Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2018-03-04 05:24:00

stokrotka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Sadyzm a przyjemność

Nie mogę spać to podzielę się z wami moimi przemyśleniami na ten temat. Jestem niedoświadczonym uległym który został wrzucony na głębokie wody. Trafiłem na sadystkę która zmieniła mój pogląd na BDSM. Do tej pory myślałem że to polega na klapsach całowaniu bucików pani itp. Dlatego wybierając sobie młodą ładną dziewczynę myślałem że będzie super a trafiłem na sadystkę która na pierwszym spotkaniu ubiła nie do granic możliwości. Kiedy chciałem zrezygnować wpadła do mnie ze swoim facetem i tak mnie ubili i zerżnęli że wylądowałem w szpitalu.Na razie mają zakaz zbliżania się do mnie i gdyby nie fakt że wypalili mi na pośladku znaku to by się z wszystkiego wyłgali ale symbol leżał w ich domu z śladami mojej skóry, wtedy zaczęli twierdzić że to ja o to wszystko prosiłem. Piszę to ku przestrodze ponieważ nigdy nie masz pewności że osoba z którą piszesz jest tym za kogo się podaje. dla tych którzy nie czytali moich wcześniejszych postów mieszkam w Anglii a jak pewnie sami wiecie ciężko jest znaleźć osobę która spełni nasze oczekiwania dlatego szukamy w internecie. Jestem starszym człowiekiem chyba dlatego nie wyryło to jakiejś bruzdy w mojej psychice i po woli wrócę do normalnego spokoju i dawnych pragnień a i w przeżytych katuszach można znaleźć nutkę przyjemności. Uważajcie na nieznajomych z sieci !!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poprykajmy.pun.pl www.venuria.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl www.oaza.pun.pl www.klubbvixa.pun.pl