Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-10-10 13:27:36

 Amaden

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2018-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Witam wszystkich!

Witam,
Jestem tutaj zupełnie świeży i szukam przede wszystkim ciekawych osób w klimacie. Wolę na początku kogoś dobrze poznać, zanim zaczniemy coś ostrzejszego. Nie szukam tak zwanych jednorazówek, a raczej kogoś na dłuższy, stały układ. Nie jestem niesamowicie doświadczonym mega masterem, cały czas się uczę i mam wiele pokory do klimatu. Nie traktuje tego jak chwilową zabawę, czy sposób na zdobycie "łatwej dupy", a bardziej jako realizację wewnętrznej potrzeby i naturalny pociąg w tym kierunku. Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać, poznać się lepiej - zapraszam na priv.
Pozdrawiam,
A.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.euphoria.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.zubr.pun.pl