Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2015-01-24 11:19:45

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Mam świadomość, bardziej chodziło mi o to, że jeszcze byłam wolna.

Offline

 

#22 2015-01-26 14:03:15

 Warszawiaczek

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Hmm.. Jakby temat jakiegoś spotkania w Warszawie kiedyś powrócił, to bym się pisał na to Niestety w innych miastach to już byłby problem - za mało wolnego czasu, żeby go tracić na dojazdy, szczególnie, że chociaż chętnie bym wasze śliczne mordki zobaczył, mam zazwyczaj nieco inne priorytety

Offline

 

#23 2015-01-26 14:40:06

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Ja też jestem chętna na spotkanie :-)

Offline

 

#24 2015-01-26 16:04:56

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

To zapraszam na Kinky Party

Dress code:
Tak - szczegółowy opis znajdziecie na fetishcollective.com

Tradycyjnie zgłoszenia na listę gości przyjmowane są TYLKO drogą mailową na adres: fetishcollective@gmail.com

Info w pigułce:
Kiedy: 28 lutego (SOBOTA)
Gdzie: Voodoo Club (ul. Bema 65, wjazd od Prymasa Tysiąclecia)
Start: 21:00
Koszt: 60 / 80 PLN
Dresscode: tak

Atrakcje:
+ playroom
+ dominacja
+ elektro
+ shibari
+ pole dance
+ trampling
+ pokazy
+ konkursy
+ nagrody
+ muzyka
+ klimat


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#25 2015-01-26 21:52:12

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Havoc napisał:

To zapraszam na Kinky Party

Dress code:
Tak - szczegółowy opis znajdziecie na fetishcollective.com

Tradycyjnie zgłoszenia na listę gości przyjmowane są TYLKO drogą mailową na adres: fetishcollective@gmail.com

Info w pigułce:
Kiedy: 28 lutego (SOBOTA)
Gdzie: Voodoo Club (ul. Bema 65, wjazd od Prymasa Tysiąclecia)
Start: 21:00
Koszt: 60 / 80 PLN
Dresscode: tak

Atrakcje:
+ playroom
+ dominacja
+ elektro
+ shibari
+ pole dance
+ trampling
+ pokazy
+ konkursy
+ nagrody
+ muzyka
+ klimat

Daniel,
ja miałam bardziej na myśli takie nasze z forum... :-)

Offline

 

#26 2015-01-26 23:58:45

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Przypuszczam, że jak Havoc vel Daniel wspomina i daje informacje to i jego samego będzie można tam spotkać;>

Offline

 

#27 2015-01-27 06:29:16

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

No tak, tak, domyśliłam się

Offline

 

#28 2015-01-27 09:05:40

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Jestem na wszystkich (ops... no dobrze - prawie wszystkich) imprezach Fetish Collective.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#29 2015-01-27 09:11:42

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Havoc napisał:

Jestem na wszystkich (ops... no dobrze - prawie wszystkich) imprezach Fetish Collective.

Opowiedz jak wyglądają takie imprezy klimatyczne :-)

Offline

 

#30 2015-01-27 10:38:08

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Jeśli mówimy o imprezach mniej lub bardziej otwartych dla szerszego grona, to w zasadzie można je podzielić na dwa rodzaje.

Pierwszy "klimatyczne spotkanie przy piwie" - w zasadzie nazwa mówi wszystko. Be dress code, rozmowy o wszystkim od filmu i książki do gotowania świątecznej kapusty. Tematy bdsm'owe przewijają się co prawda w drugim i trzecim planie, ale nienachalnie. Plus trochę ploteczek z klimatu, jeśli ludzie już trochę znają się ze sobą.

Drugi "impreza zamnknięta" - wymaga rejestracji i dress code. Zamknięta, czyli do lokalu nie dostaną się przypadkowi ludzie spoza klimatu i można być bardziej swobodnym. W tle jakieś pokazy: shibari, pole dance, chłosta, etc. Jakieś warsztaty prowadzone przez ludzi z dużym doświadczeniem i zacięciem edukacyjnym: bondage, bhp w bdsm.  Spontaniczne eventy uczestników, tu znów wraca shibari czy chłosta, dochodzi trampling czy zabawy electro i co jeszcze inwencja podpowie. Do tego trochę sprzętów do pochwalenia się czy wypróbowania (meble bdsm, electro bicze). Czasami parkiet i muzyka do tańca. I wszystkie elementy wchodzące w skład "klimatycznego spotkania przy piwie". Można liczyć na rozmowy bez tabu czy porównanie doświadczeń.

Ale poszukiwacze "seks pokazów" czy "spontanicznego, ostrego pieprzenia się po kątach" albo "wyrywania łatwych towarów" byliby bardzo zawiedzeni.
To nie party swingersów.

Zasadniczo niezła zabawa w miłym gronie ludzi o nienormatywnym podejściu do erotyki.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#31 2015-01-27 11:01:12

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

"Za rok, może dwa nana na na..."
Narobisz Havocu chęci, a człowiekowi pozostanie tylko oblizywanie się
Z ciekawości weszłam na stronkę, którą podałeś i...

.... i nie mam się w co ubrać   albo raczej nie miałabym, jakbym mogła się wybrać

Offline

 

#32 2015-01-27 11:13:24

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Dress code w wersji minimum to strój wieczorowy, optymalnie czarny, dla pań powiedzmy "mała czarna". Zatem brak stosownego stroju nie powinien być przeszkodą.

I nie ma co czekać "rok, może dwa". To właśnie teraz dzieją się fajne rzeczy, które za dwa lata będziesz z przyjemnością wspominać.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#33 2015-01-27 11:30:54

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

malenstwo ja też nie miałabym się w co ubrać! :-) Mnie na moim poziomie wtajemniczenia interesowałyby spotkania takie normalne przy piwie.

Offline

 

#34 2015-01-27 11:44:15

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Zęby mi cierpną kiedy słyszę "na moim poziomie wtajemniczenia".

To nie jest sztuka tajemna, masoński rytuał przejścia ani mistyczne objawienie.
To całkiem fajna zabawa dla wszystkich, na wszystkich "stopniach wtajemniczenia". Każdy ma do tego osobiste podejście, oczekuje czego innego, o różnej intensywności i głębi. Od waniliowo niewinnego po pikantne jak papryczki habanero.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#35 2015-01-27 12:49:38

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Havoc, nie sądzisz, że mogłabym czuć się zażenowana odrobinę? Od samego początku latałeś na takie imprezy? :-) Wydaje mi się po prostu, że trzeba być trochę obeznanym. Chyba, że się właśnie totalnie mylę.
Zanim cokolwiek napiszę, będę musiała się zastanowić, nie chcę, żebyś stracił przeze mnie uzębienie ;-D

Offline

 

#36 2015-01-27 14:33:17

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Czyli Olu tak:
Zdobędę jakieś końskie dawki środków usypiających (mężu trochę wagi ma i spora dawka potrzebna ),
następnie obie sobie jakieś kiecki skombinujemy- mam nadzieję, że buty na obcasie nie są obowiązkowe, bo lubię swoje zęby
i wybierzemy się we dwie, co by nam było raźniej,
Ty między czasie zastanowisz się jak mnie tu do siebie przygarniesz, gdyby jednak środki usypiające nie zadziałały odpowiednio
Ot, i plan gotowy. Możemy zdobywać świat

Offline

 

#37 2015-01-27 14:48:01

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

malenstwo napisał:

Czyli Olu tak:
Zdobędę jakieś końskie dawki środków usypiających (mężu trochę wagi ma i spora dawka potrzebna ),
następnie obie sobie jakieś kiecki skombinujemy- mam nadzieję, że buty na obcasie nie są obowiązkowe, bo lubię swoje zęby
i wybierzemy się we dwie, co by nam było raźniej,
Ty między czasie zastanowisz się jak mnie tu do siebie przygarniesz, gdyby jednak środki usypiające nie zadziałały odpowiednio
Ot, i plan gotowy. Możemy zdobywać świat

maleństwo to trzeba faktycznie prawdziwe dla kunia załatwić :-) mam niedaleko do chłopaka, który startował w Igrzyskach, na pewno będzie miał takie :-) I wtedy dopiero hulaj dusza piekła nie ma Ja tam zakładam conversy

Offline

 

#38 2015-01-28 00:34:49

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Conversy nie pasują do stroju wieczorowego. Obawiam się, że nie przejdziesz bramki.

Czy od początku bywałem na imprezach? W sumie tak, choć z mniejszą częstotliwością niż obecnie. Odwirtualizowanie znajomości z internetu dobrze robi, człowiek nabiera zdrowej perspektywy do klimatu i ludzi, którzy w nim siedzą.

Nie chciałbym by wyglądało a to, że ciągnę kogoś siłą. Po prostu polecam imprezę, z cyklu, który znam, robione przez i dla ludzi, których lubię.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#39 2015-01-28 06:36:53

brunetka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-24
Posty: 23
Punktów :   

Re: Niezobowiązujące spotkanie

Havoc napisał:

Conversy nie pasują do stroju wieczorowego. Obawiam się, że nie przejdziesz bramki.

Czy od początku bywałem na imprezach? W sumie tak, choć z mniejszą częstotliwością niż obecnie. Odwirtualizowanie znajomości z internetu dobrze robi, człowiek nabiera zdrowej perspektywy do klimatu i ludzi, którzy w nim siedzą.

Nie chciałbym by wyglądało a to, że ciągnę kogoś siłą. Po prostu polecam imprezę, z cyklu, który znam, robione przez i dla ludzi, których lubię.

@Havoc nie obrażaj przy mnie conversów! Są najlepsze i oldskulowe :-) Co do imprezy, to zapewne masz rację, warto byłoby się na taką wybrać, żeby sobie zwizualizować klimacik

Offline

 

#40 2015-01-31 01:54:26

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niezobowiązujące spotkanie

brunetka napisał:

Havoc, nie sądzisz, że mogłabym czuć się zażenowana odrobinę?

Mogę zapytać co dokładnie masz na myśli? Zażenowana czym konkretnie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zs24torun.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.bud.pun.pl