Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-09-29 19:53:18

147

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 7
Punktów :   

Dośwuadczenia

Chciałbym poznać wasze doświadczenia, w celu poznania i wykorzystania nowych i najciekawszych praktyk.

Moje doświadczenia co do praktyk:
Najprzyjemniejsza: gwałt analny i plucie mi na twarz,
najbardziej poniżająca, a zarazem najbardziej krępująca: zakupy w sex shopie i prośba sprzedawczyni o doradzenie,
Najbardziej bolesna: spanking w tyłek trzcinką przez mokre spodnie (bardzo boli i zostawia małe ślady), 
Najbardziej nielubiana: leżenie na pinezkach,
Chwiałbym spróbować dominacji przy udziale osoby obserwującej z boku.

Jakie są wasze ulubione, sprawiając wa najwięcej przyjemności, najciekawsze oraz najbardziej bolesne, najbardziej poniżające, najbardziej krępujące, najdziwniejsze, najtrudniejsze, których nie lubicie, wasze fantazje, co byście chciały/-eli spróbować.

Offline

 

#2 2014-09-30 09:20:00

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Dośwuadczenia

Zakupy w sexshopie to fajna zabawa, zwłaszcza gdy się trafi na sprzedawcę czy sprzedawczynię ogarniających klimat.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#3 2014-09-30 10:12:35

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dośwuadczenia

147 napisał:

Najbardziej bolesna: spanking w tyłek trzcinką przez mokre spodnie (bardzo boli i zostawia małe ślady),

Toż to w śladach cała przyjemność Jakby mi Pan zafundował taką przyjemność, a śladów by nie było toż to kara przecież

Co do "naj", to:

Najprzyjemniejsza: trudny wybór, aczkolwiek wydaje mi się że najbardziej mnie kręci, kiedy Pan każe mi się położyć i zaczyna mnie pieścić, czy cokolwiek innego ze mną robić, jednocześnie każąc mi leżeć bez ruchu, a każdy głębszy oddech czy wydany dźwięk jest za takowy uznawany.

Najbardziej poniżająca: chyba szczekanie.

Najbardziej bolesna: bicie kablem? Nie wiem.

Najbardziej nielubiana: nie cierpię swojego smaku, więc stawiałabym na sytuacje w których muszę go znosić.

Offline

 

#4 2014-09-30 20:46:57

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Dośwuadczenia

Leżenie na pinezkach sprawiło, że otworzyłam szerzej oczy. Auć 


Najprzyjemniejsza: nie mam pojęcia... Wszystko co wiąże się z "zajmowaniem się mną". Od głaskania, poprzez tortury sutków na pieszczeniu mnie do orgazmu kończąc.
najbardziej poniżająca: masturbacja w określony sposób kiedy Pan uważnie mnie obserwuje z pewnej odległości albo "taniec" erotyczny.
Najbardziej bolesna: Chyba nic nie bolało tak bardzo żeby akurat to uznać za "naj". Raczej combo - klamerki, imbir i lanie.
Najbardziej nielubiana: bardzo nie lubię karać się sama.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogowisko.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.bap-poland.pun.pl www.kadry.pun.pl www.pmps-forum.pun.pl