Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-09-29 20:22:57

147

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-27
Posty: 7
Punktów :   

Czy się depilować przed spotkaniem?

Nurtuje mnie pytanie: czy kobiety wolą owłosionych czy wydepilowanych mężczyzn. Obecna panie nie wymaga depilacji ale z innymi różnie jest.
Sam nie lubię jak kobieta ma włosy w innych miejscach niż głowa, ale czasami mam ochotę na taką, która miała by zarośniętą cipkę i odbyt. Czy lubcie się depilować w dolnych partiach?

Offline

 

#2 2014-09-29 21:21:33

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Jeżeli chodzi o moje preferencje to ja osobiście nie lubię jak mężczyzna ma włosy wokół penisa/ na penisie.

Co do włosów na reszcie ciała, to osobiście lubię owłosionych facetów, ALE... Nie na plecach. Nie trawię u faceta włosów na plecach. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby mój facet np. nie miał włosów na nogach, albo pod pachami. Broda według mnie jest jak najbardziej seksi.

Odbyt nie ma dla mnie znaczenia, bo nie zaglądam w tamte okolice.

Aczkolwiek wydaje mi się, że w ankiecie zostało zadane trochę niewłaściwe pytanie. Bo tak w sumie to co za różnica czy w BDSM czy nie w BDSM? Dla mnie bez względu na to, czy tyczy się to waniliowego seksu czy nie, to mam takie konkretne preferencje.

Pytanie czy się lubię depilować... Hm... Może inaczej - nie lubię być zarośnięta A depilować się w miejscach intymnych nie cierpię. Długo trwa, jak się jest takim ciapciakiem jak ja, to wiecznie pozacinana chodzę, a potem jak odrasta to swędzi jak jasna cholera. Wiem, leniuch ze mnie. Ale fanką nie jestem

Wiem, że mężczyźni mają zróżnicowane do tego podejście, aczkolwiek ciekawi mnie pewien aspekt. Otóż męski zarost w okolicach intymnych dla mnie jest wyłącznie związany z higieną, estetyką i mówiąc oględnie zapachem. Natomiast u mężczyzn to chyba działa trochę inaczej, mylę się?

Offline

 

#3 2014-09-30 20:14:41

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Owłosienie u mężczyzny w ogóle mi nie przeszkadza. Wolę kiedy te intymne jest "ujarzmione", ale jeśli nie nie jest to dla mnie wielka tragedia.

Osobiście nie lubię się depilować, ale robię to regularnie, bo jakikolwiek nadprogramowy włosek sprawia, że czuję się nieatrakcyjna. Nie mam z góry narzucone co ma być, a co nie ma być ogolone ;P

Offline

 

#4 2014-09-30 20:22:33

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Ja mam akurat szczęście do kłaczków wędrowniczków. Człowiek chciałby sprawić Panu przyjemność a tu co chwila trza kłaczory z buzi wyciągać Nie nie, nie dla mnie taki atrakcje

Offline

 

#5 2014-09-30 20:52:47

young_slave

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Feee

Mam podobne przygody tyle, że z sierścią czworonożnego przyjaciela. Do buzi (w między czasie dotknę ręką podłogi), do ręki, do buzi... i pół psa w ustach.

Offline

 

#6 2014-09-30 21:12:15

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Hmm... "do ręki, do buzi, do ręki, do buzi" Ale ze mnie zboczuuuuch

Offline

 

#7 2014-10-01 10:00:37

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

... i jeszcze psa...?
Toż to zboczenie pierwszej wody.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#8 2014-10-29 09:22:01

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Ja osobiście wole wydepilowane miejsca intymne z racji higieny, ale czasem w spontanicznej sytuacji można zrozumieć brak przygotowania ,to nie odstrasza (kwestia człowieka i konsensualnych ustaleń) ale.. cóż - to nie zmienia faktu ze pluć włosami nie lubię


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#9 2014-11-03 08:34:09

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

...ciało tak gładkie, że dłoń ślizgając się po nagiej skórze podbródka w dół zatrzymuje się bez przeszkód dopiero głęboko między pośladkami...

Pełna depilacja czyni kobietę jeszcze bardziej nagą, bardziej bezbronną. I posągowo piękną.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#10 2014-11-05 20:06:43

 chococarmel

Dyskutant

Skąd: Mazowieckie
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 338
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Ja osobiście lubię owłosionych facetów, jest to poniekąd dla mnie pewien dowód męskości. A w okolicach intymnych hmm.. tak jak określiła to Young -'ujarzmione', ale nie zlikwidowane do końca

Co do płci damskiej - lubię ogolone, sam przebieg nie jest przyjemnością i to w dodatku, że dość często trzeba go powtarzać ale lepiej się czuję po tym nieznośnym procesie. I nie ma co ukrywać, że w takim wydaniu podobamy się 90% facetów, więc cóż... czego się nie robi dla mężczyzny

Offline

 

#11 2015-02-02 20:27:39

 Pan M

Użytkownik

Skąd: woj. Łódzkie
Zarejestrowany: 2014-05-06
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Nie wyobrażam sobie, żebym miał depilować nogi. Jak padło już tutaj określenie, ja sam mam "ujarzmione" owłosienie w okolicach intymnych.


Porażką nie jest upaść. Porażka jest upaść i się nie podnieść.

Offline

 

#12 2015-02-03 21:34:21

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Nie wyobrażam sobie, żeby mój partner miał wydepilowane nogi. No chyba że miałby cycki, pochwę i zero penisa.

Offline

 

#13 2015-02-11 09:29:58

malenstwo

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 81
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Ja kiedyś zaproponowałam mojemu, żeby ogolił się pod pachami.
Zapytał, czy malować też ma się zacząć
Nie wyobrażam sobie natomiast golenia nóg u mężczyzny. Chyba, że byłabym dominująca i chciałabym delikwenta ukarać w taki sposób- jeżeli oczywiście odebieralby to jako upokarzajace

Offline

 

#14 2015-02-11 10:37:04

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Jakbyś go chciała ukarać, to lepszym rozwiązaniem byłoby wydepilowanie okolic odbytu Chociaż to bardziej fizyczna kara niż samo upokorzenie

Offline

 

#15 2015-02-15 22:54:46

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Mi owłosienie u faceta generalnie nie przeszkadza. To zależy gdzie. Bo na przykład owłosienia pod pachami nie znoszę. Ale już owłosiona klata podnieca mnie bardzo. Czasami trochę mnie rytuje jak obciągam Panu i "w gratisie" pełno kłaczków dostaję. Ale... W sumie nigdy nie drażniło mnie to jakoś drastycznie.

Offline

 

#16 2015-02-19 20:47:39

Dorcas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

nisza_E napisał:

Jakbyś go chciała ukarać, to lepszym rozwiązaniem byłoby wydepilowanie okolic odbytu Chociaż to bardziej fizyczna kara niż samo upokorzenie

Nie do końca bym sie zgodził ;-)

Ja uwazam ze mężczyzna musi byc owłosiony. Ja jestem wygolony lub wydepilowany w kilku miejscach.  Reszta jest przycieta. Lubie czuc komfort jak partnerka lub uległa zadowala mnie oralnie a ja mam gładką skórę. Co do kobiet lubie jak sa gładkie.

Offline

 

#17 2017-02-28 16:51:35

valkiria

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czy się depilować przed spotkaniem?

Dla mnie  facet musi być wydepilowany , ponieważ nie raz zdążyło mi się mieć w ustach włosy chłopaka co nie było przyjemne. Co do klatki piersiowej to nie przeszkadza mi to , ale natomiast pachy jak i bardzo.

Ostatnio edytowany przez valkiria (2017-02-28 16:53:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zubr.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl