Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-10-24 22:58:09

zbitadupcia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-24
Posty: 1
Punktów :   

wreszcie mogę to powiedzieć! :)

Hej!

Jestem tu nowa, mam nadzieję, że może zostanę na dłużej i wreszcie będę miała z kim pogadać o seksie W TYM klimacie. Dla "normalnych" albo byłabym dziwka (mimo ze miałam i mam w życiu jednego faceta, hehe), albo mój mąż katem. A tu pewnie znajdę fajną atmosferę rozmów:)

Trochę o mnie - babka po 40stce, mezatka od ponad 20 lat, maz naście lat starszy i bardzo dominujący w życiu i w łóżku:D
Nick wybrałam na podstawie mojego obecnego stanu - oberwałam porządnie po dupie za zapomnienie o anty na rzecz picia wina, teraz leze z czerwonym tyłkiem do góry i boje sie iść do ciepłej kąpieli.
Na dodatek mam karę - maż chce przez cały tydzień korzystać z drugiej dziurki a tej pierwszej nawet nie dotykać już nie pierwszy raz mi cos takiego wymyślił - analnie nie dojdę, on cipki nie dotknie, a w dupke jednak zawsze troche boli - kara jego zdaniem doskonala

Związek tworzymy chyba specyficzny (albo i nie) - maz dominuje, ale jest bardzo opiekuńczy i wyrozumiały, seks nie zawsze jest w klimacie (ale to maz decyduje czy, kiedy, jak i czy dojde) i ten klimat jest bardziej soft (albo na pograniczu?) - lubimy np.wiązanie ladna wstazka ale łańcuch odpada, z kolei łańcuszek (kolia a'la obroża i łańcuszek a'la smycz) jak najbardziej tak. Estetyka jest dla mnie wazna, tak mi przyszło do głowy.
Nie wiem czy jestem bdsm 24/7 bo pracujemy razem i w pracy jest pełne partnerstwo ale w życiu prywatnym jest tak ze maz mnie skarci (przetrzepie tyłek) jak przeginam.

Ogólnie lubimy (jak widać) spanking, anal, dp z wibratorem, face fucking, klamerki do sutków, wiązanie, klapsy w cipke, korki w dupce (mam nawet z ogonkiem! ), wosk, kneble (ten do ptaka jest świetny).
Ale chyba najwazniejsza jest dla nas dominacja psychiczna. Czekanie na lanie w nerwach, blaganie o seks, masturbacja "na rozkaz" np na stole, zawstydzanie mnie (to maz kocha, a mnie oko w oko łatwo zawstydzić).
Wreszcie mogę to powiedzieć wprost jak nigdy - uwielbiam nie mieć nic do powiedzenia, byc uzywana, rżnięta a jednocześnie wiedzieć ze tylko mnie rżnie (i kocha) - taki zaszczyt bycia jedyna ktora rżnie.

Mam nadzieje, ze nikogo nie zgorsze

Offline

 

#2 2019-10-18 09:38:26

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: wreszcie mogę to powiedzieć! :)

Witaj miło i baw się dobrze.
Twój wpis brzmi bardzo sympatycznie, mam nadzieję, ze odnajdziesz tu to czego szukasz - miłe rozmowy i sympatycznych ludzi.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.zubr.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.euphoria.pun.pl