Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#21 2014-05-05 22:24:33

 Havoc

Starszy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-05-05
Posty: 186
Punktów :   

Re: Fisting

Przy tego typu zabawach zalecana jest brak pośpiechu i dużo nawilżenia/poślizgu>

"Naturalna oliwka" nie wystarczy, zdecydowanie polecam lubrykanty na bazie wody (choćby i żel K-Y) albo wolniej się wchłaniające żele na bazie silikonu. Dla domorosłych eksperymentatorów - oliwka do masażu.

Cierpliwość i zdecydowanie wynagradza paleta nowych przeżyć, którą niekoniecznie łączyłbym z porodem - wypełnienie wnętrza i stymulacja punku G.


"...Magia jest niczym wino, i jeśli nie jesteś, pani, do niej nawykła, grozi ci popadnięcie w nałóg..." Susanna Clarke "Damy z Grace Adieu"

Offline

 

#22 2014-07-24 17:42:48

Sznuroweczka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Fisting

Większość wypowiada się dość teoretycznie w temacie to może mój głos będzie bardziej praktyczny.
Ja uwielbiam fisting, jest to mój ulubiony sposób penetracji. O analnym póki co marzę. Nie znalazł się chętny jakoś.
Miałam jakieś próby, z pewnymi sukcesami, ale dawno temu i nieprawda.

Rzecz ma się w psyche, bo dłoń zmieści się bez problemów.
Pamiętam swoje pierwsze kroki. Miałam wtedy kochanka i za bardzo nie wiedziałam o co mu chodzi,
nie słyszałam wtedy jeszcze o wynalazku zwanym fistingiem. Zmieścił palec, a ja - sorry, koniec.
Doszliśmy finalnie do całej dłoni, bo wrażenia były niesamowite. Upajające, mogłabym powiedzieć.
A pamiętam była raz taka sytuacja, że policzył do 3 i już całą dłonią był.
A ja nie czułam bólu. Mnie fisting sprawia bólu. Jest jedynie mocne odczucie penetracji i przyjemność.

Pomagają uniesione nogi. Podniecenie. Coś do nawilżenia.
I pewnie trzeba zwyczajnie chcieć tego i poddać się.
Robiłam nie raz fisting kobiecie i wiem doskonale, że to się czuję, że można wejść dalej dłonią bądź nie.
Niektórzy używają rękawiczek lateksowych, mnie osobiście dźwięk wkładania rękawiczki przyprawia o szybsze bicie serca.

Co do powrotu do poprzedniej wielkości.
Nic się nie zmienia po fistingu, nawet jeśli często jest praktykowany.

Pozdrawiam,
Sz.

Offline

 

#23 2015-11-25 23:21:49

 Ianus

Nowy użytkownik

54514222
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2015-11-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fisting

Dołączę się do tego co pisze Sznuroweczka.
Wszystko zależy od tego: jak duża dłoń, jak bardzo dziewczyna podniecona i jak bardzo wytrenowana.
Oczywistym jest, ze nic na siłę.
Dłoń odpowiednio ułożona powinna być sama zassana do  środka tam samo jak z penisem.
Jak naturalne nawilżenie niezbyt obfite mozna wspomóc nawilżaczem,
choć ja zalecam porządne wylizanie przed
2, 3 orgazmy oralne przed pomagają.
Gdy dłoń wejdzie winna sie uleżeć chwilę w środku, mozna opuszkami zbadać możliwości manewru.
Potem dziewczyna chwyta za przegub faceta i sama winna dostosować do własnych odczuć penetracje.
Zazwyczaj robiłem bez rękawiczki (oczywiście wymaga to higieny i przycięcia paznokci na bardzo krótko i spiłowania).
Efekty są jak to mówią fistingowane - oszałamiające
Nazajutrz organ używany może być obolały od eksploatacji, ale to przejdzie.
Co do powrotu do stanu sprzed - to jak z każdym innym mięśniem.
Wróci.
Natomiast z czasem zwiotczeje i wtedy fisting (gdzieś w okolicach 60+) jest tym o co kobiety same proszą

Offline

 

#24 2017-02-23 14:03:24

 cyklista-45

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fisting

Co prawda nie jestem kobietą lecz facetem, lecz fisting chodzi za mną już od dłuższego czasu.
Niestety nie odważę się o to poprosić swojej partnerki, nie mam też na tyle odwagi aby zapoznać jakąś panią lub pana który by mi to robił, więc jak na razie pozostaje to tylko w sferze moich marzeń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.bakuganbatllemisztrz.pun.pl www.zs24torun.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.xbox360x.pun.pl