Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-04-11 19:12:19

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Lind, wibratorów nie starczy

Offline

 

#22 2014-04-11 19:45:00

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Ja moge zaoferować swoje ręce i usta i wgl cała siebie

Offline

 

#23 2014-04-11 21:02:35

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość wrodzona?

Zboczeluchy! A fE!

Offline

 

#24 2014-04-11 23:09:58

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Oj nie mów niszo, że byś nie chciała Tyle jajników....

Offline

 

#25 2014-04-12 09:02:36

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość wrodzona?

Proszę Cię - z moimi zapędami do Dominacji nad kobieta i biseksualizmu?? Wszystkie bym od razu po kątach ustawiała

Offline

 

#26 2014-04-12 11:29:01

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Ale nie oszukujmy się , taki mężczyzna nigdy kobiety nbie zdominuje ...:c
Bo to by było wbrew jego ' kociej' naturze i by był burdel w kuwecie- jak to takie 2 chłopy w tramwaju przed 2 dni powiadały

Offline

 

#27 2014-04-25 10:20:48

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość wrodzona?

Lindsey - nie jestem przekonana tak do końca. W łóżku można dominować bardzo fajnie - nawet będąc ci*ą w życiu codziennym. Gorzej jeżeli miałoby się to przełożyć na cokolwiek innego poza łóżkiem.

I wydaje mi się też, że jeżeli mowa o związku (z BDSM tylko w łóżku) to też mogłoby to być problematyczne. Wbrew pozorom - my baby - jesteśmy strasznie pamiętliwe mendy i nasz stosunek do wielu aspektów życia wpływa na seks.

Offline

 

#28 2014-05-06 16:58:21

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Z tą wrodzoną uległością to różnie bywa. Najczęściej są to wrodzone lub nabyte predyspozycje, które jeśli trafią na właściwe okoliczności i partnera, mogą się pięknie się rozwinąć. Zaniedbane lub lekceważone, potrafią przekształcić się w kompleksy i zepchnąć w depresję.

Przytaczane przez Was przykłady osób uległych w sypialni ale nieuległych w życiu codziennym, to sposób odreagowania i odstresowania przez poddanie się czyjejś woli, przekazanie w jego ręce, choć na chwilę, kierownicy życia. Wymaga to zaufania i szacunku.
Osoby o słabszym charakterze lub konstrukcji psychicznej można zdominować nawet wbrew ich woli. Choć znacznie przyjemniej jest robić to przy obopólnej chęci.
Zdarzają się również uległe osoby, które pcha do tego autodestrukcyjna osobowość, stany depresyjne czy wręcz problemy psychiatryczne.

Zaś wracając do poruszonego w wątku terminu "prawdziwy", tak chętnie używanego przez wiele osób w kontekście uległości, dominacji, czy masochizmu. To sposób w jaki chcą one zaznaczyć, że ich wizja jest ważniejsza od wizji innych.
Często powoływanie się na "prawdziwego Domina" czy "prawdziwą masochistkę" stawiane jest w opozycji do konkretnych osób i ma na celu zdeprecjonowanie ich wartości. Albo też ma dowartościować osobę mówiącą o "prawdziwym xxx", ponieważ ona sama siebie do takich "prawdziwych" zalicza.

Ale z racją, by użyć eklektycznego porównania, jest jak z dupą - każdy ma własną. Nie mnie to oceniać. Mogę co najwyżej pośmiać się z tych najbardziej napuszonych własną ważnością.

Ostatnio edytowany przez Havoc (2014-05-06 17:07:41)


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#29 2014-05-21 12:59:52

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Uległość wrodzona?

Havocu, według mnie z tym "prawdziwy/nieprawdziwy" to raczej chodzi o nazewnictwo. Nie o to, że ktoś jest lepszy, a ktoś inny gorszy. Po prostu albo ktoś jest masochistą, albo tylko tak się nazywa. Albo jest uległy, albo uskutecznia dominację z dołu i ciężko nazwać go uległym.

Tak czytając co napisałeś, zastanawia mnie czy jeżeli ktoś już odkryje w sobie tę uległość, da się z niej zrezygnować. Żyć zupełnie waniliowo, być szczęśliwym bez uszczerbku na psychice.

Offline

 

#30 2014-05-21 14:10:13

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Da się żyć, ale czegoś brakować będzie na pewno.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#31 2015-02-01 12:17:03

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Uległość wrodzona?

Hm.... szczerze? Może nie uległa od urodzenia, czy tam osobowość wrodzona...
Jednak ja wiedziałam że BDSM to to , zanim spróbowałam w waniliowym związku.
Normalne związki były jedynie potwierdzeniem przypuszczeń...
Także sama nie wiem .. może coś w tym jest.


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojeklasy.pun.pl www.slownik.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.liceum33.pun.pl