Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-04-12 03:08:12

 Slodko-Ostry

Nowy użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2018-04-05
Posty: 3
Punktów :   

Poznaj Mnie

Witaj kociaku, ukleknij przede mna. Zepnij wlosy w kitke, popraw korek analny zeby ogonek ladnie lezal, połóż rece na kolanach i posluchaj.

Mam na imie Łukasz, mam 31 lat i trafilem tutaj poniewaz szukam wlasnie Ciebie. Pieknej, oddanej, bezwglednie poslusznej i wiernej kotki. Podnieca mnie gdy w zupelnym milczeniu sluchasz mnie patrzac mi w oczy z zainteresowaniem co tym razem Cie czeka i starajac sie jak najmniej mrugać.

Moja niezglebiona wyobraźnia zawsze bedzie wzbudzac w Tobie podniecenie i chec zadowolenia mnie. Nie jestem Panem na raz, chce zaopkiekowac sie Toba na zawsze. Latwo sie przywiązuje wiec jezeli pragniesz mnie zgłębiać to mogę byc tylko Twoj.

Chce abysmy zbudowali szczesliwy zwiazek, oparty na milosci, zaufaniu, szacunku, wiernosci, wspolnych zainteresowaniach i niesamowitym seksie. Musisz wiedzieć, ze od teraz kazda z Twoich dziurek nalezy do mnie. Moj penis najczesciej bedzie penetrowal Twoje gardlo i odbyt poniewaz to najbardziej lubie. Seks w cipke bedzie swoista nagroda dla Ciebie, prezentem i od czasu do czasu tez Ci go dam.
Lubie doprowadzac Cie do ekstremalnych doznan wiec raz na jakis czas bede wywolywal u Ciebie wymioty poprzez penetracje gardla penisem. To piekny widok gdy pod przysznicem wymioty cofaja Ci sie do ust a Ty odchylasz glowe do tylu i pozwalasz im powoli wyplywac i splywac po szyi, piersiach i brzuchu. Ale uwaga, wymiotujesz tylko chwile po wypiciu duzej ilosci wody i np gestego koktajlu, wtedy jest bardzo przyjemny zapach.
Jako moja ulegla bedziesz rowniez czasami moim pisuarem. E zaleznosci od tego na co mam ochote bede oddawal mocz do Twoich otwartych ust, gardla, na Twoje cycki, twarz, wlosy lub nawet do szklanki zeby zobaczyc jak go wypijasz z wdziecznoscia.

Co do mojej spermy to jest ona dla Ciebie najwieksza nagroda i kochasz jej smak ale nic nie cieszy Cie tak jak to gdy np dojde na Twoje wlosy, na Twoja twarz lub prosto do Twoich otwartych oczu. Wtedy nie wycierasz jej tylko dumnie chodzisz tak jak najdłużej.

To tylko ułamek moich oczekiwan i pomyslow ale musisz tez wiedziec ze od czasu do czasu Twoj Pan nabierze ochoty na to abys zalozyla pas z penisem i zebys to Ty spenetrowala moj odbyt a moze uzyjemy dlugiego, dwustronnego dildo, jeden koniec wlozymy w Twoj odbyt, drugi w moj i tak bedziem sie pieprzyc?

Twoim pierwszym zadaniem jest napisanie do mnie, przedstawienie sie oraz poproszenie abym przeslal Ci przykazania, ktorych nauczysz sie na pamięć.

Ostatnio edytowany przez Slodko-Ostry (2018-04-12 10:39:48)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogowisko.pun.pl www.kadry.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.bap-poland.pun.pl