Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-04-19 20:52:19

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Pokrzywy

Przeglądam forum i takiego tematu nie zauważyłam, postanowiłam założyć. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z pokrzywami? Jakie macie doświadczenia? Jakie wrażenia? Może ktoś podzieli się wrażeniami po pokrzywkowej chłoście? Jak sprawa wygląda jeśli chodzi o zejście śladów? Długo to trwa? 

Pan coś przebąkuje o pokrzywach ostatnimi czasy, a ja jakoś jestem sceptyczna. Nie jestem tak od razu na nie, ale nie mogę powiedzieć, żebym reagowała entuzjastycznie na ten pomysł.

Offline

 

#2 2015-04-20 10:06:49

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Pokrzywy

Pokrzywy nie są takie straszne
Sama panicznie się bałam jak mój Pan zaczął o tym wspominać, ale nie było to najgorsze doświadczenie.
Proponuję na kilka dni przed, zacząć brać wapno- spowoduje ono szybsze zniknięcie opuchlizny. W czasie chłosty odczuwałam delikatne szczypanie, gorzej było gdy chłosta się skończyła. Ciało potem nie wygląda zbyt ładnie... czerwone, opuchnięte i w ogóle. Śladów jednak na następny dzień nie ma w ogóle.

Offline

 

#3 2015-04-20 10:33:16

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pokrzywy

Dziękuję maleństwo. Już na następny dzień? Jak ja bym chciała, żeby i mi tak szybko ślady zniknęły. Wypróbuję z wapnem tak, jak radzisz. Ciekawa jestem na ile to faktycznie zasługa wapna, a na ile właściwości skóry. Bo to chyba też od tego zależy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubr.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl