Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com
  • Index
  •  » FemDom
  •  » Młody i niedoświadczony szuka dominy

#1 2017-06-06 14:22:36

 mlodygd

Nowy użytkownik

62906192
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2017-06-06
Posty: 2
Punktów :   

Młody i niedoświadczony szuka dominy

Witam, poszukuję na tym forum kogoś z kim będę mógł zrealizować swoją długo wyczekiwaną fantazję. Chciałbym poznać dominę, wobec której byłbym całkowicie uległy i która zechciałaby wprowadzić mnie w te klimaty. Mieszkam w Gdańsku, mam 21 lat, niebawem kończę studia. Jestem miłym, szczerym i godnym zaufania mężczyzną, nie interesują mnie jednorazowe przygody (tu sesje) czy przelotne romanse, a szukam kogoś do dłuższej znajomości opartej na zaufaniu... tak to słowo klucz, bez tego dalej się nie ruszy. Tylko przez zaufanie jestem godowy oddać się całkowicie i jestem skory do spróbowania wielu perwersji i dewiacji, ale dokładne preferencję podam osobom zainteresowanym

Coś jeszcze o mnie, co powinienem nadmienić to to, że jestem prawiczkiem. Nie spotkałem jeszcze odpowiedniej do tego osoby, dlatego liczę, że tutaj się takowa znajdzie Nie chciałbym, żeby to na starcie mnie skreślało, każdy kiedyś zaczynał. Poza tym słucham nałogowo muzyki, lubię sporo gatunków, ale dominującym jest ciężki metal. Lubię też fantastykę, to moja pasja, czytam książki, gram w rpg czy gry pc, mam trochę swoich hobby.

Jeżeli znajdzie się na tym forum osoba, która będzie zainteresowana poznaniem mnie, to zapraszam do rozmowy ^^

Offline

 
  • Index
  •  » FemDom
  •  » Młody i niedoświadczony szuka dominy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zs24torun.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bud.pun.pl