Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2015-04-27 11:51:35

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Niebieskooka Su

To może i ja zaproszę do siebie, jeśli ktoś ma ochotę. Blog dopiero wystartował, więc na razie zbyt wiele tam nie poczytacie, ale już niebawem.

http://niebieskookasu.blogspot.com/

Ostatnio edytowany przez niebieskookasu (2015-04-27 11:51:47)

Offline

 

#2 2015-04-27 12:03:31

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Niebieskooka Su

Z jakiegoś powodu nie mogę Cię dodać do rrs'a. Jesteś na bloggerze, więc pewnie masz to gdzieś ustawione? Świadomie ?

Offline

 

#3 2015-04-27 13:40:08

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Niebieskooka Su

Nie, nic nie grzebałam... Może to chwilowe niedomaganie bloggera? Nawet nie znam się na rss.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adsumus.pun.pl www.laetatio.pun.pl www.forumquendi.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl www.tempusnostrumest.pun.pl