Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-08-01 19:19:33

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Otyłość

Mam takie nietypowe pytanie. Co uważacie o otyłych kobietach chodzących w sukienkach? Znaczy nie oczekuję odpowiedzi: "są głupie" Bardziej chodzi mi o to, czy osoby otyłe (kobiety) waszym zdaniem powinny unikać jak ognia sukienek i odsłoniętych nóg a na długie spodnie skazane są aż do zrzucenia zbędnych kilogramów czy jednak wygląda to po ludzku...?

Offline

 

#2 2014-08-02 13:09:55

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Otyłość

Ja osobiście uważam ze ubiór, krój i kolorystyka musi byc dopasowana do sylwetki kobiety. Mysle ze nie ma znaczenia czy kobieta z nadwaga czy szczupła. Wszystko adekwatnie do proporcji. Oczywiście Extra mini u kobiet z otyłością moze niekoniecznie


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#3 2014-08-02 14:24:05

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Otyłość

No właśnie o tym mówię. Leginsy to też nie najlepszy pomysł.

Offline

 

#4 2014-08-02 17:03:41

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Otyłość

Zgadzam się z lajlą, jeżeli krój sukienki jest dopasowany do sylwetki takiej kobiety czyli - uwydatnione są atuty, a zasłonione niedoskonałości, to wszystko powinno być w porządku, gorzej jeżeli kobiety naprawdę nie zdają sobie sprawy ze swojej figury i na siłę wciskają się w miniówki S, wygląda to fatalnie

Offline

 

#5 2014-08-02 21:22:03

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Otyłość

Jeśli kobieta dobiera odpowiedni krój, długość i rozmiar do wagi to czemu nie. Według mnie większość sukienek wygląda nawet lepiej na kobietach z krągłościami (rozmiar 38-40).

Offline

 

#6 2014-08-03 12:46:41

Lindsey

Starszy użytkownik

49328779
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 182
Punktów :   

Re: Otyłość

Dokładnie, odpowiednio dobrana jest super opcją...
W końcu nie każda kobieta jest otyła bo codziennie je w Maku.
Więc dlaczego miałaby być pozbawiona przyjemnosci chodzenia w sukienkach?
Odpowiedni dobór i wwszystko

Offline

 

#7 2014-08-03 19:03:31

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Otyłość

Puszyste kobiety najczęściej lepiej wyglądają w odpowiednio dobranych do figury sukienkach (lub spódnica+bluzka) niz wiecznie w spodniach.
Co do leginsów sie mylisz- matowe leginsy (byle nie w wielkie wzory) plus tunika to świetna opcja.


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#8 2014-08-03 21:49:19

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Otyłość

Co do leginsów... Według mnie to znowu kwestia doboru rozmiaru. Można dobrać takie które nie będą opinały każdej grudki celulitu i już jest 100 razy bardziej estetycznie. Co kto lubi

Offline

 

#9 2014-08-03 22:52:00

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Otyłość

Według mnie leginsy na wielkich dupach, mówiąc brzydko, zawsze będą wyglądać co najmniej nie estetycznie. Choćby nie wiem jak zarąbiste były

Offline

 

#10 2014-08-04 22:14:39

 alamajka

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-25
Posty: 91
Punktów :   

Re: Otyłość

Nisza, bo leginsy to nie spodnie! W nich ma nie być widać tyłka!!! (i to niezależnie od rozmiaru odwłoka!!!!).


Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Offline

 

#11 2014-08-04 22:19:51

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Otyłość

Leginsy to nie spodnie. Ale są obcisłe. I podkreślają KAŻDĄ niedoskonałość bez wyjątków. Tylko idealne dupy i idealne nogi mogą nosić leginsy.

Przynajmniej takie jest moje zdanie. I mówię to z pominięciem oceny mojej własnej dupy, która jak wiadomo byłaby nieobiektywna

Offline

 

#12 2014-08-05 09:22:39

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Otyłość

Ideały są nudne.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#13 2014-08-05 11:21:42

malenstwo

Gość

Re: Otyłość

Lubię kobiety w sukienkach Nawet jak maja troche ciała tu i ówdzie. I wg mnie czasami lepiej wygladaję te trochę grubsze jak założa sukienke niz chudzielce, na których prawie kazdy ubiór wisi jak na kołku   drazniace są natomiast leginsy spod których widać cellulit!!! No i uważam, że w sukienkach trzeba umieć chodzić- czego ja nie potrafię, więc jestem fanką jeansów i szortów

 

#14 2015-02-01 15:17:18

 Borealiss

Użytkownik

Skąd: Niemcy
Zarejestrowany: 2015-01-31
Posty: 48
Punktów :   

Re: Otyłość

Jeśli jest się na pewnym punkcie przeczulonym to choćby nie wiadomo co się na siebie założyło, zawsze będzie się myśleć o tym i przesadnie zwracać na to uwagę.
Ogólnie miałam przez pewien okres kompleks wielkiego tyłka... później musiałam go zaakceptować , nic nie poradzę że wieczorem wszystko smakuje dużo lepiej , ale z biegiem czasu tyłek trochę zmalał  a i okazało się że moje wyobraźenie o tyłku było znacznie większe niż w on sam w rzeczywistości.


Co do kobiet otyłych , to zależy o jakich mówimy . Kobieta otyła otyłej nie równa.
Jest kobieta - przy kości , puszysta , otyła, misio, wieloryb, sumo, " o boże nie patrzę "... i td.

Nie będę ukrywać że lubię zawiesić oko na zgrabnej kobietce, a sama też przy swoim wzroście gdy dobijam do Wagi 67 i wzwyż zaczynam się mieć za grubaskę .  Może trochę nam zmącono wodę przez napastliwą modę " na szkieletora".

Ale jeśli jest się otyłym , i nie ma się zamiaru nic z tym zrobić , to trzeba było się doinformować jak się ubierać by tego jeszcze dodatkowo nie uwydatniać ,ale by przy tym zachować osobistą wygodę i jako taką elegancję .


Czasem wolność jest w stanie zniewolić mnie najbardziej.

Offline

 

#15 2015-02-03 20:47:25

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Otyłość

Przejrzałam jeszcze raz ten wątek przy okazji postu Borealiss i jedna rzecz mi się narzuciła - kobieta w rozmiarze 38-40 to jeszcze nie kobieta otyła. Chyba, że ma poniżej 150 cm wzrostu.

I druga rzecz, ostatnio przyglądam się brytyjskim fankom sukienek w rozmiarze xxl i kurcze nadal uważam, że to zły pomysł. Wystający brzuch, celulit na wierzchu, nogi daleko poza granicami estetyki. Nie, nie i jeszcze raz nie... Mnie się to po prostu nie podoba.

Borealiss, nie wiem ile masz wzrostu, ale ja przy 157 również nie do końca dobrze się czuje dobijając do 67 kg. Zresztą przy moim wzroście jedyna słuszna i akceptowalna waga to 55-65. Potem zaczynają się schody.

Offline

 

#16 2015-11-22 19:22:50

 Ianus

Nowy użytkownik

54514222
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2015-11-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Otyłość

nisza_E napisał:

Według mnie leginsy na wielkich dupach, mówiąc brzydko, zawsze będą wyglądać co najmniej nie estetycznie. Choćby nie wiem jak zarąbiste były

To kobiecy punkt spojrzenia
Męski jest trochę inny...
Duża pupa ma swoich fanów - zwłaszcza uległych. Jest atrybutem dominacyjnym.
W dodatku, w leginsach wygląda troche wulgarnie co dodatkowo podkręca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scaletuning.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bud.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl