Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2016-08-09 17:49:09

niebieskookasu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-14
Posty: 32
Punktów :   

"Przystań posłuszeństwa"

"Młoda mieszkanka Londynu Natalie Bowen wzbudza zazdrość wielu kobiet. Choć jej kariera zawodowa to pasmo sukcesów, to jej życie osobiste jest istną katastrofą. Natalie zaczyna mieć obawy, że nigdy nie będzie w pełni szczęśliwa.
Zmęczona tym stanem zapisuje się na ekskluzywny wyjazd weekendowy. Otoczony tajemnicą kurort o nazwie "Przystań" wprowadza swoich klientów w świat rozkoszy, których nie wyobrażali sobie nawet w najśmielszych fantazjach. Tutaj każdy może poznać przyjemności spod znaku BDSM w zmysłowym, pełnym luksusów otoczeniu.
Początkowo pełna obaw, Natalie decyduje się odrzucić wstyd i uprzedzenia. W "Przystani" poznaje Simona - mężczyznę, który zawsze dostaje dokładnie to, czego chce. Czyżby nareszcie Natalie znalazła to, czego potrzebowała?"

Sama póki co nie czytałam, ale się przymierzam. Powstrzymuje mnie obawa przed rozczarowaniem. Coś mi się zdaje, że to może być mocno "greyowe"... Ktoś czytał i ma ochotę się podzielić wrażeniami?

Offline

 

#2 2016-08-10 10:07:43

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: "Przystań posłuszeństwa"

Nie miałam okazji się zapoznać, aczkolwiek biorąc pod uwagę ile książek z tego tematu już przeczytałam, to z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę założyć, że będzie greyowate albo i gorsiejsze. Szczerze powiedziawszy to zdecydowanie bardziej odpowiadaly mi książki zwiazane z TPE i w sumie nie ze względu na lepsze dopasowanie typu relacji do moich upodobań tylko właśnie przez to, że nie były takie pocukrowane i wszystkie na jedno kopyto.

Offline

 

#3 2016-08-19 01:29:54

 Iivari

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2015-08-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: "Przystań posłuszeństwa"

Brzmi jak harlekin tyle, że spod znaku BDSM. Myślę, że dołączy do wiecznie wydłużającej się listy książek do przeczytania. Zgadzam się z przedmówcami, że pewnie będzie greyowato i różowo. Przynajmniej bohaterką nie jest szara myszka, która nie ma pojęcia o życiu.


"Get down/On the ground/Don't move, make a sound/No more/No control/You do what you're told" - How to destroys angels - BBB (Big Black Boots)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.venuria.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl www.poprykajmy.pun.pl www.hos.pun.pl www.klubbvixa.pun.pl