Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com
  • Index
  •  » Blogi
  •  » przesiąknięta uległością

#1 2015-07-25 15:50:18

 melisa

Nowy użytkownik

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 8
Punktów :   
WWW

przesiąknięta uległością

Więc i ja zapraszam do siebie...wiele nie ma , dopiero zaczynam kiedyś trzeba
http://przesiaknietaulegloscia.piszecomysle.pl/

melisa


żyję by służyć...służę by żyć...

Offline

 

#2 2015-07-25 22:20:15

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: przesiąknięta uległością

Czemu duża część wpisów jest zahasłowana? Znaczy... Rozumiem, że może być, tylko jeżeli się dzielisz to zakładam że blog przechodzi na publiczny?

Offline

 

#3 2015-07-25 23:09:21

 melisa

Nowy użytkownik

Skąd: śląsk
Zarejestrowany: 2015-07-25
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: przesiąknięta uległością

ponieważ te wpisy są dedykowane tylko Jednej Osobie


żyję by służyć...służę by żyć...

Offline

 

#4 2015-10-06 00:04:42

 zoya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: przesiąknięta uległością

Meliso, zapraszasz do czytania swojego bloga, umożliwiłaś umieszczanie komentarzy pod kolejnymi wpisami, więc i ja zajrzałam, a nawet podjęłam dyskusję pod jednym z Twoich wpisów.

Niestety, ucięłaś mi możliwość polemiki, ponieważ opublikowałaś swoją odpowiedź na mój komentarz, wypaczając sens moich słów, jednak już nie dałaś mi szansy tego sprostować. Nie zdecydowałaś się opublikować mojej odpowiedzi! Oczywiście, mój komentarz nie zawierał żadnych obraźliwych czy też niestosownych treści, niezgodnych z netykietą, odwoływał się raczej do Twojego poczucia taktu i delikatności w formułowaniu opinii i ocen.

Nie bardzo rozumiem, jaki sens ma otwieranie możliwości dyskusji, a później cenzurowanie jej tam, gdzie komentarze są niewygodne. Moim zdaniem prowadzenie bloga z możliwością komentowania wpisów po prostu wymaga konsekwencji.

Uznałabym za uzasadnione ocenzurowanie mojej wypowiedzi, gdyby dotykała ona w jakiś sposób Twojej intymności i prywatności - każdy ma prawo chronić te sfery swojego życia. Jednak, mój komentarz nie dotyczył Twoich prywatnych spraw i osobistych odczuć, ale sposobu kreowania przez Ciebie wizerunku niewolnic, w poście, gdzie podjęłaś się zdefiniowania i klasyfikacji różnych uległych postaw.
Próbowałam przekonać Cie do dokończenia naszej wymiany poglądów i umożliwia mi sprostowania Twoich słów, nie odpowiedziałaś jednak na żadną z form kontaktu

Mam nadzieję, ze jednak zmienisz zdanie i powrócisz do dobrej praktyki szanowania głosów w dyskusji.

Offline

 

#5 2015-10-06 00:24:22

UległaSuka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: przesiąknięta uległością

Hej,

Mój Pan na razie nie wpadł na zadanie mi pisania bloga , ale dziś dostałam piękną smycz. Czerwoną, pasuje do mojej obroży i czuję się w niej doskonale, jakby wszystko znalazło swoje właściwe miejsce.

pozdrawiam, a bloga poczytam

Offline

 
  • Index
  •  » Blogi
  •  » przesiąknięta uległością

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamanword.pun.pl www.orksworldrp.pun.pl www.cagiva.pun.pl www.boxmanager.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl