Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-09-28 14:34:08

147

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 7
Punktów :   

Analne tortury

Czytałem kiedyś o torturowaniu analnym, jednym ze sposobów, które najbardziej mnie zaciekawił to stosowanie jako lubrykant szamponu lub sosu tabasco, albo posypywanie przedmiotów chyli w proszku i wkładanie w tyłek. Opinie były ciekawe, wywołuje potężne, długotrwałe pieczenie i zwieracz się zaciska. Chcę spróbować takiej zabawy ale nie wiem czy nie wywoła niepożądanych skutków. Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ten temat.

Offline

 

#2 2014-09-29 09:00:17

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Analne tortury

Ty tak ze środkami żrącymi to nie szarżuj. Uszkodzenia śluzówek w miejscu narażonym na infekcję bywają bardzo kłopotliwe. Na początek wypróbuj raczej sposób równie miły, a jednak bezpieczniejszy.

Świeże kłącze imbiru (do kupienia w sklepach spożywczych) zastrugaj w coś na kształt pluga starannie obierając skórkę. Udanej zabawy.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#3 2014-09-29 11:18:31

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Analne tortury

Rzeczywiście, imbir sam w sobie (zwłaszcza dla osoby niedoświadczonej w tej dziedzinie jaką byłam ja sama kiedy próbowałam) potrafi mocno zaskoczyć swoim działaniem. Również nigdy nie słyszałam opinii o metodach o których pisałeś, 147. Aczkolwiek Pan wypróbował kiedyś na mnie sproszkowane chilli - nie w odbycie, a przy wejściu pochwy. Efekt... Hm... Porównywalny do imbiru (przynajmniej z tego co pamiętam).

Offline

 

#4 2015-01-18 11:10:58

su.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Analne tortury

Korzeń imbiru... czeka mnie właśnie w ten weekend, nigdy nie próbowałam, ale na samą myśl mnie ciarki przechodzą. no, ale w sumie to jak to jest, co w momencie, kiedy zadziała bardzo bardzo mocno, trzyma się kupę czasu, a Ty nie możesz " tego zmyć"? słyszałam, że polewanie wodą, tylko wzmaga efekt o.O


"piękne masz ciało.
brakuje na nim tylko śladów chłosty."

Offline

 

#5 2015-01-18 12:52:24

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Analne tortury

Z tego co wiem, to nie pomaga polewanie wodą. Czy pogarsza? Nie wiem. Ale tak zdroworozsądkowo, to jak wypłukać imbir z pochwy (w sensie ze środka)?

Offline

 

#6 2015-01-18 21:16:12

su.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Analne tortury

mocnym strumieniem wody?


"piękne masz ciało.
brakuje na nim tylko śladów chłosty."

Offline

 

#7 2015-01-19 22:17:54

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Analne tortury

Do wewnątrz pochwy ;P?

Offline

 

#8 2015-01-20 00:36:30

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Analne tortury

Istnieje coś takiego jak irygatory.
Chłód łagodzi odczuwanie, więc zimny, bardzo zimny okład pomoże. Pod warunkiem, że sam chłód nie stanie się nazbyt uporczywy.

Ostatnio edytowany przez Havoc (2015-01-20 00:36:51)


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#9 2015-01-20 09:56:41

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Analne tortury

Zimno potrafi boleć,  zwłaszcza w miejscach tak silnie ukrwionych i z natury nie przyzwyczajonych do chłodu.

Offline

 

#10 2015-01-21 17:39:25

su.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-17
Posty: 18
Punktów :   

Re: Analne tortury

co do wody... dlaczego się tak dziwisz ?
przecież można ją otworzyć wziernikiem i przepłukać mocnym i wąskim strumieniem wody, np. z prysznica.
mimo wszystko spróbuję z tym imbirem, w razie wu będę przykładać mrożonki


"piękne masz ciało.
brakuje na nim tylko śladów chłosty."

Offline

 

#11 2015-02-01 11:30:25

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Analne tortury

Ojjjj ... nigdy w życiu. Jeśli ma mnie coś zapiec- wystarczy założyć prezerwatywę. Mam uczulenie na wszelkiego rodzaju lateks - o dziwo tylko te które są wykorzystywane w produkcji prezerwatyw właśnie.
Nie ważne czy to gumki za 10 zł czy za 50zł  . I tak pieką i tak.

Za bardzo mam wrażliwą skórę w miejscach intymnych by jeszcze wystawiać je na takie "piekiełko " .

Ale owszem słyszałam że jako " tortura" jest to bardzo efektowny sposób


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#12 2015-03-02 15:06:08

147

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Analne tortury

Co jest lepsze do nawilżenia podczas zabawy analnej olejek czy żel, chodzi mi przede wszystkim podczas rozciągania.

Offline

 

#13 2015-03-03 08:37:13

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Analne tortury

Ja osobiście polecam żele. Najczęściej są przygotowywane na bazie wody lub silikonu, ale z uwzględnieniem środowiska w którym mają być używane. Nie zostawiają tłustych plam na sprzętach i pościeli i nie uszkadzają prezerwatyw (olejki mogą).
Choć tak naprawę, jeśli będziesz stosować olejek do zabaw intymnych to tez nie powinno być większego problemu - to kwestia indywidualnych preferencji.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symulatory.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.slownik.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl www.liceum33.pun.pl