Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-03-12 10:24:47

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Dzieci w związku BDSM

Taki link,  podesłała mi znajoma:

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,132748, … _maso.html

Wiem,  że nie tylko ja ma dzieciaki
Co myślicie o tym artykule?  O rodzicach? I ich postępowaniu...

Offline

 

#2 2015-03-13 21:22:13

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Na wyznanie o zdjęciu w salonie otworzyłam usta i nie zamykam. Przecież 12 letnie dziecko to już całkiem sporo rozumie... Przecież to ten czas, gdy po kryjomu zaczyna się czytać, oglądać, "badać" pewne... rzeczy. Rodzice niech się bawią, życzę dużo szczęścia, ale nie sądzę, żeby to nie wpłynęło w żadnym stopniu na psychikę czy nawet późniejsze preferencje ich dziecka.

Offline

 

#3 2015-03-14 11:53:41

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dzieci w związku BDSM

Nie wiem, nie mam dzieci, ale patrząc na to jak pokręcone wychodzą dzieci "normalnych" rodziców, to współczuje chłopakowi.

Z drugiej strony to jest (chyba) tak, że nigdy nie wiadomo czy podjęcie takiej czy innej decyzji wpłynie na dziecko pozytywnie czy negatywnie. Zachęcając dziecko do czytania można go zarazić pasją, albo zrazić do tego stopnia, że do ostatniej klasy szkoły średniej nie tknie nawet książki. Dlatego nie wiem czy jest tutaj odpowiedź prawidłowa...

Z drugiej strony ja to widzę w ten sposób. Dziecko powinno wiedzieć czym jest seks, jak to wygląda i po co to jest (teoretycznie). Ale wcale nie powinny się po domu walać wibratory.

Offline

 

#4 2015-03-16 18:43:40

nieskonczona

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 74
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Dla mnie to jest przesada Z dzieckiem trzeba rozmawiać i uświadamiać w pewnych kwestiach, ale naprawdę nie musi wiedzieć, w co bawią się jego rodzice w sypialni. Sama mimo że jestem dorosła i mój stosunek do bdsm jest jaki jest, to naprawdę nie chciałabym zobaczyć takie zdjęcia w swoim domu Na samą myśl mną wzdryga...

Offline

 

#5 2015-03-24 11:09:10

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Mnie osobiście bardzo zaskoczyła postawa rodziców. Wszystko ma swoje granice, i wszystko należy robić z umiarem oraz licząc się z konsekwencjami. Nie wyobrażam sobie, żeby nasi synowie mieli wgląd w nasze życie seksualne. Owszem, widzą jak mama i tata się całują i przytulają, starszy pyta już czym jest seks. Ale nie mam zamiaru uświadamiać go na temat tego jakiego rodzaju seks uprawiają jego "starzy". Jestem za komunikacją z dzieckiem. Chłopcy wiedzą, że są rożne religie- a każda jest dobra, że są różne orientacje seksualne- i każda jest dobra, no ale jakby nie było: rodzice to rodzice, a nie koledzy i koleżanki. Linczować nikogo bym nie chciała, bo nie o to chodzi- w sumie każdy może wychowywać swoje dzieci jak chce. Ja tylko nie rozumiem postawy tej dwójki.

Offline

 

#6 2015-03-28 15:07:46

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dzieci w związku BDSM

Szczerze powiedziawszy, dla mnie to wygląda trochę tak: "nie można było mówić o seksie w domu, więc moje dziecko będzie wiedziało co i jak". Z moich doświadczeń wynika, że zawsze próba rekompensaty prowadzi do absurdu - babcia lała moją mamę, mnie mama nie dotknęła nawet jak mi się wyraźnie należało ;p

Offline

 

#7 2015-04-24 09:43:30

coma252

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Mię to trochę dziwi że oni to wszystko trzymają przy dziecku, potem jak dziecko dorośnie i dowie się doczepo to wszystko jest nie będę mile tego wspomina.

Offline

 

#8 2015-04-24 10:10:08

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dzieci w związku BDSM

Czy ja wiem? Ciężko stwierdzić jakie będą odczucia dziecka w tej kwestii. Bardziej byłabym skłonna stwierdzić, że nie będzie mu to odpowiadać, teraz kiedy ma te 12(?) lat - coś tam już o seksach wie, a tu się okazuje że mama i tatuś to są jacyś inni niż wszyscy. Nie mówiąc już o tym, że mają po mieszkaniu porozstawiane zdjęcia (dobrze pamiętam?) to jak tu zaprosić kolegów do domu...

Offline

 

#9 2015-04-24 14:56:57

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Dla mnie podstawa tych rodziców jest nie do przyjęcia. Nie jestem pruderyjna. Uważam, że z dziećmi powinno się otwarcie rozmawiać o seksie i o tym, że różne są preferencje seksualne itp. Ale należy dziecko w temat wprowadzać powoli, stosownie do wieku. A nie z grubej rury. To po pierwsze. Można i nawet trzeba powiedzieć dziecku w pewnym momencie o tym, że preferencje seksualne bywają różne, różne są modele życia seksualnego, czy w ogóle związków. Mniej i bardziej powszechne, czy kontrowersyjne. Ale wiedzę trzeba powoli dawkować i stopniować.

Zdjęcia porozstawiane po mieszkaniu to już dla mnie gruba przesada. Czemu to ma w ogóle służyć? Nisza słusznie zauważyła - jak tu kolegów zaprosić? Zwłaszcza, że trzeba pamiętać - zdecydowana większość społeczeństwa wciąż uważa temat seksualności i wszelkie pokrewne za tabu. I mało który rodzic z dzieciakiem otwarcie rozmawia o takich kwestiach, tak zwyczajnie. A co dopiero o BDSM. Potem przyjdzie takie dziecko do tego domu i co? Dla takiego dzieciaka to może być szok i krzywda nawet, a i pewnie większa afera będzie.

Poza tym, dla mnie osobiście (pomimo mojego stanowiska, że o seksie trzeba otwarcie rozmawiać, a nie się czerwienić i robić z tego temat tabu) nie do przyjęcia jest opowiadanie, pokazywanie swojego stylu życia seksualnego dzieciom... Czy wręcz zwierzanie się z niego, obchodzenie się z nim. Uważam, że dzieci (niezależnie od wieku, nawet te dorosłe) nie powinny i nie muszą znać szczegółów małżeńskiej alkowy swoich rodziców. Nic im do tego. I taka wiedza nie jest im do szczęścia potrzebna.

Offline

 

#10 2015-04-24 16:10:19

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Dzieci w związku BDSM

Niebieskooka, skąd wiesz - może oni z nim zaczęli gadać jak miały miał 4 latka

Offline

 

#11 2015-04-24 16:15:02

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dzieci w związku BDSM

Nisza może... Ale jak dla mnie 12 latek jest jeszcze za młody by wtajemniczać go w temat BDSM i innych równie kontrowersyjnych sposób życia seksualnego... To jest właśnie kwestia dostosowania informacji do wieku. No i sposobu jej przekazywania.

Ostatnio edytowany przez niebieskookasu (2015-04-24 16:15:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.bud.pun.pl