Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-03-28 20:23:03

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

"Master at Arms & Nobody's Angel" Kallypso Masters

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/60/d2/53/60d253937c93f262c2d5066e5a916ffb.jpg Książka opowiada historię trzech mężczyzn, których łączy nie tylko służba w Marines, ale również zamiłowanie do BDSM. Po powrocie z frontu i wielu dramatycznych wydarzeniach, wspólnie otwierają klub utrzymany w klimacie sado-maso. "Nobody's Angel" skupia się na historii jednego z nich. Podczas jednego z wieczorów w klubie Marc D'alessio ratuje nieznajomą dziewczynę z rąk nieodpowiedzialnego "domina". Jak można się było spodziewać, o dziewczynie ginie wszelki słuch. Po około miesiącu spotykają się w zupełnie "waniliowej" knajpie, gdzie Marc musi uratować niewiastę po razu drugi z rąk byłego-Pana i tutaj zaczyna się ich love story. Pech chce, że Marc jest Dominem z krwi i kości, a dziewucha zraziła się do klimatu w każdym aspekcie...

Całkiem przyjemne czytadło. Książka wyłącznie w języku angielskim, ale na tyle nieskomplikowana, że nawet ja sobie poradziłam Na plus zaliczam ilość opisów przemyśleń w stosunku do opisów seksu (to w ogóle po polskiemu jest ?).

Drugim plusem jest pokazanie BDSM jako preferencji, a nie zboczenia. Wśród postaci "praktykujących" znajdują się i Ci "zwichrowani" i Ci względnie normalni

Na minus - ciężko mi ocenić książkę z literackiego punktu widzenia, ale nawet z moim poziomem języka wydaje mi się dość uboga.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.bud.pun.pl www.scaletuning.pun.pl