Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2020-12-11 17:28:44

panx40

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-12-11
Posty: 1
Punktów :   

Nietypowa dominacja - kontrola, inwigilacja codziennego życia

Poznam kobietę, którą mogą interesować następujące klimaty - dominacja, uległość, posłuszeństwo, podporządkowanie, również poniżenie i upokorzenie. Interesuje mnie przede wszystkim strona psychiczna tego klimatu.
Wchodzenie w Twoje codzienne życie i sprawy. Kontrolowanie ich, nawet na odległość. Inwigilacja, przepytywanie (przez maile, czat, telefon) co robiłaś danego dnia, z kim się spotykałaś, gdzie byłaś. Wpływanie na Twoje decyzje dot. np. pracy, wydatków, sposobu ubierania się.

Kontrolowanie tego co kupujesz, autoryzowanie Twoich zakupów.
Pytanie o zarobki, sprawdzanie stanu Twojego konta (screeny), ale oczywiście anonimowo, bez nazwisk. Kontrolowanie Twoich orgazmów  i spraw intymnych.

Po lepszym poznaniu i zaufaniu również być może oddanie mi dostępu do Twojej skrzynki mailowej, tak abym mógł kontrolować i przeglądać Twoją prywatną korespondencję.

Na początku będę wymagał weryfikacji poprzez zdjęcie (napis na kartce jaki każę, kartka trzymana na wysokości piersi, żadnej twarzy, pełna anonimowość). Ja gwarantuję, że zrobię podobne zdjęcie weyfikacyjne. Taka weryfikacja jest po to żeby miec pewność że po drugiej stronie jest na pewno kobieta/mężczyzna.

Musisz być w stanie robić sobie zdjęcia na żądanie (bez twarzy) lub zdjęcia np swojej bielizny, czy innych rzeczy i być mi je w stanie przesłać na maila. Nagrywanie głosu - również przewidziane, nie tylko z Twojej ale a mojej strony również (np. polecenia, zakazy, nakazy).

Mieszkam w UK i nie bywam w Polsce, będzie to jedynie znajomość wirtualna, ale mająca bardzo realny wpływ na Twoje życie.

Jeżeli jednak mieszkasz w UK i dojdzie do ewentualnego spotkania to takie rzeczy jak sprawdzanie czystości Twojego mieszkania, porządku w szafkach też będzie miało miejsce.
Realna znajomość oczywiście byłaby najlepsza.

Jeśli sądzisz, że to o czym napisałem jest czymś co Cię bardzo pociąga to pisz śmiało. Preferuję kobiety szczupłe lub średniej budowy ciała (nie otyłe), najlepiej powyżej 25 roku życia.

Ja mam na imię Andrzej, mam 40 lat. Na co dzień miły, kulturalny. W tym drugim świecie - dominujący.

Jestem w związku i zależy mi na dyskrecji.

kontakt: panx40@protonmail.com

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.phw.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.muprohibitionservers.pun.pl www.legendarnykage.pun.pl www.cosan.pun.pl