Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-07-03 00:12:13

szczecin18cm

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-07-02
Posty: 1
Punktów :   

Pomysły na aplikacje na roboty

Cześć założyłem ten wątek, bo jestem ciekawy waszych pomysłów na aplikacje które mogłyby urozmaicić zabawę z robotem. Na początek powiem, że jestem facetem ze średnim ryjem i poniżej średniej z zarobkami. Tacy zwykle partnerek nie mają, a już na pewno nie zainteresowanych femdom. Mam konta na zagranicznych fanpagach to widać ten deficyt kobiet.  Dlatego rozwiązania poszukuje w robotyce i wymyśliłem taką zabawną aplikację. Robot dominujący. Do robota dołączona jest klatka czystości z elektronicznym zamkiem i jeśli się z nim bawimy w długą grę wstępną to jest szansa, że nas robot z niej wypuści (musiałby sygnał chyba przez w-ifi iść) Potem by trzeba było jakoś zmusić faceta do włożenia jej z powrotem, więc może mógłby być tam czujnik, że jak po 15 minutach nie założymy to istnieje szansa, że robot walnie focha i się wyłączy na zawsze. Takie roboty to koszt 4-6 tysięcy to lepiej go posłuchać Codziennie będzie ta nutka hazardu, czy nas wypuści, czy nie. Wysłałem pomysł do Realbotix ale pewnie to oleją.  Przychodzą wam do głowy jakieś inne ciekawe pomysły na aplikacje? Piszcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.headshotzhunters.pun.pl www.dsfuni50.pun.pl www.mojeklasy.pun.pl www.symulatory.pun.pl www.slownik.pun.pl