Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2017-03-03 13:26:25

avox

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-03-03
Posty: 2
Punktów :   

potrzebna pomoc?

Jako ze zbliza sie moment podjecia decyzji o wybraniu sie na 1 sesji mam bardzo wazne pytanie.Czy starac sie szukac doswiadczonej dominy ktora wprowadzi mnie w ten temat czy szukac rownie niedoswiadczonej jak ja zeby wspolnie poznac temat. prosze o pomoc!

Offline

 

#2 2017-04-03 18:07:56

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: potrzebna pomoc?

Będąc szczerą nie do końca wiem jak to wygląda w przypadku dominacji kobiet (nie raz już okazywało się, że wbrew pozorom dominacja kobiet i mężczyzn znacznie sie różnią), aczkolwiek gdybym takiej rady miała udzielić uległej kobiecie (szukającej domina) to powiedziałabym, że doświadczenie w tej kwestii jednak góruje. Z doświadczeniem przychodzi to, że w różnych sytuacjach taka osoba już się znalazła i jest w stanie lepiej zareagować w przypadku jakiegoś problemu (do których przy sesji, zwłaszcza z nową osobą, okazja jest na każdym kroku).

Offline

 

#3 2017-09-03 15:26:27

Natally

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-09-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: potrzebna pomoc?

moim zdaniem lepiej zaczynać z kimś doświadczonym. zawsze lepiej uczyć się od najlepszych,a w tym przypadku to ma na pewno duże znaczenie. początkowe sesje z doświadczoną dominą pozwolą ci lepiej zrozumieć istotę, a mocny i pewny siebie   nauczyciel sprawi, że skupisz się na najważniejszych elementach.

Offline

 

#4 2017-11-22 17:15:40

Najwspanialszy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: potrzebna pomoc?

Cześć ,chetnie porozmawiam z doświadczoną kobietą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.bud.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.zs24torun.pun.pl