatio Pan coraz częsciej stosuje klamerki w tym własnie miejscu- ja szybciej przy tym dochodzę, a On ma doskonałe narzedzie tortur przy minimalnym wysiłku z Jego strony (zaczynam Go pomału podejrzewać o lenisteo )

 

#2 2014-08-05 22:35:37

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Klamerki

Hmmmm
Ja maks wytrzymałam 30 min na sutkach i na wargach coś koło 40 min.
Nie lubię bardzo ich się bardzo zraziłam ostatnio więc unikam jak ognia- bo minusem tych małych paskudek jest to że łatwo jest przegiąć.

Offline

 

#3 2014-08-05 22:41:22

malenstwo

Gość

Re: Klamerki

Ja w sumie czasu jako tako nie mierzyłam... ale jak mam na sutkach, to na ogół tak długo, że na następny dzień dotknac się do nich nie można. A wargach ostatni raz był chyba bardzo długi- nie wiem, bo nie rejestrowałam, nie myslałam, i nie kontaktowałam rzeczywistości Ale obolała dwa dni chodzilam. W sumie przyjemnie obolała...

 

#4 2014-08-05 22:49:11

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Klamerki

no bola roznie raz fajnie raz nie
no i fakt obolala czy tu czy tu z dwa dni chodzilam..

Offline

 

#5 2014-08-05 23:12:08

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Klamerki

Nie wiem ile w tym prawdy, to jak ktoś się na tym zna, to niech sprostuje, ale słyszałam że powinno się klamerki zdejmować kiedy odchodzi czucie z danego miejsca.

Offline

 

#6 2014-08-05 23:20:46

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Klamerki

Niszo, dokładnie- to jest maksimum trzymania klamerek, ale najlepiej zdjąć odrobinę wcześniej. Nikt nie powie, że to ma być godzina, dwie czy pół. Zależy od klamerki (siły docisku, faktury miejsca styku klamerki ze skórą) i miejsca, w którym jest założona, od osoby. Trzeba mieć po prostu wyczucie. Najlepiej stopniowo przedłużać czas i nauczyć się tego "odpowiedniego"


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#7 2017-02-04 13:00:21

 Sfunu

Nowy użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2017-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Klamerki

A może podpowiecie mi jak zacząć z takimi klamerkami? Jakie kupić na początek najlepiej? Chciałabym bardzo spróbować ale nie jestem w tym specjalistką bo dopiero zaczynam ;/

Offline

 

#8 2017-06-11 15:53:46

 Iivari

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-08-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Klamerki

Trochę późno, ale co tam. Takie już tempo tego forum : )

Uległej zakłam na jakieś pół godziny lub odrobinkę dłużej. Wszystko zależy od ukrwienia. Ogólnie to z warg zdejmuję szybciej, niż z łechtaczki.

Jak zacząć? Najlepiej z niezbyt mocnymi klamerkami. Najlepiej takie zwykłe, plastikowe (bo wiadomo, że na dole to raczej mokro się robi, a komu by się chciało drewniane czyścić? Chyba, że za karę : D  No i drzazgi to nieciekawa wizja ) Trzeba też wziąć pod uwagę na to jak klamerka jest zakończona. Niektóre są spłaszczone, inne nie.
Ciekawą alternatywą są różnego rodzaju żabki, rozklekotane klipsy, artykuły biurowe. Jednak zawsze trzeba sprawdzić ucisk np. na palcu wskazującym. Jak boli i szybko robi się czerwony, to jest za mocna na trzymanie jej tak długo w takim miejscu, zakładając, że Uległa w ogóle może znieść taki ból.
Nawet mam takie żabki na sutki z serii Extreme. Są metalowe, ząbkowane z gumowymi nakładkami, które dają się ściągnąć. Jedyne czego mi w nich brakuje, to właśnie regulacji. Są po prostu za mocne, by mogły się same długo trzymać przy swoim ciężarze. Bez nakładki pewnie trzymałyby się świetnie... ale to naprawdę jest ekstremalne. Cóż, zakup średnio udany, ale tak bywa.
Klamerki, podobnie jak wszystkie rzeczy, z czasem się zużywają, dlatego lepiej sprawdzać je każdorazowo. Jedna może być słabiutka i będzie coś czuć dopiero po paru minutach, a druga będzie diablo mocna : /
Jeśli ktoś boi się o martwicę i takie tam, to zawsze można je ściągnąć i przypiąć za jakiś czas znowu. Samo to i rozmasowywanie potrafi nieźle boleć.


"Get down/On the ground/Don't move, make a sound/No more/No control/You do what you're told" - How to destroys angels - BBB (Big Black Boots)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zs24torun.pun.pl www.bud.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl